Hogyan szervezzünk egy kávészünet, a választ a kérdésekre

Kávészünet egy nagyszerű módja annak, hogy szervezzen egy rövid szünet alatt komoly esemény. A résztvevők a találkozó üzleti képesek enni és inni erős kávét, beszélni elvont témákat.

Kávészünet

Kávészünet - rövid esemény, amely szükséges része a hosszú szemináriumok, konferenciák, találkozók és tárgyalások. Általános szabály, hogy mindig benne van a forgatókönyvben a különböző társasági események. Ez egy ideális lehetőség, hogy a vendéglátás a vendégek a hivatalos üléseken.

A helyszín kávészünetekre része lehet egy konferencia terem, vagy egy külön helyiség az eseményt. A méret nem jelenti befogadására vendégek az asztalnál. Minden ital és snack kínálnak büféasztalról.

Meddig tart feküdt egy kávészünet?

Száma és időtartama kávészünet időtartamától függ az esemény, amelyben előfordulnak. Általános szabály, hogy csak három vagy négy kávészünet, amely megadja a lehetőséget, hogy minden résztvevő a rendezvény egy kis pihenés, és töltsük fel az erejüket. Az első kávészünet szervezett közvetlenül az ülés során a vendégek az elején az esemény, a második és harmadik a szünetek a rendezvény ideje alatt, a negyedik egy kávészünet - az utolsó lakoma végén a találkozó.

Szünetében, akkor jobban kommunikálni a kollégákkal

Az időtartam a szünet lehet 15-40 perc alatt. Minél több időt tart egy üzleti találkozó, annál kávészünet azt sugallja.

Mi szükséges egy kávészünet?

A szervezet fontos és nagyszabású események, sok cég bérel szakosodott cégek szervező kávészünet. Ezek a cégek teszik ki az esemény menü figyelembe véve az összes kívánságait az ügyfelek. Amellett, hogy ételek és italok, a cég látja el arra a helyre, a kávészünet asztalok, székek, papírpohár, díszítése.

A fő összetevője a szünet egy erős kávé. Meg kell betakarított nagy mennyiségben, és képviseli néhány sejtből, minden vendég az esemény volt a lehetőséget, hogy válasszon egy italt ízlés szerint.

Amellett, hogy a kávé italok, általában vannak különféle tea, gyümölcslé, ásványvíz. Alkohol kávészünetek nem kaptuk.

harapnivalókat lehetnek piték, szendvicsek, szendvicseket, szendvicsek, pirítós, desszertek, gyümölcsök, felvágottak, sajtok, lazac, dió, könnyű salátákat.