Job Description ápolók

Termel takarítás orvosi szervezetek;

Segít vezető ápoló előkészítésében gyógyszerek, eszközök, gépek és kiszállítják a részleg;

Gets húga-hostess, és biztosítja a megfelelő tárolása és felhasználása az ágynemű és háztartási gépek, eszközök és tisztítószerek;

Eltávolítja éjjeliszekrény lett fekvő beteg minden étkezés után;

Utasítása szerint az osztályon nővér kíséri a betegek az orvosi diagnosztikai szekrények;

Ez látja el a futár viszi gyógyszertár mosogatás;

Közli a fogadó testvér a hiba a fűtési rendszer, vízellátás, szennyvíz és fürdők;

Rendszeresen (minden páciens után) hordoz egészségügyi és higiéniai kezelés fürdő szivacsok;

Segíti a betegek, ha figyelembe a higiéniai fürdő, öltözködés közben, és vetkőzni;

Ennek hiányában a fiatalabb nővér során a betegek a matróna fehér- és ágynemű, és gyárt műszak;

Fogadja főtt ételt a táplálkozás egységben, ellenőrizze a súly és a minőség;

Aláírását a matricát;

Gyárt melegítés élelmiszer;

Termel élelmiszer-forgalmazás a beteg forró forma szerint a menü és a hozzárendelt diéta;

Ez termel mosogatás, takarítás a kamra és étkező, betartva az egészségügyi követelményeknek;

Szisztematikusan tisztító termel hűtő tárolására betegek termékek

Időben tájékoztatja az igazgatási osztály a javításra szorulnak berendezések és kamra tartozik.

Szabályzat közegészségügyi és higiéniai;

Kinevezése mosó- és kezelésére vonatkozó szabályokat őket;

Belső szabályok;

Rendeletek a munkavédelmi és tűzvédelmi

képesítési követelményeknek. Másodlagos (teljes) általános képzés nélkül a szolgálati idő.

Feladatok fiatalabb nurse

Ez segítséget nyújt az ápolási felügyelete mellett egy nővér;

Végez egyszerű orvosi eljárások (termelés kannák, mustár vakolatok, mustártapasz)

Ez termel egy váltás ágyneműt;

Részt vesz a szállítása súlyosan beteg;

Figyelemmel kíséri a betegek és a látogatók a belső szabályzatok az orvosi szervezet;

Gyűjteni és ártalmatlanítani a gyógyászati ​​hulladék;

Intézkedéseket hajt végre, hogy megfeleljenek a szabályoknak aszepszis és antiszepszis, sterilizálás eszközök és anyagok, feltételek, megelőzése injekció utáni szövődmények, hepatitis, HIV

Technikák egyszerű orvosi eljárások;

A szabályok a szennyvízelvezetés és a higiénia ellátás a beteg;

Gyűjtése, tárolása és ártalmatlanítása egészségügyi intézmények;

Rendeletek a munka- és tűzvédelmi.

képesítési követelményeknek. Kezdeti szakképzés, a különleges „ápolási” nélkül a szolgálati idő, vagy a másodlagos (teljes) általános képzés, kiegészítő képzés irányába szakmai tevékenység nélkül a szolgálati idő.