31. fejezet Nincs üdvösség! Baljós holdfény

Kit büszkén sétált büszkén a tanulmányba.

- Köszönöm, apám. Mindenre - mondta súlyosan, jelentőséggel.

Az arca ragyogott, amikor Danielle-hez fordult.







- Te itt vagy! - kiáltott fel. Danielle elgondolkodott, szó szerint a vér elvezetését érzékelte az arcáról.

Rossz választást tettem.

Ez nem Billy. Ez Keith.

Azt akarják, hogy a Kit menyasszonya legyen. "

- Nem értem, hogyan hagyhatta volna, hogy ez megtörténjen, Kit - mondta Dr. Moore a fejét rázva. - Csak szerencséd van, hogy eljött hozzám! Lehetett volna menekülni.

- Ez nem segítene neki - mosolygott Kit, és Danielle-re nézett. - De most itt van. Tehát minden rendben van.

Szerette volna megközelíteni őt.

- Nem - fordult Daniella egy rekedt suttogással, és az asztal felé tartott. - Ne közeledjetek hozzám!

- Danielle, figyelj ... - kezdte Kit.

A lány lépett hátra, és a falhoz szorította.

Dr. Moore megállította a Kit-et.

- Hagyja őt egyedül hagyni egy ideig - javasolta. "Végtére is, a mai sokkban részesült a sokkban." Adjon neki egy esélyt, hogy gyógyuljon.

- Semmi baj - mondta Kit bólintott, és egy mély karosszékben ült az asztal előtt.

- Hogyan ment el Billytől és a többiektől? - Daniel nyugtalan volt a dühében.

Kit vállat vont.

- Nagyon egyszerű. Miután eltolta a furgont, hagytam, hogy a holdfény a munkáját elvégezze. Aztán Billy és a többiek azonnal megszűntek.

- Te vagy az egyikük - mondta Daniella tehetetlenül. - Mindig voltál ezek egyike ... - Dr. Moore felé fordult. - És te? Te vagy az apa Kínából. És te is ...

Az orvos egyetértően bólintott.

- De én nem csak egy vagyok, Danielle - mondta Kit. Kihúzódott és büszkén felemelte a fejét. "Én vagyok a vezető!"

- Billy! Kend a kezét simogatta, mintha elhúzna egy légyet. Billy azt teszi, amit mondok neki. Tudod miért tettem őt egy rockzenekar vezetőjeként? Hogy megakadályozhassak neked. Tulajdonképpen ő, és Carolina, és Mary Beth - teljes irányításom alatt.

- Mint hamarosan - mondta Dr. Moore Danielle nyugodtan.

Daniella erőszakosan rázta a fejét.

- Mindketten őrültetek vagy! Nem fog megtörténni. Biztos vagy benne, hogy képes leszek ellenőrizni engem, de nem hagyom el!

- Nincs más választása - mondta Kit.

- A fiamnak igaza van - értett egyet Dr. Moore. - De érdemes pánikba esni? Ön már irányít.

- Mi van. Mint ez. Miről beszélsz? Danielle zavart volt.

- A kezeléséről - mondta Kit. - Az apámra tett látogatások.

Daniella az orvosra nézett.

"Ez nagyon egyszerű," magyarázta Dr. Moore. "Az elmémben dolgoztam." Amikor hipnózis alatt álltok, olyan gondolatokkal inspiráltam önt, amelyek a holdfénynek kitettek.

- Szüksége volt a holdfény megváltoztatására - folytatta Keith atya. - De ez nem elég. Azt is meg kellett változtatni. Legalábbis először. Ezért az apám minden szenvedélyes vágyát inspirálta.

- A hipnózis nagyszerű dolog - mormogta Dr. Moore. - Még dalokat is beadtam az eszedbe, Daniella!

„Songs! Vad, más világi dalok a gyilkosságról és ordításokról, a farkas karmokról és a halálról. " Most már világos, miért írta ilyen dolgokat!

