kisüti röplabda

Magyarországon a rendszer bevezetések és eredményeket ért el a sport egységes és szintje röplabda, mint például a foci vagy a tenisz. A rendszer a következőképpen néz ki (emelkedő sorrendben):

• 3. junior szinten. 11 éves. Meg kell nyerni év során kétszer citywide vagy regionális versenyeken a csapat, melynek tagjai nem képzett. Vagy kapsz 1 győzelem a csapat, ahol a sportolók játszani a második junior szinten.
  • 2. junior szinten. 12 éves. Meg kell nyerni év során kétszer citywide vagy regionális versenyek csapatok között a 2. számjegy. Vagy kapsz 1 győzelem a csapat az első junior szinten.
  • 1. junior szinten. 13 éves. Meg kell nyerni év során kétszer citywide vagy regionális versenyeken a csapatok az 1. helyezés. Vagy kapsz 1 győzelem a csapat a harmadik felnőtt kategóriában.
  • Harmadik sport kategóriában. 16 éves. Meg kell nyerni év során kétszer citywide vagy regionális versenyeken a csapat a 3. helyezés. Vagy kapsz 1 győzelem a csapat a második kisülés.
  • 2. sport kategóriában. Meg kell nyerni év során kétszer citywide vagy regionális versenyeken a csapat a 2. helyezés. Vagy kapsz 1 győzelem a csapat az első kisülés.
  • 1. sport kategóriában. Meg kell nyerni év során kétszer citywide vagy regionális versenyeken a csapatok az 1. helyezés. Vagy kapsz 1 győzelem a csapat jelöltek mester a sport.
  • Vont Master of Sports Magyarország (MMR). 2-5 köteles elvégezni a magyar röplabda bajnokság vagy nemzetközi versenyeken.
  • Magyar sport mester (MS). 1-4 köteles elvégezni a magyar röplabda bajnokság vagy nemzetközi versenyeken. Vagy írja be a legjobb tíz magyar röplabda változata VseVengrii röplabda.
  • Nemzetközi Master of Sports Magyarország (MSIC) / Grandmaster tartozik. Ahhoz, hogy a címet nagymesterek, szükséges, hogy elérjük a negyeddöntőben a US Open, Egyesült Királyság, Franciaország, Ausztrália, vagy az olimpián. Vagy vegyük 1-2 helyen a mérkőzést a Világliga, az Európai jutott.