20 A magamról való tények érdekessé váltak

20 A magamról való tények érdekessé váltak

Hello mindenkinek. Nadyushino

a levél meglepett.

20 tény? Rólam? Ez érdekes. Mit mondhatok magamról? Nos, megpróbálom:

1.-én születtem 50 évvel ezelőtt, a tavaszi, a Day of Űrhajózási, a legjobb város a világon - Alma-Ata. Azonban ez már átnevezték a prózai Almaty. Azonban a hegyek ami körülveszi azt, hogy nem kialudt havas csúcsok, és a folyó már nem csendes, és a nagy kék lucfenyő mindig emelkedik kúp minden ősszel.

2. 12 évesen kezdett sokat rajzolni. Tanultam a műteremben. Szeretem az akvarellot. Túlcsordulás és az egyik színben való hervadás egy másikban. Valószínűleg ezért dolgozom selymekkel és festékekkel.

3. Különböző kézimunkával foglalkoztam, de mindig vonzódtam a színes munkához. Hímzés, kötés, varrás. És mindenütt árnyalatok, átmenetek, fényes foltok. Most lógok. Most a gyapjú és gyapjú textúrája hozzáadódott a színhez.

4. Nagyon szeretem a csatlakozni nem csatlakozik. Kombinálja a különböző típusú táskákat teljesen új technikákká.

5. Végül felkészültem egy országos műhelyre. Most az én padlódom és a kísérleti terület, és a készlet a jelentésekre.

7. Szeretem a ruhákat és a díszeket. Szeretem a szabad stílust mindent.

8. Imádom az ország házát és kertemet. A miénkhez, a hegyeimhez ragaszkodom. Az év bármely szakában ilyen természetű erő és lázadás. A városban vándorolok és futok a saroktól a sarokig a lakás körül, mint egy tigris a ketrecben.

9. A gazdaságban négy macska és két kutya van. Találtam és szopogattam mindet.

10. Igen, két elbűvölő morzsa - 19 és 26 éves, lányaim. Szépség és okos, a büszkeségem.

11. A karakter nyugtalan, néha tudok az emberek körül.

12. Kedvenc munkámmal foglalkozom, teljesen szabadon dolgozom. Soha nem dolgozom a rendelésnél.

13. A természet ellenére szeretek egyedül lenni. Innen:

14. Minden nagy esemény nem számomra. Szeretném közvetíteni az eredményeket és az eredményeket az interneten keresztül.

15. Dacha, a padlásmûhelyem, a kertem, ez az a hely, ahol valóban élni és létrehozni. Ahol az inspiráció túl van a szélén és a csendben. És a madarak reggel és az õszi szaga.

16. Mindent megteszek a házban. Megváltoztatom a tömítések tömítéseit, feltöltem a villamos energiát. Van egy közgazdasági iskola a lányok osztályok tanították nemcsak varrni, hímezni, és főzzük, hanem, hogy hogyan oldja meg a legtöbb vasat, és elektroperenosku világítás. Amiért rendkívül hálás vagyok tanítómnak.

17. Nagymamám könyvespolcát, fiókos szekrényét, asztalát és széket helyreállították a város külvilágából. szó szerint hamu. Halkan dolgozom egy csavarhúzóval és egy fúróval. A faanyagot és a körömot be lehet fonni.

18. És természetesen az én különleges büszkeségem a nemesítőasztal, amelyet egy régi fából készült ágyból és hatalmas rétegelt lemezből építettek.

19. Koszorú vagyok horoszkópon, és igen sárkány is. Kiváló minőségű keverék. De az évek során lágyabbá váltak, és ezeket a csillagokat csak békés, hazai célokra használom.

20. Végül pedig csak egy művész vagyok. Tudom, milyen inspiráció és csalódás van. Tudom, hogy mit jelent elégedetlen és büszke magadra.

F-F-yi. Most magamról olvastam. Mennyi minden van bennem, és elfelejtettem. Köszönöm az egyiknek, aki feltalálta ezt a műsort.

Kulcsszavak

Kapcsolódó cikkek