- Megérted, Daniella? Said Kit. "Az ellenőrzés már működik." És ez majdnem három évig folytatódik.

- Hazudsz! Kiáltotta Daniella. - Három évvel ezelőtt még csak nem ismertelek.

- De én ismertelek - mondta Kit. - Talán nem emlékszel. De három évvel ezelőtt egy rock koncertre mentél a parkban. Ez egy csomó zenekar volt.

Daniella emlékezett erre a koncertre. Nem a zene vagy a zenészek miatt. Emlékezett rá, mert a szülei három nappal később meghaltak.

- A zenekarom akkor is fellépett - folytatta Kit. - Más zenészekből állt, de az adminisztrátor ugyanaz - én. A koncert után azon maradtok azok között, akik autogramot akartak szerezni. Amikor megláttalak, mindent megértettem.

- Hogy te leszel a menyasszonyom! Kit világos kék szeme ragyogott.







Daniella megborzongott. "Hogyan gondolhattam még, hogy gyönyörűek? Kérdezte magától. "Olyan hidegek." Olyan ... halott! "

"Miután kiválasztottam, kidolgoztam egy tervet, hogyan lehet az enyémet" folytatta Kit. - Először el kellett különítened. Tegye úgy, hogy ön egyedül maradjon.

„Izolátum”. Ez a szó, mint egy cipő, megüt Danielle-nek. Tudta, miről beszél.

- A szüleim ... - A hangja gyűlölt volt tőle. - Megölted a szüleimet! - Daniella alig tudta magában tartani magának, hogy most ne rohanjon vele - és megverte, karcolja meg, harapjon, rúgja a lábát ... - De semmi sem tehet bántani annyira, mint hogy bántalmazott.

- És a nagynénje. Mindegyiket eltávolítottam az útról, különben a tervem nem működne.

- És nem fog működni! - kiáltotta Daniella szenvedélyesen. - Megígérem neked! Nem számít, hány embert ölsz meg, te ... - Megállt, nem végezte el.

Mintha a gondolatait olvasná, Keith ismét bólintott.

- Ön Joey-ről és Dee-ről beszél? Igazad van, Daniella. Őket is megölték.

Danielle eszébe jutott, hogyan látták a testüket. És újra megjelentek a szeme előtt. Szétdarabolt és szakadt darabokra. Pillantott, a szörnyű képet futva, és Kitre nézett.

- Miért? Miért? - kérdezte. Végül is a csoportja tagjai voltak. Miért kellett megölnie őket?

- Joey tökéletesen tudta, hogy nekem van értelme, és mégis végtelenül flörtölt veled. Kita szeme csillogott. "Figyelmeztettem, követelte, hogy ne közelítsen hozzád." De nem akart abbahagyni. Nem tudtam felvenni. Joey-nek el kellett mennie.

- És Dee? Mit csinált? Elfelejtette elkapni az arcát? - sikoltott.

Kit elugrott a székből az irodába, és ökölbe szorította.

- Kit - mondta Dr. Moore -, ne hagyd, hogy dühös legyen. Ne légy annyira mérges, fiam, túl közel vagyunk!

- Igazad van. Kit eldobta a kezét. Lassan lépett az asztal felé.

Kit azonban végigment a hűtő felé. Kivettem egy üveg vizet, és nagy kortyot kortyoltam.

- Dee megpróbált figyelmeztetni, Daniella - Kit visszatért a székhez, és folytatta, mintha senki sem szakította félbe. "Megpróbáltam elmondani neked, és hagyd el a csoportot." Elárult engem.

Daniella becsukta a szemét. - Dee akart menteni! Azt hittem, gyűlölt engem. És ezúttal megpróbált figyelmeztetni engem.

És ezért Kit megölte.

Daniella szomorúan lehajtotta a fejét.

- Aztán Billy megpróbált megmenteni is.

- Billy? Danielle felnézett. - Azt hittem, hogy Billy dolgozik érted?

