98 Vinokurov hipnózis, hipnózis lepárlók pop, pop hipnózis, hipnózis képzés, azonnali

Mondd, mi az a „fajta hipnózis”?

Az interneten, a tenger a hamisítványok. Ha az irodában hipnózis alatt valaki eszik egy hagyma, mint egy alma, és a „szedés virágok”, akkor poddelschiki úgynevezett „fajta hipnózis”. Bár az ebben a szakaszban ez lényegtelen. Mintha a gyermek énekel karaoke egy osztályban - ez nem pop zene. Estrada - ez nem csak a színpadon, hanem a szinten a show és jegyek benyújtása.

Street teljesítmény illuzionista előadóművész a főtér - a vaudeville show, mert akkor dobjon egy érmét a dobozba.

Oroszországban és a volt Szovjetunió a különböző hipnotizőr. Véleményem szerint ezek ma már csak kettő. Ez Migunova Olga és Dimitrij Dombrowski. Kapnak egy díjat csak a show teljesítmény helyett az alkalmazás képzés, vagyis Ezek szórakoztató. Anatolij Kashpirovskiy kap díjakat a szuggesztív wellness ülés. A nagyobb változatossága hipnózis Oroszországban.

Megértem, hogy szenved kisebbrendűségi komplexus, „auto-képzés-hipnotizőr” ad / call ülésükön a képzés vagy a hivatalaikban hipnózis „pop”, de ez nem az. mert neki a közönség nem fizet pénzt, mint a show-teljesítményt. Az ilyen leendő választhatják a hipnotizőr a közönség, mint mondják, hypnotizability, azaz konform nekik, akikkel alig lehet. Ezek végzik az úgynevezett teszt, és kiment a szobából, például 400 ember jön rá 10-15 ember összekulcsolt kézzel. És azt javasolja, unalmas autogén állapot összekulcsolt kézzel, mint 15 perc alatt! Az én értelmezésemben ez nem hipnotizálás és az indukált auditív képzés, amelynek célja, hogy az emberek azonosítására fogékony. Itt van velük, ezekkel 10-15 ember működik, mutatja nekik álmos. Ezt követően, ez azt mutatja, etiti hypnotizability állítólag azonnali merítés hipnózis, de ez nem pillanatnyi, mint előtt, hogy ez annyi, mint 15 -17 perc az altatásból a szobában összekulcsolt kézzel. A 385-390 a többi a közönség a „hipnotizőr” nem tud megbirkózni, és nem ezt a részét a hipnotizőr. Könnyen kiszámítható az arány, a százalékos szintet, hogy mennyire hipnotizőr - 10/390 x 100% = 2%. Ie ez csak 2-3% -át a hipnotizőr, de némi önbizalommal! Képzeljünk el egy bokszoló száz riválisok úgy dönt, hogy gyűrű 3-4 legtöbb (hypnotizability) veri akivel jól megbirkózni. Nyilvánvaló, hogy egy ilyen bokszoló (hipnotizőr) nagyon biztos magában, és úgy dönt. De ez teremt másokban a benyomást kelti, hogy ő - hoo. Például Indiában, az indiai jóga beadott tömeg környező bámészkodók és a turisták egyszer egy hallucinációs állapotban nélkül hipnózis.

Személy szerint én dolgoztam a színpadon hasonló módon - előzetes vizsgálat - a kezdetektől a különböző tevékenységek, csak az első hónapban. És akkor kezdtem meghívni minden legfürgébb a helyszínre szerint Group 4-5 fő, és dolgozott mindenkivel. Csakúgy, mint minden ember dolgozik a terapeuta, hypnotherapist, hogy az emberek jönnek a recepción. Azonban a klinikai gyakorlatban, terapeuták is részt vesznek az állami irányítású autológ is nevezik hipnózis. Azt inspirálja a tanítványaim (róla tudják egyértelműen): nem tesztek! működik azonnal. Tesztelés - annak a jele, a bizalom hiánya, a mélyen a kudarctól való félelem és a várható állami szégyen.

Változatos hipnotizőr - egy szakma, hogy keres, járja a várost és a kollektív gazdaságok. Wolf Messing, például a falvakban „fizetett” a bankok tejföllel, tojás, sült liba és holdvilág - szintén díjat. És ha szabad, egy kis kör jelzi a szám egy katalepsziás híd és a csámcsogó hagyma altatók, ez nem olyan fajta hipnózis. Az ilyen értelmetlen nem egy gyermek közönséget a kereslet és a termelők, mert nem fizet semmit, azaz, Nem revü show.

Kapcsolódó cikkek