2 Nyers leves hideg az uborka és meleg a sárgarépa

Forró napokon, amikor nem vagy nagyon éhesek, de valami könnyű ennihez van szükséged, egyébként kapsz recepteket a levesburgonyával. Gyorsan elkészíthetők reggel, és velük együtt dolgozni: csak az uborka és az ananász gazpacho kell hűlni, és a sárgarépából származó levespürét - égetni.







Gazpacho ananászból és uborka

Recept a Christy Morgan számára

2 Nyers leves hideg az uborka és meleg a sárgarépa

Gyakran ettem egy hasonló levest egy nyári kávézóban. De túl sok friss vöröshagyma volt, ezért a saját receptemhez jöttem, ahol a hagymák pontosan annyira szükségesek, véleményem szerint. Ez a leves nagyon könnyű főzni, így könnyű őket élvezni egész nyáron.

  • 2 apróra vágott hosszú uborka (bőr nélküli)
  • 1½ pohár apróra vágott zöld, édes paprika
  • finomra vágott toll egy zöldhagymából (opcionális)
  • 2 evőkanál tamari mártással
  • 1 csésze aprított koriander
  • 1½ doboz (kb. 820 g) ananász saját gyümölcsléjében cukor nélkül vagy 1½ csésze friss ananász és 1 pohár víz
  • 1 teáskanál őrölt kömény
  • 2 evőkanál friss citromlevet
  • 2 evőkanál frissen préselt lime juice
  • tengeri só és őrölt fekete bors
  • ananász gyűrűk dekorációhoz (opcionális)
  1. A keverőben lévő összes összetevőt egy homogén tömegbe csiszoljuk.
  2. Só és bors.
  3. A kiszolgálás előtt hűtsük legalább 15 percig.
  4. Díszítse ananász gyűrűvel.

Sárgarépás leves

Recept Lindsay Nixon számára

Ez a leves püré, amelyet az utolsó szüret sárgarépéből vagy sárgarépéből készítettek, természetes tejjel vagy tejpótlóval, eltér az ízléstől.

2 Nyers leves hideg az uborka és meleg a sárgarépa

  • 2 csésze zöldségleves
  • 4 sárgarépa, kockára vágott
  • 1 piros alma, kockára vágva
  • ¼ csésze tej (vagy tejpótló - vegetáriánusoknak)
  • curry por vagy őrölt gyömbér
  1. Öntsünk egy kis húslevet a serpenyőbe, adjunk hozzá a sárgarépát, és főzzük kb. 4 percig magas hő hatására, amíg el nem kezd lágyulni.
  2. Adjunk hozzá almát, ha szükséges, több húsleves, csökkentsük a hőt közepesre és fedjük le a serpenyőt.
  3. Az almát és a sárgarépát 1-2 percig főzzük, mielőtt lágyulnánk (villogni kell őket villával, hogy megnézzük, főztek-e). Az alma aranysárga színt kap.
  4. Öntsük a serpenyő tartalmát egy turmixgépbe, és egyenletes konzisztenciájú krémes pürébe öntsük, szükség esetén több levest öntsünk - általában legalább 1 poharat adunk hozzá. Ismét öntse a serpenyőbe.
  5. Keverés közben adjunk hozzá ¼ csésze tejet, currypor vagy őrölt gyömbér, ¼ teáskanálnyitól kezdve. Ha túl sok fűszert vagy almát tesz, nagyon édes, adj hozzá több tejet.
  6. A levest melegítsük fel.

Vásárolja meg ezt a könyvet

A cukorrépa, burgonya, uborka és kefir leves receptje hideg. Hogyan készítsünk hideg levest egy fiatal cékla. Egy recept egy fotóval. Mi a legjobb 5-10-20? Egyél (az öröm csökkenő sorrendjében) - leves nagy, gyöngy árpával és.







hadd (megosztom valamit).

1. Forraljuk a céklát és a burgonyát.
2. Sügér cékla, burgonya, hagyma, zsálya uborka. (úgy tűnik, mindent). Sózzuk.
3. Vegyél egy természetes joghurtot (lehet görög stílus), kefir (valószínűleg). Hígítsuk 1: 1 vízzel (főtt)
4. öntsük a vágott zöldségeket egy joghurtot
5 adjunk zöldséget, zöld hagymát és főtt tojást.

Nos, nagyon finom.

Írok én varyu.Chischu céklát és forraljuk sós vízben, csöpög egy kis ecetet vagy gyümölcslé limonnogo.Zatem zöldségleves ostuzhayu.Svoklu dörzsölje reszelt uborka krupnoy.Svezhie én is dörzsölje egy durva reszelő, tojás melko.Zelen vágtam, azt fokhagyma pereterayu mozsárban, ha ő nem csak tolkushkoy bármikor posude.I összes töltse ki minden összetevője a levest lehűtjük, csinálom portsionno.zatem smetany.Mozhno még több főtt hús nem lett rosszabb

okroshka, oxálleves, saláták (uborka + paradicsom + tejföl) fagylalt.
már egy hónap, enni, még nem fáradt

De nem, legalább 10-12 óráig semmi sem lesz a hőségben számukra! Feltéve, hogy korábban frissek voltak, és nem "átgondolták". Ugyanezt csinálom

mint általában hívják? és hogyan kell főzni? normál levesek - a gyerekek bõre nem eszik ebben a hõben. Hideg borscht Litvániából: 1. Uborka, retek, vágja el a zöldeket. 2. Keményen főtt tojásokat vágjunk.

