1001 Conspiracy szibériai gyógyító

Több éve, hogy ismeri meg, hogy ezek a tankönyvek. A leveleiben, akkor hívj „tanár”. És én válaszolni a kérdésekre, és elmagyarázni, mi a hibákat.

Van egy ügyes diák Razumnik. És olyan sok. Vannak, akik urai, és néhány csak most kezdett tanulni a készség a titkos tudást.

Egyikőtök írta nekem így: „Kedves tanár, nagyon szerencsés vagyok, hogy egy nap láttam, és vettem néhány rendkívüli csoda rubelt. Az első könyv, amit lenyelt az éjszakát, és a második napon lebegett a keresést folytatni a tanítást. Kezdett próbálni, már minden kiderült. Nem volt vége az öröm, ha én találtam a könyv következő. Tudom, hogy mennyire hála neked.

Eredendő természete miatt az adatok, valamint az iskola - és ennek eredményeként már segített sok megtakarítás életet és boldogságot a családban.

Köszönet mindenkinek, aki segített, hogy közzé kell tenni a felbecsülhetetlen értékű ajándék az embereknek a diákok. "

Ebben az esetben, akkor nagyon sokat kell dolgozni, hogy lelkileg tisztított - mert szentek nem veszik piszkos kézzel.

Művelni együttérzés mások fájdalmát, hogy képes legyen hagyja mások fájdalmát rajtad keresztül. Csak akkor, ha az összes bőrt érezni a fájdalmat, akkor nem árt a másik.

Keresztül a tökéletesség dicsőségét bölcsesség. A tudás - a terhelés, az út lesz a hosszú, talán, hogy nem minden elérjük a végét. De ha már felszívódott része a tudat, hogy adok, azt tiszteletben te és a dicséretet.

A Natalia

Grass podmarnika ............... - 2 evőkanál. kanál

Arany Root ............... - 1 evőkanál. kanál

Silene lelógó .......... - 2 evőkanál. kanál

Virág fekete csucsor -. 1 tk

Pour 1 / csésze forrásban lévő vízzel. Betölt, törzs, és inni egy evőkanál naponta háromszor.

Az ember mintha újjászületett. Mindez ad a füvet ezek kombinációja.

Panzer gyapjas - 2 evőkanál. kanál

Indiai lótusz .......... -. 1 tk

Zhorden Caspian .......... - 2 evőkanál. kanál

Ginseng gyökerek ............... - 2 tk.

Vincetoxicum szibériai .......... - 1 evőkanál. kanál

Öntsünk 1,5 csésze forró vízzel, hagyjuk állni 10-15 percig, törzs és inni kortyokban egész nap

Létrehozása új hatáskörök

Minden gyógynövények - egy teáskanál. Víz - másfél csésze. Ragaszkodjon fél óra, inni 2 evőkanál naponta. Nyolc órakor az esti italt.

Gmelin Virágok Kermek

Cirbolymagok magok

Heart - a test, amely nagymértékben függ, hogy mennyi és milyen emberek élnek. Szükség van a szeretet, hogy vigyázzon a szív.

• Szív káros: depresszió, félelem, lelki gyötrelem, unalom, a részvétel (és jelenlét) botrányok, bőséges és zsíros ételeket.

Mindig próbáljuk eltávolodni baj. Séta, többet alszanak, ne-horror filmek, és ami a legfontosabb - szereted magad, mert egyedi, mint te, nem több.

• jó a szívnek: köles kása, dió, mazsola, aszalt sárgabarack, sült burgonya, bab, kivonatok zab, vörös áfonya, infúzióban mézzel.

Egyél citrom héja, igyon egy főzet a csipkebogyó. Zagotovte nyári eper levelek és sört a tea helyett. Inni a levét vörös galagonya.

Olvassa az elején, miközben a jobb kezét a szívére:

Megyek, az Isten szolgája (név), a földön,

A szívem zakatol bennem,

Testem, buzgó, uralkodott:

Ne fasz, nincs fájdalom, nincs nyomás,

Nem zsúfolt, és nem fáj.

Vagy éjszaka, a hold, vagy hajnalban.

Sem a helyszínen, akár a házban, sem szántás, sem víz,

Sem a kádban vagy lóháton.

lenne legyőzni azt nekem,

legyőzni azt, lüktető,

Tehát jobb, olyan szép,

Húsvét fényes csengő hang,

Van egy hosszú életet. Ámen.

Collect gyümölcs cukornád (barna, puha, de nem lök). Forraljuk őket, mint mindig sört teát, és isznak, amíg az ital meleg. Négyóránként, öt ital kortyokban. Egy hónappal később, akkor felejtsd el, hogy ő szenvedett asztmában.

Uram, Istenem, én előtted.

Church megkeresztelt, apa, anya bocsátva.

Bocsáss meg, és te, Uram, és hagyja, hogy

Szív betegségek, végtelen fájdalom.

Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek.

Most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

Amikor egy beteg szív, ajánlom a cédrus tejet inni minden nap. Készítsünk egyszerű. Pine mag (hámozott gyümölcs) Vert és töltött a szérum. Ha nincs szérum, akkor öntsünk rá egy kis vizet. Vegyünk egy pohár szérumot egy csésze dió. Most készen vásárolni fenyőmag, és a szérum teheti saját.

Kapcsolódó cikkek