2110 szalonszűrő cseréje

Egész hétig várta, hogy szombaton menjen a garázsba. Ó, milyen félelmetes, hogy reggel felébredek azzal a gondolattal, hogy nem kell dolgozni, csak a garázsban.

Szükséges volt a szalonszűrő és a fékbetétek cseréje, és a LED-csíkok a bejárati ajtókban (hosszú ideig, nyár közepétől) már nem égtek,







Keresztül az online áruház megrendelt MANN filter (p 460), illetve a fékbetétek ATE a (600 p) vásárolta meg a termosztát „Elekton” a hajtó elolvasni és megérteni, hogy nem hagyja cserben.

Tehát az utasítás, hogyan kell megváltoztatni a szalonszűrőt:

1. Először ki kell húznia a szalagot, ehhez csavarja le a csavarokat egy 10 kulcsos és egy Phillips csavarhúzóval







Aztán elvártam egy piszkos szűrőt, úgyhogy nem félek, de Saratovban sok a por

6. A kontúron lévő szűrőn habszivacs volt, először nem értettem, miért volt szükség, de minden rendben. Van a garázsban van egy készülék, porszívó „Typhoon” és ezért úgy döntöttek, hogy porszívózni a hely, ahol kivette a szűrőt, mert volt egy csomó szösz, por és levelek. Ezt követően egy új szűrőt csatoltam a helyére, de nem akart ott maradni, lógni, és leeshet. Akkor azt hittem, hogy a hab, de ez elég poros és igénybe a segítségével „Typhoon” gyorsan tisztítható fel elég tisztességes állapot.

7. Ezután be kell helyezni egy szűrőt a helyére és összegyűjteni az összes részt fordított sorrendben

Ezután megváltoztattam a fékbetéteket, nem fogom elmondani, azt hiszem, sok információ van a vezetővel kapcsolatban.

Sok szerencsét az utakon és köszi az olvasáshoz.




Kapcsolódó cikkek