Az általánosítás az elődöntőben álmok magyar játékosok fognak játszani a kanadaiak számára hozzáférést biztosít a vb-döntőt - Jégkorong -

Köln / Németország / május 19. / Special. korr. Tass Rachitsky Rustam Sharafutdinov /. Csütörtökön, a magyar válogatott legyőzte a cseh csapat az eredmény 3: 0 jégkorong-világbajnokság negyeddöntőben, és a fejlett, hogy az elődöntőben, ahol szombaton találkozik a kanadaiak.

Sem a tény, hogy a vonat vagy orrdugulás párizsi palota „Bercy”, vagy a rossz minőségű a jég nem akadályozza meg a magyar válogatott, hogy kezelni a negyeddöntős meccs a Cseh Köztársaság ellen, annak ellenére, hogy az ellenfelük töltötte az egész előzetes szakaszban a francia fővárosban, és alkalmazkodik a körülmények.

Csehek rendeztek kezdve a támadás, amellyel az osztályokon Oleg Znarka sikeresen megbirkózott. Vengriyane majd átvették a kezdeményezést, két gólt szerzett, és magabiztosan hozta a mérkőzést nyerni, pontozás az utolsó időszakban, a harmadik cél. Érdemes megjegyezni, hogy az első produktív pont a tornán szerzett előre Evgeny Kuznetsov és társa a klub a National Hockey League, „Washington” Dmitry Orlov gólt.

Anélkül, hogy túl sok probléma elérte az elődöntőben a torna kiadott kanadaiak, akik erősebbek voltak a kölni Német (2: 1). „A német csapat mindent megtett, hogy meg lehetne határozni volt számunkra a második tengely, ami dobott Skinner hangulat az Arénában Köln, egy csodálatos, a helyi szurkolók emlékezni fog rám sokáig ..” - fejezte ki véleményét, a kanadai mentor Dzhon Kuper.

A negyeddöntőben Köln részt vett 16653 nézőt, míg a játék ellen, a csehek Vengriyan csak 6209 ember nézi Párizsban. Magyar előre Artemy Panarin a meccs után azt mondta, hogy ideges, amikor látta, hogy egy kis számú nézők a stadionban. „Úgy tűnik, hogy játszik a világbajnokság, én egy kicsit csalódott, hogy mi volt előtte üres állások, de a meccs után, visszanéztem és láttam, hogy még mindig sok a mi emberek.” - mondta Panarin.

Svédország és Finnország fogja meghatározni a második döntős

A helyi körülményekhez, meg kellett szokni, hogy a svédek elleni mérkőzésen Svájc. Svájci játékos kiegyenlítettek az első időszakban, de masterovitye svéd jégkorong-válogatott szerzett két összpontosítani. A vezetőedző a svéd csapat Rikard Grönborg dicsérte a játékosok egy hibátlan játék a kisebbségi - csapata túlélte a második időszakban eltávolítása után négy perc.

Az első napon a negyeddöntőben, lezajlott kölni hozta a fő szenzáció a negyeddöntős szakaszában a rájátszásba. Az amerikaiak úgy a kedvenc konfrontáció a finn csapat elvesztette a pontszám 0: 2. Az elnök a Nemzetközi Jégkorong Szövetség (IIHF) Rene Fazelya amerikaiak ebben a játékban nem volt az állóképesség.

„Ma láttam egy másik csapat Finnország, aki játszott sokkal jobb, mint a csoportkörben az amerikai csapat nézett, hogy megértsék, fáradt.” - mondta a fejét az IIHF.

Párizs a bajnokságot végül

Elődöntő mérkőzés Team Hungary és Kanada kezdődik 16:15 MSK. A második mérkőzés az elődöntőbe, ahol találkozik csapatok Finnország és Svédország, indul 20:15 MSK.

A mérkőzés a harmadik helyért (17:15) és az utolsó (21:45) kerül megrendezésre május 21 Kölnben.