Magyar játékos tért vissza Moszkvába bronzérmes a világbajnokságon

A játékosok Sheremetyevo repülőtér találkozni poszterek, virágok és zászlók. A játékosok érkeztek a kölni, ahol vasárnap a mérkőzés a harmadik helyért csapat legyőzte Finnország egy tucat 5: 3.

A játék, mint mondta, hogy a játékosok maguk, nem volt könnyű: szinte megismételte a forgatókönyv a meccset Kanadában, ahol a vezetést egy nagyot, de elvesztette az utolsó 20 perc. Ebben az időben, mi túléltük. És Vengriyan kanadaiak bosszút a svédek, aki egyben az első. Bronzérmes az érkezési csarnokban beszélt a hihetetlen támogatást a rajongók.

„Németországban, amikor a termelés az első játék, volt egy csomó rajongó, ez nekünk nagyon meglepett, töltött érzelmek, azt akartuk bizonyítani, hogy mi vagyunk a legjobbak. Volt egy csomó magyar zászlók, az összes támogatott, meg akartam nyerni a bronzérmet, „- mondja Ivan csatár Telegin.

„Nagyon köszönöm nekik a támogatást hihetetlen volt, hallotta őket, és támogatta, és találkozott a szállodában, kísérnie a játékot, jó volt! Minden barátságos, mind egy nagy ünnep - jégkorong, „- mondta a védő Vladislav Gavrikov.

Eközben meghatározni az úgynevezett szimbolikus csapat a világbajnokság, akkor a csupán két játékosunk. Andrei Vasilevski volt a legjobb kapus a verseny - a kapus tükrözi több mint 230 felvétel. A Artemy Panarin kapta a legjobb góllövő a bajnokság, hogy a hitelt négy gólt és 13 gólpassz. Ezen túlmenően, a támadók magyar csapat Nikita Gusev és Nikita Kucherov volt gólkirály.