11 tipp, hogyan Anapskaya központi kórházba Anapa g krími utca 24

Azt akarom mondani. köszönöm nőgyógyász Zimin Tatiana Ruslanovna. A maga az emberiség, az együttérzés, az érzékenység és egyszerű nő, kedves, megértő. Megfordultam, hogy a segítségét, ami már nem számít a város Anapa. Volt 7 nőgyógyászok. Azt tanácsolta nekem, jó barátom, és én nagyon örülök. Most én vagyok a beteg. Ő egy nagyon jó szakember a saját területén. Intelligens, felelősségteljes. Mindig bármikor, ez a kommunikáció, ha problémák vannak. további ›







Szeretném megköszönni Dr. Alexander O. Degtyareva svoevremmenoe kezelésre. Én Moszkva, kiváló orvos, hála neki.

Nem minősített, jöttem, mint egy pit stop, megszúrta, és gyalog, nos, nem hajlott az injekció beadásának helyén.

Ez csak azért történt, hogy terhes voltam nem volt szerencsés, hogy beteg, és alkalmazni kell a „kórházi”. Ezen kívül nem kell segíteni, és elküldte a magánklinikák, így továbbra is, és kiabálni, Naham. Én is orvos, és ha én is a városban, mint az orvosok és nővérek, már minden lőttek! A fej az orvos nem tűnik folytató általános rend, és nem tudom, hogy milyen bolondok dolgozik a kórházban. A adnak, elvtársak, hogy jobb meghalni, mint hivatkozhat az ilyen „orvosok”!

Ő jött lányával a kórházba, mert a rossz egészségi állapot. 2 alkalommal hányt. Hasmenés, és nem lesz a hőmérséklete is, de valamilyen oknál fogva fel a fertőző betegségek. Nem táplált néhány napig, és a lánya volt, még jobb, ha azt mondod, csak hányt egyet, aztán nem táplálkoznak. Nemcsak azért, mert nem adtam még enni, és terhes vagyok. Mondjuk, anya, nem etetni őket! Ez azt jelenti, hogy a terhes nő kell éhen héten.

Voltam a kórházban 18-22, a nőgyógyászati ​​osztályon. Dirt, megsértve az orvosi etika, és ami a legfontosabb a kirívó megsértése fertőző biztonság! Az orvos a megfigyelés, vizsgálat után, kesztyű dobott a földre. A diagnózis kerül rendesen, később itt nem erősítette Moszkvában. De egy defekt volt, és azt megelőzően ott, ugyanazon a széken, és figyeli a „kezelt” fertőző betegségek, Uzbeks, ami aztán minket a szobában. Ez a nő állandóan kérte őt, hogy húzza ki a tűt a véna. további ›







Vezetője a sürgősségi osztályára a városi kórház Anapa (krími 24) Kedves Yuri! Köszönöm szépen, hogy segítse a küldő férjem az ügyeletre Novorossiysk. Mivel a mentősök és a mentősök a meglepetés tisztességes üdülőhely Anapa, van ideje alatt a vonat (az idő rövid volt). Köszönöm szépen. Nagyon örülök, hogy még mindig vannak értékesítik: becsület, a lelkiismeret, a tisztességet, a jóság. 1. De nem tudok írni róla perturbáció. Alkoholos. további ›

Köszönöm a „meleg fogadtatást”! Elborzadt a kezelést a beteg és az állam elleni csatornázás. Voltak idén a szomatikus részleg egy gyermek, el akarta hagyni a korai és nem kap még egy nyilatkozatot a követelmények legalább papírra milyen gyógyszert a gyermek kapott, elutasították a szavakat, akkor senki nem hívott minket pihenni. És senki sem mondta, hogy van közös allergiák és meg kell változtatni a klíma, így lenne hegyezve antibiotikumok, így volna lélegzett berodualom és más drogok. további ›

Vezetője a sürgősségi osztályára a városi kórház Anapa (krími 24) Kedves Yuri! Köszönöm szépen, hogy segítse a küldő férjem az ügyeletre Novorossiysk. Mivel a mentősök és a mentősök a meglepetés tisztességes üdülőhely Anapa, van ideje alatt a vonat (az idő rövid volt). Köszönöm szépen. Nagyon örülök, hogy még mindig vannak értékesítik: becsület, a lelkiismeret, a tisztességet, a jóság. 1. De nem tudok írni róla perturbáció. Alkoholos. további ›

Köszönöm a „meleg fogadtatást”! Elborzadt a kezelést a beteg és az állam elleni csatornázás. Voltak idén a szomatikus részleg egy gyermek, el akarta hagyni a korai és nem kap még egy nyilatkozatot a követelmények legalább papírra milyen gyógyszert a gyermek kapott, elutasították a szavakat, akkor senki nem hívott minket pihenni. És senki sem mondta, hogy van közös allergiák és meg kell változtatni a klíma, így lenne hegyezve antibiotikumok, így volna lélegzett berodualom és más drogok. további ›




Kapcsolódó cikkek