1 nap Veronában

Verona adataival + hasznos információ azok számára, akik hirtelen eljutottak hozzá)))

Így néz ki (az első és a hátsó megjelenés)

Az ilyen kártya sok helyen megvásárolható. Az interneten olvastam, hogy vannak vasútállomások a vasútállomáson, tájékoztatást kell adni a turistáknak is, egy kioszkban vásároltunk, mint a belsayuzdruk újságokkal, magazinokkal stb.)) Itt van a fotó:

2. megjegyzés: Helyi Coliseum
Általában minden turista elindul az Arenától) Ez a helyi kolosszeum. Nem lettünk kivétel. (By the way, akkor is belépni vele Veron kártya)

Az Arena mellett, amikor kilép a Mazzini utca, van egy wai-fi pont.

3. megjegyzés: Ó, mi az utca!
Ha kedveled a vásárlást, akkor menj a Mazzini utcába. Ha az Erge térre szeretne sétálni, akkor a Mazzini utcába megy. Ha csak Veronának szűk utcáin akar sétálni, akkor miért ne nézz utána?)))
A bejáratnál áll. a múmia.

És itt van az utca is:

És tovább. Üzletek. Magazinok, üzletek. 30,50,70% engedményben részesülnek! És a szeles csalogatni is ajánlatokat.))
Játékraktár

Nike

10 eurós csizma


Minden falat a szeretet vallomásai fedik le:

Nem is tudtam ellenállni, megkértem valakit a fonott tolltól és megírták))) Ki fogja megkeresni?)))
Nos, általában itt: =)))

És itt vagyok az erkélyen:

A hülye turistákra hitt hitnek köszönhetően Juliet mellkasához kell ragaszkodnia, és szeretetre vágyni)) Ezután valóra válik. Olyan vagyok, mint egy igazi hülye turista (aki egyébként nem hisz mindezenekben) úgy döntött, hogy még mindig tartja)))

5. megjegyzés: Terület és számláló lépcsők
Az Erbe térre megyünk! Ott lesz egy kis piac, ahol szuveréneket, friss gyümölcsöket és zöldségeket vásárolhat.

És ne menjünk túl egy másik vonzódáson.) Verona térképén a büszke 2. sorban: Torbe dei Lambretti.
A fotón, nézd meg a tornyot.) Ott kell leragadni. Vagy gyalog vagy lift. Mi (mint igazi turisták) gyalogosan felmászottunk az emeletre)) Kiderült, hogy hosszú ideig van) De a jutalomban, de milyen!

6. megjegyzés: Az absztrakt)
Veronai utcákon sétálva nem volt világos út. Pontosabban, ő volt, de otthon biztonságosan elfelejtették.)) Ne aggódj, ha nincs világos pontod. A fő látnivalók közelében biztosan megtalálja a térképet, és a szimpatikus olaszok, ha közelednek hozzájuk, és ragaszkodnak az ujjához a veronai kártyán szereplő névre, vándorolnak, melyik irányba menni)))
Tehát az utcákon sétálva.

8. megjegyzés: A hídon és évszázadokon át ..
Áthaladunk a PIETRA hídján, megcsodáljuk a nézeteket)))

forduljon jobbra, és lépjen be a Teatro Romano-ba.

10. megjegyzés: Összefoglalva

Ki fogom adni néhány hasznos információt az útra. Lehet, hogy szüksége lehet:
1) Az út otthon maradt)) Nem igazán igazoltuk ezt az utat, mert nagyon kaotikusan haladtunk. Hiányozták a pontokat, majd visszatértek hozzájuk. Általában nem teljesített)

2) Verona térkép

De az út, amely kiderült, és nagyon, nagyon jó volt. Tiszta lelkiismerettel tudom tanácsolni))) Az ünnepek mindegyike körülbelül 4 óráig tartott, így azok, akik több időt töltenek, megtekinthetik a Verona térkép többi pontját.

Kapcsolódó cikkek