29 ~ festése visszapillantó tükrökre színű h

Roman Ignatov, 27 éves
Vezetek egy Lada Granta Snow lány
Arzamasz, Oroszország

Mindenki tudja, hogy a „normál” és a „Norma” tükör feketére vannak festve! És ha maga az autó fekete, úgy néz ki, harmonikus egész stukkó ... de ... ha a szín nem fekete - tükör állni. Hosszú táplálta azt az elképzelést, megszerzése átfedések tükör színű. De nem talált semmit, miután rohan a boltok ... szép? Megrémült zátonyok, és ennek következtében az elkényeztetett tükör. De két héttel ezelőtt, majd egy garázs egy jó barát, láttam, hogy a színes háromszögek az autó tükör. A beszélgetés fordult, ahol már említettem a bélés és aggodalmukat fejezték ki a festés. Felajánlotta a segítségét. Rose esetében a kiválasztási festékek. Ez a festmény szoba, mint én a garancialevelet valamilyen oknál fogva, nem volt semmilyen üzletben a város. Sőt, egy szín senki sem hallott (jól AvtoVAZ edrid el balra!). Úgy döntöttem, hogy vegye fel a szemben: „The Snow Queen” - 690 volt, egy kicsit sáros (bár neki én közelről a kis chip a motorháztető - nem minden nyomát balra). Után megy keresztül még mintegy 7 színben belebotlottam a jobb oldalon. 640 Color „Silver” volt egy-az-odnin natív festmény.

Elnézést a minősége a fotó

Megvásárlásával egy üveg festék, indítópumpát műanyag vagy lakk üveg vetette őket a csomagtartóba, ahol feküdt majdnem egy hete (munka, az élet). És végül ma, miután egy kemény napi munka, ahelyett, hogy ezt a házimunkát, hívom a barátja jött le neki a garázsban. Ezután jön a előkészítő munka és a telepítés foltok magukat. Távolítsuk el őket nem nehéz. Maradnak 5 pillanat a tükör (vagy inkább mögötte). Kapcsolja le a tükröt, és óvatosan egy csavarhúzóval pattan. Hogy őszinte legyek, én találtam a retesz nem azonnal - néztek sokáig. De ha egyszer megértettem és tudomásul fedelet az első tükröt Vtorma másodpercet vett igénybe a 30. csiszolás csiszolópapír, zsírtalanított. Festett barátja, amiért köszönet a sok! 3. tesz egy talajréteg, a festékréteg 3, és a lakkréteg 2. Jelenleg bélés megszárították a garázsban. Holnap elvenni és beállítása Auto.

Kapcsolódó cikkek