15 Swatch ortodox humor, hogy a hangulat


15 Swatch ortodox humor, hogy a hangulat

Ma a média nem rontja el a jó hírt. Alapvetően riporterek áldott katasztrófa és az emberi tragédia. Megpróbáljuk megmutatni olvasóinknak a másik, a jó oldala az élet.

Hogy szüntesse meg a hangulatot a megfelelő szinten a vidámság, bemutatjuk a válogatott 15 jó viccek és anekdoták ortodox (a régi értelemben vett - nem csak mint egy vicces, de valami megtanulja történetek).

Reméljük, hogy ezek a viccek fogja meg ki a csüggedés és adja vitalitás!

1. Ne tartja magát igaznak

Olvassa Apa Gospel hét „a kocsmáros és a farizeus”, mondta a prédikációt, amelyben részletesen kifejtette, hogy nem szükséges, hogy büszke az állapotát és eredményeit, csakúgy, mint a farizeusok, akik azt gondolta: „Hála Istennek, hogy én nem szeretem ezt a vámszedő” és nem kell, hogy legyen gőgös felett vezeklő, de kell, hogy legyen, mint ő bűnbánat.

- Nos, testvérek, érted valamit. - Azt kérdezte a pap.

- Igen, uram! - mondta a gyülekezetnek. - Hála Istennek, hogy nem olyanok, mint a farizeus!

2. Fel kell tennünk Isten valóban szüksége van

Ő egy szerzetes a sivatagban, és hirtelen meglát egy éhes oroszlán emelkedik ki a következő homokdűne.

Remete legyőzni a félelmet, és imádkozott Istenhez: - Uram, hogy úgy, hogy az oroszlán lett ortodox!

15 Swatch ortodox humor, hogy a hangulat

Miután esküdt-két süket testvérek. Amikor az anya jött, hogy megtudja, látta, hogy az egyikük aki háttal állt a másik, és rázkódott a nevetéstől.
- Miért nevetsz? És miért bátyád ennyire mérges? - kérdezte gesztusok.
Dumb válaszol neki ugyanúgy:
- Ez azért van, mert az anya, hogy ő akar veszekedni velem, és nem vagyok hajlandó nézni!

5. Optimista ima

Adtam nagynéném karácsonyra képeslap ima Optina vének. Ő elolvasta szemüveg nélkül:
- Ima optimista. Oh! Optimista ima. Ez jó, de én nem szeretem unalmas ima.

15 Swatch ortodox humor, hogy a hangulat

7. Spirit épít formában

Szerényen öltözött nő közeledik a pap után a szolgáltatás:

- Apa, én most szeretnék a barátom, hogy a templomi mert ...

- Isten áldja, vezetni.

- Igen, igen ... nem ... És úgy néz ki, ...

- Hogy néz ki?

- Igen, ruhák és frizura teszi az egyház nem alkalmas ...

- Semmi ... Számunkra itt minden megy lány kék haj, orr gyűrű ...

- Apa, én - egy évvel ezelőtt ...

8. Silent prédikáció

Egy egyházközséghez megállt megy templomba. Korábban volt mindig a hétvégén csinálni. Telt az idő, és egy nap a pap úgy döntött, hogy látogassa meg őt. Elment hazájába. Az ajtó nyitva volt, és a pap bement.

Volt egyházközséghez ül egyedül a kandalló előtt. Amikor meglátta a pap bólintott üdvözlésképpen, és intett, hogy üljön le.

Get kényelmes, a pap is kezdett, hogy nézd meg a szép játék a kandalló tűz. Mindketten hallgattak.

Néhány perc múlva a pap hirtelen felállt, vette a fogó, felvette lángoló parázs, és tegye az egyik oldalon, távol az általános
láng. Aztán leült. A csend folytatódott.

Hogy ki a parázs az időközben megszűnt düh, de csak kicsit Aleli, és egy idő után, meglehetősen hűvös és fekete. A pap felállt ismét átvette a fogó, és tesz egy parázs kialudt vissza a kandalló. Egy pillanattal később már égett, mint a szomszédok.

Félretéve a fogót, a pap, a csend, az ajtóhoz ment, és amikor már az ajtó, hallotta a szavakat:
- Köszönöm a látogatást és a prédikáció a kandalló. Ez a vasárnap én biztosan jön.

15 Swatch ortodox humor, hogy a hangulat

- Petrovics, akkor nem tudom, mikor teszünk közzé végét? Nos, ez a hús biztonságosan enni.
- Mi van, nem eszik meg?
- Egyél ... De valahogy nyugtalan.

15 Swatch ortodox humor, hogy a hangulat

- Ön ortodox?

- És ne igyál?

- És nem dohányzik?

- És nem számít?

- Ne használjon trágár beszédet.

- És hogyan pihenni?

- És én nem törzs!

Az egyik ortodox ifjúsági klubok hatalmas ország:

- Srácok, akinek Újszövetség az asztalon marad?

- Hogy van valaki. A mi Urunk Jézus Krisztus!

14. Monk Barnabás (Sanin):

Néztem a mosogató - jó! Egy kicsit be - férges ...

Így te és én, lelkem önző!

15 Swatch ortodox humor, hogy a hangulat