20 dolog, amit nem szeretem a design a hazai helyszínek, designonstop - a design nélkül

2. Zavaros navigáció
Vannak esetek, amikor jön a helyszínre, és elkezdi keresni kaotikusan rohan a monitor körül, nem tudta, mit fogni, mert a szem káprázott nagyszámú hajol kapcsolatok és blokkok. Ennek eredményeként, úgy néz ki, tehetetlenül fekszik a fehér terület közepén a képernyő, és a vágy, hogy hagyja a helyén.

20 dolog, amit nem szeretem a design a hazai helyszínek, designonstop - a design nélkül

3. Keskeny oldalak
Annak ellenére, hogy a felbontás a monitor képernyőjén évről-évre növekszik felfelé, egyes oldalakon is látható egy keskeny oszlop szövegének jellemző felbontása 800x600 pixel. Most a nagy monitorok, úgy néz ki, aránytalan és nagyon magányos. Bár vannak kivételek, amikor ezt tudatosan művészi eszköz design.

4. Elavult tervezési
Íme miatt oldalak folynak a jobb, akkor lehet mondani, hogy „Hé, a kilencvenes években!”. A tervezés ezen oldalak a jellegzetes elemeket, semmi nem lehet összetéveszteni, mivel készülnek a korábbi verzióit szoftver. Alapvetően ez egy szörnyű fehéres képe kísérteties domborított és árnyék, szín elszáradt, kétes betűtípusok a logó.

7. Gyenge grafika
Rögtön elriasztja a rossz minőségű szorító jpeg design oldalak. Ez különösen igaz a piros design elemekkel, mint ez a szín leginkább fogékonyak a leletek. Szintén nyomasztó gyenge minőségű képek, és a post. És a kép úgy néz ki rosszul, és a hitelességét a helyszínen csökken.

8. formázatlan szöveget
Hogy őszinte legyek, én nem szeretem a gumi kialakítás, amely kiterjeszti a szöveg teljes szélességében a monitort. És mivel van egy monitor, olvasás ilyen szövegek válik gyötrelem. Ez bűn szövegek LJ, és sajnos sok autonóm területek az ugyanabban a helyzetben.

9. Kemény szín
Tovább furcsa tendencia, hogy válasszon egy nagyon rossz színt design. Ez különösen jellemző sötétkék színű, ami egy piszkos, nehéz árnyék, valamint szürke, ami szintén úgy néz ki, nagyon kemény és barátságtalan.

11. Sound kíséret
Nos, ez általában egy dal, ha szabad így mondanom. A legrosszabb vétel, amely lehet kiválasztani, hogy vonzza a felhasználó figyelmét. Minden hirtelen zajok minden nyugtalanít, és hozta a fehér meleg, különösen a késő esti órákban. Nem számít, hogy Mozart vagy Ramstein.

20 dolog, amit nem szeretem a design a hazai helyszínek, designonstop - a design nélkül

16. Lassú letöltési sebesség
Néha, amikor belépnek egyes webhelyek az érzése, hogy lógott az indításkor. A legvalószínűbb az esetben a konfliktus minden betölthető modulokat vagy plug-inek. Most a Google honlapján letöltési sebesség és a válasz fontossági sorrendbe. Tehát érdemes figyelembe venni, hogy gyorsítsák fel a munkaterületen.

20 dolog, amit nem szeretem a design a hazai helyszínek, designonstop - a design nélkül

Én hozzá egy kis jól jöhet:
Hiánya ikonok (valami ezen az oldalon - a levél «N» a dobozban, fent), különösen a fülek kényelmetlen, több száz könyvjelzők üres levelek, és üljön, le kell vonni - „És hol van a entot jobb oldalon?”;
Függőleges navigáció nekem - az egész oldal, de prokrutochkoy ( "- Mikola akkor bachiv jak moszkoviták pyvo nevezett -Yak - Pi - lenne Poubyvav? .." :));
„Kapcsolatfelvétel” / „Feedback” - zhmyakaesh rajta, és „kap, a fasiszta, egy gránátot,” ahelyett, hogy az űrlapot a helyszínt, „Írj, beszélni ...;)” Elindítja a boríték (amit nem használ);
Logo-kép a fejlécben - klats rajta, abban a reményben, hogy menjen haza - „De rájössz, lusta felhasználó! Kíváncsiak vagyunk, hogy vajon a navigációs menü csinálni? Nézd menyushechke gomb „Home” és miközben keresi, csodálom a szuper-logo „(” lenne Poubyvav.”De miután Mutumba). Míg az összes. :))

Mintegy captcha pontosan. nem tudta elviselni. Van egy olyan érzésem, hogy én rendelkeznek elegendő intelligenciával, mert nem tudom, hogy ki a leveleket.
zene túl gyakran nem. különösen a határoló keret. hogy hirtelen elkezd beszélni velem. Tehát lehet, hogy a szív.
Ami a színeket, mindegyik saját ízét. Itt Szeretem kalapok festett, és hogy az összes kombinált és fényes volt. Sokan nem tetszik.

Kapcsolódó cikkek