Job nővér fogászat Moszkvában

Feltételek: Megfelelő és időben karbantartása orvosi feljegyzések írásban. És még: - Felkészülés a szekrény, hogy elfogadja a beteg; - előállítása a szükséges eszközök és gyógyszerek; - Találkozó a beteg; - Bízza meg orvosát, hogy négy kézre; - Segítségnyújtás ortopéd sebész, sebész, orvos; - feldolgozása és sterilizálás; - Csomagolószerszámok autoklávban; - lebonyolítása folyamatban van, és az általános tisztítások; - Képek. - megfelelés az egészségügyi-járványügyi rendszer. Orvosi központ.

25 000 és 50 000 rubelt

  • professzionalizmus
  • kommunikálhatóságát
  • Képes együttműködni a betegek
  • Fertőtlenítő és sterilizáló eszközök
  • Jelenlegi ellátás fogászati ​​berendezések szekrény
  • Segíthet az orvosnak a recepción
  • Felkészülés a szekrény dolgozni
  • A munka egy fogászati ​​klinika közelében, a Dinamo Metro
  • Cserélhető grafika (megegyezés szerint)

nővér asszisztens szükséges Tanszék Fogorvostudományi CDC GnitspmObyazannosti:

  • ütemezése reggeli / esti, 1 iroda. Szo

28 000-40 000 rubelt

Tapasztalat legalább 1 év, amikor a nővér asszisztens fogorvos Gy az Orosz Föderáció, Fehéroroszország l.Dokumenty körülbelül obrazovaniiZnanie sterilizálás és a dokumentációt.

45 000-60 000 rubelt

  • dolgozó fogorvos négy kézre; sterilizálására eszközök; megfelelés sanepidrezhima az orvosi rendelők
  • Cserélhető képe -nap egy-két nap

Ha gyorsan munkát találni Moszkvában Önéletrajz

  • Előző ösztönözni nővére orvosi / fogorvosi asszisztens;
  • A diploma befejezése másodlagos egészségügyi intézmények,
  • Pontosság, felelősség, nagy hatékonyság.
  • Dolgozz 4 kézre,
  • orvosi feljegyzések,
  • fertőtlenítési és sterilizálási orvosi műszerek,
  • megfelelés egészségügyi rendszer.
  • Menetrend: felváltva
  • Regisztráció összhangban RF LC
  • Stabil fizetést.
  • A barátságos, udvarias személyzet.

35 000 és 50 000 rubelt

  • sterilizálás eszközök
  • Röntgen
  • kezében egy tisztító munkát
  • felelősség
  • pontosság
  • tanúsítvány jelenlét
  • job m "Medvedkovo"
  • diplomások med.uchilisch tekinthető munkatapasztalat nélküli, helyszíni képzést.

40 000-40 000 rubelt

  • Fogadhat hívásokat.
  • Kinevezések betegeknél.
  • Munka CMC.
  • Rendelési fogyóeszközök.
  • Hangulatos légkört a klinikán.
  • Orvosi feljegyzések.
  • Felkészülés a kabinet, hogy elfogadja.
  • Másodlagos egészségügyi oktatás,
  • Tapasztalat, mint egy nővér a fogászatban 1 év.
  • A jelenléte a jelenlegi nővér tanúsítványt.
  • SanEpidrezhima tudás.
  • Felelősség.
  • Szociabilitás.
  • tisztesség
  • A munka több műszakban 2 és 2.
  • Segítése klinikák a szakterületen (általános orvos, ortopéd, az implantátum sebészeti);
  • Munka X-, megfelelés Sanepadrezhima;
  • Ellenőrizze fogyóeszközök kiküldetés;
  • Munka SSC, feldolgozó eszközök;
  • Fenntartása a tisztaság a klinika, gazdaság gen.uborok;
  • Orvosi feljegyzések;
  • A tapasztalat a fogászatban várunk;
  • A jelenléte érvényes tanúsítvány;
  • A tudás a szabályokat az egészségügyi és járványügyi körülmények között;
  • Ismerete PC.
  • Teljes munkaidő, 5/2 időbeosztás;
  • A próbaidő;
  • Versenyképes fizetés;
  • kényelmes barát

Feladatok: - ▪ regisztrációs orvosi feljegyzések, ▪ segíti a fogorvos általános ( „4 kéz”); ▪ felvétel (fogászati) ▪ irodai képzések, munkahelyi vételére betegek ▪ sterilizációs eszközök, ▪ megfelel egészségügyi-járványügyi rendszer ; ▪ orvosi feljegyzések, ▪ felett a rendelkezésre álló eszközök és gyógyszerek a klinikán, ▪ lebonyolítása általános tisztítások.

Követelmények: - Követelmények A munka eredményét. Felelősség. Tisztesség. Duty. Pontosság. Orvosi könyv. Bizonyítvány. -

Feltételek: - Feltételek: Permanent.

  • Segítése fogorvos-sebész
  • Munka „4 kéz”
  • Biztosítása munkahelyi orvos (átvételi és számviteli az ellátás és a gyógyszerek, ellenőrzésével használhatósági berendezések, a határidők betartását LP polc, beteg támogatás)
  • orvosi feljegyzések
  • Betartása egészségügyi-járványügyi szabályok és normák
  • A jelenléte egy érvényes tanúsítvány „Nursing fogászatban!”
  • san tudás. epidemiológiai. mód a kórházakban
  • Szakmai tapasztalat 3 év
  • Havi ütemezés: 5/2 felváltva (reggel 8,00-14,30, honnan 14.30 estig

Előkészíti a működési és a résztvevők, hogy végezzen a műveletet. Segíti a résztvevők a művelet végrehajtása során, amely a résztvevők számára a szükséges eszközöket, anyagokat és felszerelést. A műtét során a következő időben visszatérő instrumentov.Rabota, egy egészségügyi központ Zelenograd, barátságos személyzet, az óra.

Segítő orvos során manipuláció. Compliance sanepidrezhima az irodákban orvosi feljegyzések. Kötözés, gipsz, stb Az injekciókat / m, in / v.Smenny telek Zelenograd Medical Center, barátságos személyzet, dekoráció, ünnep

Állás Moszkva Állásajánlatok

Job Moszkvában

A helyszíni munka Avito Budapest dolgozni új munkahelyet. Megtalálható jól fizető állások az oldalunkon. Állást keres Moszkva, megtekintéséhez munkahelyek honlapunkon munka - aggregátor pozíciók Moszkvában.

Avito munka Budapest

A munka a helyszínen Moszkva közvetlen munkáltató megüresedett Budapestről. Állás Moszkva tapasztalat nélkül, és jól fizetett tapasztalattal. Jó állások a nők számára.