42% -a gyermek Ukrajna nem ismeri a Keleten, hogyan kell viselkedni a bányászott területén -

A tanulmány szerint, minden hatodik lány és minden tizedik fiú 6-11 éves nem tudja, hogyan kell viselkedni, ha látnak egy bánya vagy helytelenül működik. 26% -a az összes válaszadó 13% -a gyermekek a keleti látott bánya vagy UXO (azaz a tételek voltak lakóhelyükön: az úton, játszótér, területén, stb.)

42% -a gyermek Ukrajna nem ismeri a Keleten, hogyan kell viselkedni a bányászott területén -

14% -a lakosok Ukrajna keleti tudja, hogy azok, akik gyűjtik a bányák kíváncsiságból vagy eladásra fémhulladék.

Sok gyerek 6-17 éves nem tudja, hogyan kell viselkedni a bányászott területek (24% mondta, hogy futni, és 18% nem tudta, mit kell tennie). 24% -a gyermek 6-11 éves nem tudom, hogyan kell keresni figyelmeztető jelek robbanóanyagot (figyelmeztető „Stop Mines!”).

42% -a gyermek Ukrajna nem ismeri a Keleten, hogyan kell viselkedni a bányászott területén -

Legnépszerűbb:

Kreminna régió Lugansk régió ismert főként az erdők. Az utóbbi időben azonban a lakosság egyik helyi falvak közül egy természetellenes környezetben magadnak - nem a puszták és erdők, és majdnem a pusztában, ahol a legnagyobb probléma - a víz.

Balaclava, álnéven, a szemét és a hang. Akkor nézd meg, de soha nem lehet tudni, hogy ki ő.

A Novoivanovka Popasnjansky kerület központi víz, könyvtár, iskola klub, a klub, ahol twist film és játék biliárd. Vannak busszal a kerület központja és a környező településeken.

Nemzetközi Bíróság a hágai, négy nap után a meghallgatások a ruha Ukrajna Oroszország azt mondta, hogy menjen a figyelmet az ideiglenes intézkedést. Ez megmagyarázza, miért túl korai az örömre.

„Szeretem, ha adunk a humanitárius segélyek - élelmiszer, ruházat, cipő, mert akkor nem kell pénzt költeni, és ők is fordítható iskolába, vagy valahol. Ha nem lett volna a segítséget, nem tudom, hogyan éltek itt. "

Kapcsolódó cikkek