25 dolog, hogy elkerüljék a blogok vagy honlapok

25 dolog, hogy elkerüljék a blogok vagy honlapok

De annak ellenére, minden újítás, sok helyen van egy pár dolog, ami irritálja a leolvasó és szolgálhat oka az ő távozása a helyszínen. Mindez az úgynevezett használhatóság. És néhány használhatósági hibát sok éven át. Néhány webmester úgy ismétlődnek évről évre.

Az utolsó szó a cikkben a „10 hibákat, hogy megöli a blog” már írtam néhány a hibát, hogy a véleményem, taszítja a látogatók.

25 dolog, hogy elkerüljék a blog vagy weboldal

1. Flash - hosszú rakodási vaku képernyővédő, flash animáció.
Kevesen szeretnek ülni, és várni, hogy töltse le a teljes oldalon, majd kattintson a „Tovább a köszöntés,” aztán megint menni a másik blokk flash képeket.

2. Zene on.
Ma sokan nyitni több böngészőablakot. És amikor hirtelen megszólal a zene, vagy valaki hangosan mondta, ha egyszer elkezd kétségbeesetten keresni ablak a helyén, ami nyomja meg a gombot „hogy kapcsolja ki a zenét.” Nos, ha valaki nem áll rendelkezésre a helyszínen, személyesen kattintson a „közeli” fülre. Ez különösen igaz az éjszakai. Tehát nem bekapcsoló gombot a zene lesz.

5. Pop-up pop-up.
Ma, pop-up, főleg listbildinga (növeli az előfizetés bázis). Ezért a modern pop-up meg sokkal vonzóbb, és több előnnyel, mint néhány évvel ezelőtt. De ennek ellenére, az internetezők többsége pop-up okozhat ilyen -zhe tartós irritáció.

6. rengeteg nyelvtani hibákat.
Annak ellenére, hogy az érték az információt az oldalon, rengeteg nyelvtani hibák mindig okoz negatív érzelmek. Vegyünk egy kis időt, hogy ellenőrizze a hibákat vagy bérel egy szakember. Bizonyára nem sokan még mindig nem használja a Word!?

8. Hibás linkek.
Törött linkekhez vagy hogy sehova nem vezet, nem csak elrontani az összképet a blog, hanem károsan befolyásolhatja az indexelés a blog vagy weboldal a keresőkben. Ezért gyakran ellenőrizze az összes hivatkozást, vagy telepítsen egy speciális dugó «Broken Link Checker», ha használ WordPress.

10. bannerek.
Számos bannerek a honlapon megelőzésére koncentrálnak, hogy fontos a tartalom. Főleg én nem tanácsolom, hogy tegye feliratokat az oldalon nem vonatkozik. Azt hiszem, a rajongók a jövedelem affiliate tudja, hogy mit jelent.

14. A hiányzó képeket.
Próbáljunk meg a kép minden egyes cikket a blog vagy weboldal. Plusz kapsz nagyobb forgalmat a blog.

15. A Caps Lock.
Még ma vannak olyan rajongók, hogy írjon nagybetűvel. Nézd, hogy ne vigyük túlzásba!

16. Szörnyű design a helyén.
Rosszul tervezett weboldalak kedvét látogatók, és rossz benyomást. Keressen egy jó téma, ha a WordPress webhely vagy a megrendelés design szabadúszó.

18. teljesen olvashatatlan szöveget.
Néha kombinációja szöveg és a háttér színe, amelyen meg van írva, hogy a felhasználó egyedileg növény egy elképzelés, és megpróbálta elolvasni az írást. Ne kínozza az olvasók, hogy a szöveg olvasható. Mielőtt közzé tegye a blog, olvassa el ezt a cikket.

19. Lassú betöltése oldalakat.
Ne terhelje túl a helyszínen felesleges plugin és script. Próbálja meg optimalizálni a képet, így kisebb. Optimalizálja oldal kódja. Távolítsuk extra kódot a szakaszban fejét. Ezt a kérdést elég figyelmet.

21. Ne tévessze látogatók.
Gyakran előfordul, ha megnyomja az egyik linkeket a blog, akkor kap egy teljesen más helyen, amely nem jár a blog. Az olvasó kell hagynia a blog csak akkor, ha ő akarja.

22. webhely tervezési változtatásokat minden oldalon.
Használja ugyanazt a sablont minden oldalon.

23. Nem lehet olvasni az első post az oldalon.
felhasználók gyakran érdeklődéssel olvasta az első post a blog. Kívánatos, hogy fontolja meg a megfelelő navigációs. Ebben az esetben is az oszlopra a havi archívumokat.

24. Nem keresés a honlapon.
Néha az emberek jönnek vissza egy adott bejegyzést egy adott információt. Ha nem találja az eszközt úgy kell görgetni oldalanként. Gyakran előfordul, hogy olyan módon a látogató nem találja, amit keresett. Ennek eredményeként, akkor elveszíti az olvasó, és talán egy vissza link.

Szia Alex!
Nagyon tetszik a blog itt, gyakran talál választ a kérdéseire. Én is a tanulás. Én követni ezeket a szabályokat. Enragel nekem minden késedelmet, pop-up. Nos, én kattintva: maradni. Regisztrálj és küldje el ezt a szart, hogy néha rám ...

Azonnal tudok leiratkozni. Miután leiratkozáskor SOCA üzenet jelenik meg: „Adjon meg egy oka. amelyen leiratkozás „Úgy tűnik, mindaddig, amíg az emberek nem veszik észre, hogy egy férfi lépett a blog, hogy megoldja a problémát -. nem fogják megérteni semmit.

Ez persze csak az én véleményem, mindenki a saját élethelyzetét, mindegyik a maga módján felé hajlik a célját. Sok szerencsét, és a csodálatos forrás.
őszintén reméljük,

Alex, mindent helyesen írva. Hasznos és tanulságos.

Igen, és néha még az első alkalommal olyan egyszerű, és nem hagy. Háromszor szükséges, kattintson a hozzájárulás előtt elhagyja rögeszme oldal bezárul.

Köszönöm tanácsot fogjuk használni!

Jó post. Különösen érdemes megemlíteni a captcha. Vskidku 5 plugins sikeresen helyettesíti őt. Igaz, másrészt, alkotja a tervezők még mindig gyakran hagyott hely ez alatta. Néha szükség van, hogy átírják a kész alak

Sajnálom, de konkrétan a 6. pontban a nyelvtani hibákat 2 nyelvtani hibák?

Köszönöm, hasznos tanácsokat.

Köszönöm az érdekes cikket. Azt találták, hogy a maga számára valami jobbra. A „CAPTCHA” valóban nagyon bosszantó, de nagyon bosszantó madár „Twitter”, ami ül, mint a szerencse úgy hozta, hogy hol olvasott ebben a pillanatban.

Kapcsolódó cikkek