40 Amik izgalomba férfiak - a forrása a jó hangulat

LK-4D4- kacsa ideje megy szopni x * k idióta darab

Oké, elmentem inni boszorkány és éget a rap pajtás, majd így hallgatni üszők között a garázsban holnap délután







Igen x * th th a nimi..zavtra tulajdonítható, kavonit ..

matimateku kkras hozzon létre egyet))))) meg kell isch orosz és litilatulu csinálni furcsa vosche rossz velük, amíg a reggel valószínűleg nem lesz ideje, hogy megértsék a feladatokat és atvetit kérdések)

Itt shket zöld.
Ide nem a matematika - iskolába holnap.

nem tudjuk, hogy ezeket a szavakat, már Zizka és csepegtető

De mi a helyzet a sört, és kézzel sodort cigarettát?

Egy középiskolás diák! bydlyaki után elhagyta 9)

mi Weipa és bydlyaki még dobott Baltika-9 és a füst sizhki

Jaguar VIP, ponimash mi?)

Hamarosan kanekuly, dundi Jaguar közötti garázsok lesz :)

Hi-nos, output))))))

és jó napot neked

Srácok, jó napot. )

GGG, már shize Old Man nevet a hely. Nézd, meg kell nyugdíjba megy, az év lesz, felveszi az év
Ó, egy hely van egyforma pechal.NPF I xs, ez bl * cikk az én kacsa. Bármi, legalábbis valami leküzdeni a tervezett infláció lesz szükség további 20 ezer vkidyvat, valamint, és megkérdőjelezték, és nem mondom, hogy a bank 90, nincs pénz, de ha már ott van, hogy 50 cent a BEAC könyv :(








A nevetés nevetés, kész vagyok vkidyvat pénzt nyugdíj azonos pendosy, de Beal, azt akarom, hogy csak Poher utazni időskori nem hal meg :(

még mindig szeretnénk emelni a nyugdíjkorhatárt. Igen, nem fogok élni könnyű! a benyomást, hogy az ország a nyugdíjasok nem szükséges, hogy ez a jog úgy döntött, hogy megszabaduljon tőlük. Nos, ezzel egyidejűleg a zsebéből egy pár milliárd jelenleg, majd krichat..my bednyyye. Szabad minket az Európai Unió denyuzhku


Dolgozom hivatalosan. ez hogyan keresni egy minimális 25 éven? Nos?

igazad van a politika. Talán szerencsém volt, de annyira g * ndon Jat azok vezetőire, mint n * hátsó bors. Nos, fasz, ha teljesítmény idióták Oroszország, lopni, de még mindig az emberek nem adnak pihenni. A Th, zaebis, voyaker dohera kap arra a szintre, egy jó mérnök a legjobb időkben Ukrajnában.

de egy kurva nem bl * TTU

Ez a hosszú ideig munka Oroszországban. Gyakran előfordul, hogy az ő munkája, találkozott Ukrajna beállító. Igen, ugyanaz a főnöke dolgozott ugyanazon technikus, mert seggfejek a hatalom most, hogy nem lesz könnyű szék, és jó munkát. Ride a bíróság az észak sharoobitsya. A család maradt a hazát. Ő nem akar mozogni. Maradtak treshka kunyhó és felesége munkáját az iskolában, és a kis kisbaba.

most rögtön zaebany anehdot seb

Nem tudom, hogy Oroszországban, az emberek, hogy a munka, ír, normális hozzáállás, az egész politika nem érdekel, nem baj, hogy kommunikáljon a másik oldalon figyeljük média Oroszországban lehetetlen. van ukránok nem tetszik kezelik, mint a szarvasmarha, rövid farka megérteni




Kapcsolódó cikkek