- Igen - erősítette meg Kit. - Ő volt az én szolgám, mint Mary Beth és Carolina. Az állományt azonban minden percenként száz százalékkal nehéz ellenőrizni. Különösen a nap folyamán. Billy elkezdett megjelenni néhány saját gondolata. Ma este az erdőben valóban segíteni akart. Sok szerencsét választottál.

- Szegény Billy! - kérdezte Dr. Moore.

- Igen. Tetszik neki is - mondta Kit higgadtan. - De meg kell halnia. Megpróbáltam megmenteni, Daniella.

- Beteg vagy! Danielle zokogott. - Miért ölné meg? Hagyja el!

Kita kék szemei ​​jegesedésnek tűntek.

- Senki sem fogja elárulni. Senki sem.

Daniella remegett a jeges pillantás alatt.

- Meg fogsz ölni engem is?

"Soha" Kit furcsán nézett rá. - Soha nem foglak megölni.

- A vérfarkas menyasszonya teljes egészében hatalmon van, Daniella - magyarázta Dr. Moore. - Miután összeházasodta a Kit-et, nem akart ellenkezni.

"Mindent el fogsz felejteni." A gondolataid csak arról szólnak, hogy mennyire szeretsz engem "- tette hozzá Kit.

Danielle elfordult. Nem volt undorodva nézni.

- Hogyan engedhettem meg, hogy hozzám érjen? - gondolta keserűen.

Kit felsóhajtott.

- Most, ahogy gondolom, alig kell remélem, hogy boldog vagy - mondta neki. - De örülni fogsz. Te fogod, Daniella!

- Soha - válaszolta. - Soha nem leszek boldog, mert ez soha nem fog megtörténni! Amit mondanak, nem történhet meg. El kell menekülnünk! "

Anélkül, hogy fejét fordítaná, vagy felnézett volna, gyorsan körülnézett a tanulmány körül.

Dr. Moore állt az ajtón. Kit az asztalnál egy karosszékben ült.

- Csapdába esett - gondolta Daniella. - Or. "

Az asztal mögött a padlóra emelkedő nagy francia ablakok a teraszra néztek.

A terasz a kertbe vezetett. A kert - a folyóhoz.

"Meg kell törni az ablakot! - mondta magában. - Fogj egy széket, kinyitod az ablakot és futsz, megmented az életed.

A székre nézett. Ez egy nehéz, kárpitozott szék volt, amelyet valószínűleg nem tudott felemelni. - De kerekeken van - felelte Daniella. - Ha eloszlatod az ablak irányába, akkor ... "

- Itt az ideje - felelte Kit. - Menjünk, apám. Ön vezetni fogja az ünnepséget. Feleségül veszel Danielle-t és hozzám itt a kertünkben. A hold fényében.

Kit és Dr. Moore Danielle felé tartottak.

Félelmetes sikoltozással megragadta a tűzőgépet az asztaltól, és Kit arcába dobta.

A fickó elhúzódott, és a tűzőgép eltalálta az ellenkező falat.

Daniella megragadta a széket. De mielőtt el tudta volna kijutni az ablakon, Keith előre ugrott, és megragadta. A lány arcához közeledett.

- Nem nyerhet meg - suttogta lassan. Forró lehelete égette az arcát.

Danielle megfordult, megragadta a haját, és minden erővel húzódott - amint csak tudta.

Danielle elhúzta tőle a kezét, és ismét megragadta Kit-t a haj ...

Erős kezek erősen a vállára estek.

- Csak rosszabbodtál - mondta Dr. Moore, és a fiához fordult. - Nyisd ki az ablakot, Kit.

Daniella a dühében figyelte, ahogy Keith kinyitotta a kijáratot a teraszra.

- Gyere, Danielle! - fordult hozzá a férfi, és mosolyogva újra. "Legyen az én menyasszonyom!" Itt az ideje.

- Nincs más választásom - ismerte el Daniella rémülten. - És nincs üdvösség!




Kapcsolódó cikkek