7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin

Így vagy úgy, és a falu kényelem, és a városi elegáns, funkcionális és modern futurizmus megtalálja a rajongók. Ha fáradt a szokásos helyzet, és meg akarja változtatni, hogy egy modern, próbálja meg ajánlásokat.

1. Modern berendezés

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin

Lehetetlen ultramodern minimalista belső konyha nélkül készülékek. Készülékek és bútorok összeolvadnak egyetlen funkcionális együttest. Anyagokat az alapján a tartósság, könnyű ellátás, rövidség. Steel hűtőszekrény és kávéfőző, kiáll a kés. Neat sütő és sikeresen integráltuk mosógép és mosogatógép, kombinálni számos olyan funkciót - minden csíkos króm, úgy néz ki, szigorúan nélkül kacérkodás. Vegye ki az összes kisebb ajándéktárgyak helyett textil - gyakorlati betétekben és papírtörlő, minden rendelkezését, amelyek egyszerű látvány, megtisztítják a tárolási rendszer, zárt doboz, elrejtve a szekrényekben. Tiszta, friss, mind a műtőben. Igen, ez alkalmas megközelítés korszerűsítése a konyhába.

2. Sima bútor

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin

Mondd, hogy nem gond és igen - racionalizálás. Beépített bútor készítés bútor emelkedők tökéletesen sima, fém alkatrészek nélkül a legkisebb díszítés adja meg szigor. Fiókok és emelő eszközök lehetővé teszik, hogy minden hasznos konyhai területen.

3. munkalap

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin

Ipari formatervezés behatolt a gömb dekoráció: a konyhában, hogy vizsgálja meg a modern, lehetséges, hogy úgy gondolja, ebben az irányban. Nagy tábla grafit, makulátlanul fehér, szürke vagy ezüst színű növeli szilárdságát a konyhabútor. De az élénk színek, hogy tagadja meg magától nem éri meg. A legmerészebb - neon és savas, lédús, és emelt be egy abszolút - a színek túl jól a modern konyha belső. Ezen kívül, a cserép vagy kő kötény védi a falakat a kosz, olaj spray és egyéb hibákat a főzés.

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin

6. Beépített világítás

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin

Két lehetőség van: az első a már jól ismert számunkra - megtakarítás baba, varr helyet a homlokzatok, fülkékben, asztallapok, világító munkaterületek és hozzon létre egy ünnepi chiaroscuro. A frissebb második: ez megint egy ipari stílus - durva, egyenes ipari és lámpák miniatűr spotlámpák.

7. kiegészítők

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin

Miután elolvasta a cikket, találtam egy változatát, hogyan kell frissíteni a tervezés az ő kis konyha - Ragaszkodjon a tapéta a falon (vétel №4) - Azt hiszem, ez vizuálisan növeli a teret. De a mi fényes árnyalattal télen is, nem kell elfelejteni. Azt hiszem, akkor adnak új érzelmi energiát az életemben.

Konyha falak, amelyek díszített fotó tapéták, elegáns megjelenés. még a tér kitágul véleményem. A lényeg az, hogy válassza ki a megfelelő képet.

Ami a befogadó №4. Én is nagyon szeretem takof opciót. Nemrég írtam egy bejegyzést a csoportban VKontakte egy hasonló téma: a tér tágulását és festmények. Néhány információ kíváncsi, részben - hasznos. Másolás jól jöhet:
Hogyan, hogy a szoba vizuálisan több? A legegyszerűbb módja -, hogy egy tükör a padlótól a mennyezetig. Akkor nem lesz értelme a perspektíva, és egy nagyobb teret. Ez a technika feltalálta a reneszánsz idején. Mirror akkor kicsi volt és drága, de a művészek tanult rajzolni perspektíva, mint valaha használni. Például, egy szoba díszített utánzás polcok, szekrények ajtók nyitva vannak, könyvek, hangszerek, stb a Palazzo Ducale Urbino (Olaszország) A művész díszített szobákat, így körülbelül 1470. Modern tervezők még mindig ezzel a módszerrel.

Ha megnézzük az interneten történelem kialakítás a reneszánsz, akkor talál egy csomó példa, ahol még a templomok festett szempontból hamis benyomás keltése, hogy a tér sokkal nagyobb. Nagyon úgy néz ki, vpechatlyasche.

Én egy kicsit világos, hogy miért dosih azt hiszik, hogy szervezi a konyhában drága. Természetesen, ha azt szeretnénk, hogy a szuper-drága homlokzatok és kő munkalapok fog kerülni hatalmas összegeket. Például én fordult az orosz gyár Beaver szerint nagyon gazdaságos modell Luba hívogató designer ház (ingyenes), általunk tervezett konyhában nekem és a szoba mellett raktárak szerint a méret és a funkcionalitás. Tartozékok választott német, megbízható és erős. Rendeltem egy szerény asztali laminált chipboard'll csak nézni őt. Azaz összpontosítva a maximális funkcionalitás és megtakarítások tervezése, hoztam létre egy olcsó és kényelmes konyha. De minden más Ponte képmutatók

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Fali és mennyezeti lámpák Germanika Arte Lámpa A3950PL-3GO $ 0.

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Apartman jellegű TATI BELSŐ (LLC "Design Laboratory U.YU.T.")

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Narancs fehér Editorial Myhome

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Szekrény: alapvető iránymutatásokat választotta a tolóajtók nyissa meg a kabinet-kupé közvetlen út a rendes bútor a meghatározó eleme a belső. 18636 január 6-án

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Apartman GI16 Ryzhkova OksanaAlena

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Csillár Petal Arte Lámpa A4905LM-5AB $ 0.

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Lazy hallgató - az inspiráció forrása Jaroslav Misonzhnikova eredeti ötletek megtalálása visszhangot a szívét ezer ember, már többször megjegyezte, a tervezési versenyeken és fesztiválokon. 6456 0 2

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Csillár mennyezeti 244014006 Cascade Arany $ 0.

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Mutassa 011 Sophia-A25SS1240 $ 0.

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Fürdőszoba a pr. Dimitrova Prokhorova Natalia. Arahis DESIGN. Moszkva-Novosibirsk

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Enyhén kiemelő Alexander Trush

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Asztali óra Hermle 22511-030340 0 dörzsölje.

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
A lakás az utcán. Forest Inessa Belousov

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Hálószoba kvatriry utca. Malakhov (hálószoba + fürdőszoba) Avkvadrate, Ltd.

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Szekrény HomeMe Arno ADZ0368000 $ 0.

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Szekrény tervezés és kivitelezés Studio ELENKOR

7 befogadási intézkedik modern belső konyha - magazin
Sofa Delta élet 160, bézs $ 0.

Kapcsolódó cikkek