Hideg borscht Litvániából:

1. Uborka, retek, zöldre vágva.
2. Keményen főtt tojásokat vágjunk.
3. A pácolt céklát leválasztották a fölösleges pácból.
4.Keverjük össze az összetevőket, és öntsünk hideg joghurtot.
5. Só.

Különösen a borscht szolgálnak forró burgonyát.
A hőmérséklet nagyon érdekes kontrasztja.

Nem írom a termékek számát grammban. Minden az egyedi preferenciáktól függ. Valaki szeret több uborkát, és néhánynak kevesebb cékla van, egyáltalán nem szeretik a retek.
Nem szükséges pácolt céklát, rántott rántott résszel, csak főzve. Ebben az esetben a borsch csak a savanyúság által lesz, amelyet a kefir ad neki.
Hozzáadhatunk kolbászt vagy sonkát. De a klasszikus receptben nincsenek hústermékek.

ZY Litvániában speciálisan kefir készült a hideg borsch számára. 1 literes csomagolás. Nagyon kényelmes.

És a nagymamám retseptik: Bank ecetes reszelt répa, uborka, kolbász, főtt tojás, hagyma, édeskömény, mind a finomra vágott, hozzáadjuk a joghurtot, tejfölt és vizet (ha sűrűn történt).

Hideg leves a "zazharkoy". Készíthetünk vágott uborka, paradicsom, paprika (egy szóval, amelyből készült a leves) - "bolgár leves Tarator.

A Tarator (bolgár). Tisztítsa meg és vágja le az uborka, vágja a zöldeket, sót. Adjuk hozzá a tört fokhagymát és a finoman apróra vágott diót. Minden felöntjük a folyékony joghurtot vagy joghurtot, csepegtető olívaolajat. Főzött burgonyával lehet enni.
Bon appetit!

Hideg borsch. Azt mondják, hogy csak a Donon készül. Talán az igazság.
Vöröshagyma sárgarépával sütjük a napraforgóolajban, adjunk hozzá paradicsomot a végén, és tegye ki egy kicsit. Folytassa a főzést a szokásos módon csak hús nélkül - burgonya, káposzta, sült, mindig édes paprika, zöld. Ezután mindannyian lehűlni kell a hűtőszekrény hőmérsékletére, és kiderül, hogy félelmetes.

Hideg leves uborka. Tisztított, apróra vágott uborka, öntsük a tejszínt, ha szükséges, vízzel hígítható. hogyan só uborka. Ha az uborka nemcsak eltávolításra került, akkor a hideg uborka alatt pár órát kell elviselnie.

Valahogy bonyolult, de elvben én csinálom, de nem kettőben. A só aránya 2 tb / liter víz.

Szakasz: A receptem! Bolgár hideg leves - Tarator T. n. Itt Dimitri közelmúltban beszélt róla, de még mindig úgy döntött, hogy megadja az új témát. Valaki megkérdezte. Tehát: - uborka. finoman vágja.

Én pedig a kefirrel. Nem szeretem a savanyú tej ízét :-(

A leves-tarátort. Van egy csomó recept, tetszik nekem: félfehér vízzel hígított kefir, szelén, retek, tojás, kolbász, lehet fiatal burgonya. Röviden, jól, ochchen folyékony saláta :)

Gyümölcsleves (szinte desszert)
Alma, banán, körte, mandarin, narancs, kiwi - igény szerint, amelyek a bogyók, vágjuk őket, öntsünk joghurt, gyümölcs joghurt, tejszín. Cukor ízlés szerint. IMHO, ha a gyermek nehezen rágja, akkor lehet őrölni keverő (hogy őszinte legyek, én nem próbálja)

Vagy hideg borsch, akkor sovány (bár meg kell rágni: (

Kérjük, ossza meg a hideg levesek receptjeit. de hűvös? cékla. Jobban szeretem a razb-t. kefir, de lehetséges az oxálleves. gazpacho - csavart paradicsom, bors, uborka, fokhagyma.

de hűvös? cékla. Jobban szeretem a razb-t. kefir, de lehetséges az oxálleves. gazpacho - csavart paradicsom, bors, uborka, fokhagyma. Hígítom a paradicsomlevet és dobom a sült kekszet. zöld egy kicsit.
a bolgár tatár. hígított kefir vagy sült tej, valamint uborkák és zöldségek. "a szeretőhöz." Emlékszem a receptekre, írok. Nekem van a leghidegebb hideg ital, néha csak más összetevőket készítek

Uborka leves. Furcsa, de ízletes. Holnap megnézem a pontos receptet, és írok.




Kapcsolódó cikkek