100 metrócsík akadályokkal

A 100 méteres akadályversenyen az atléta-gyakorló teljes erő és figyelem koncentrációra van szüksége. Végül is, ahhoz, hogy sikeresen legyőzzük, szükségünk van egy sprinter gyorsaságára és a torna ügyességére. 23 méter után a versenyző nyerte el a 2 méteres kerítést, 2 db tűzoltótömeget vegyen fel, 5 kg súlyú. fut egy napló (boom), majd hozzáadja az egyik, hogy az elágazó hüvely, állva a futópadot, és a másik, hogy a hordó mögött található a kezdetektől, majd áthalad a célvonalon. A 100 méteres jelölés nagyon dinamikus: a legjobb sportolók 16 másodpercnél gyorsabban végzik el a gyakorlatot, és például a legjobb eredményeket közelítik meg a 110 méteres versenyben az akadályok gátjaiban.

A 100 méteres szalag és akadályok áthaladásának eredményei alapján a nyerteseket meghatározták.

Az ifjúsági csapat volt a legjobb csapat Szentpéterváron, a második helyen a Komi Köztársaság sportolók, a harmadik hely a Vologda régióból származó fiatal férfiak csapatához ment. Ebben a szakaszban a Kareliai Köztársaságból érkező fiatalok csapata 7. helyet ért el. A felnőtt sportolók közül a száz méter győzelem a csapat Szentpétervár, a második helyen a Komi Köztársaság, a harmadik helyen Arkhangelsk régióban. A karéliai felnőtt csapat nyolcadik helyen van.