Kuban Állami Egyetem - a kétszeres Európa-bajnok! Mivel ez volt

A mérkőzés, mint bármely terítés, kiderült, hogy nagyon feszült és érzelmi. Mit is mondhatnék, ha az ellenfelek kellett küzdeni (különben nem tudta megmondani) nem csak 90 perccel a rendes játékidő, hanem erőt gyűjteni a harcot két félből áll.

A legjobb ember nyer! Nyeri az, aki összegyűjtötte az összes akarat egy ököl, ő gyülekeztek össze, és megmutatta a karakter - egy igazi magyar karakter! A pontszám 2: 1 Kuban Állami Egyetem csapata legyőzte a francia és belépett a Magyarország története a legrangosabb verseny a régi világ.

Kuban Állami Egyetem (Magyarország) - University of Lille (Franciaország) - 2: 1 (1: 0)
KubSU: Moskalenko; Selivanov, Zhuravlev, Manukyan, Revenko; Rakhimov, szabály Vardania Khan (matrac, 74; Yakimov, 113), Mamedov (Babenko, 76; Krasnorutskiy, 97); Ryabikov (Prokopenko, 58).
Célok: Szabály, 31, 116; University of Lille, 85.
Lapjai: Babenko, 92; Jellemzően, 116; Vardania 119.

A szünetben az edzői stáb nem változik taktika: Kuban továbbra is játszani védekezésben. Pillanatok pillanatok voltak sokan, mind a Kuban Állami Egyetem és a University of Lille. Az egyetlen sikertelenek voltak, de a francia sem volt szerencsés. Végére a szokásos időben a káosz a kapunál Moskalenko. első labdát a kapufáról, majd lepattant a kapus a comb, de még mindig befejező landolt a net.

Itt talán minden akinek emlékét volt az utolsó mérkőzése a német Bochum Egyetem a város Eszék (Horvátország), az egész élet villant a szemem előtt (ha ez jött ki, és nem Vengriyan Penalty). Mielőtt a síp volt egy kicsit, és úgy dönt, az eredmény a mérkőzés nem lehet másfél órán keresztül. Volt még 30 percig tartanak, ami valójában, minden meg kell kezdeni újra, csak ezúttal energia nélkül ... Ez még egy negyed óra heves harcok - még az eredményjelző ugyanaz maradt számokat. Csak 116 perc lőtt ismét Oleg szabály. Ez a cél természetesen nem szabad elfelejteni: ő nemcsak elképzelhetetlen annak végrehajtását, de a győztes! A fennmaradó időben Vengriyane ellenállt a támadás a diákok Franciaországban és még sikerült eltölteni néhány támadásokat.

Forrás: Sajtószolgálat a Kuban Állami Egyetem