Job Description: Controller ellenőrzés, dokipediya

1.2. Controller ellenőrzőpont 2. kategóriájú, és közvetlenül alárendelve [neve a poszt a fejét].

1.3. képesítési követelmények: [oktatás, szakmai tapasztalat].

1.4. Controller ellenőrzőpont 2. kategóriába kell tudni:

- irányelveket, amelyek meghatározzák a szervezet belépő a védett objektum;

- alapjai a munkaügyi jogszabályok és munkavédelmi az Orosz Föderáció;

- munkavégzésre vonatkozó szabályokat;

- A cég szerkezete és működési módja annak szervezeti;

- minták különböző típusú igazolványok, számlák, aláírások jogosult személyek utasításokat adni, hogy adja át a területen, az import, export (eltávolítás) az anyagi eszközök;

- Az eljárás halad mentőcsapatok során katasztrófák, tűzesetek, balesetek és egyéb vészhelyzetek;

- Szabályzat dolgok ellenőrzési és kimenő rakomány ellenőrzése;

- a fogva elkövetők és fejlesztéshez őrizetbe anyagok;

- szabályokat a technikai eszközök használata kimutatására lopott áru, a biztonságtechnikai eszközök és tűzjelző rendszerek;

- biztonság és ipari higiénia;

- helyét az elsődleges tűzoltási eszközök és a kommunikáció, az eljárást használja őket;

A vezérlő ellenőrzőpont következő kivetett vámok 2. kategória:

2.1. Ellenőrző dokumentumok és kihagyások húzódó védett területen vagy onnan érkező objektumot.

2.2. Felett az export (import), az eltávolítása (make) anyagi javak, ellenőrizze a követelményeknek való megfelelés dokumentumokat.

2.3. Részvétel az ellenőrzések elvégzésére és ellenőrzéseket felülmúlják exportált (elviselhető) termékeket.

2.4. Elvégzése a megállapított sorrendben a elfogást megsértői beléptető, valamint azokat, akik megpróbálják illegálisan hozni (hogy) az anyagi értékek.

2.5. Felügyelet az eszközök biztonsági, tűz és riasztó rendszerek, telepített az ellenőrzőpont.

2.6. Üzenet riasztás felügyelő, és ha szükséges, a védelem, rendőrség, tűzoltóság.

2.7. Az intézkedések elfogadását elfogni elkövetők, tűzoltó a tűz.

2.8. Felvételi védelme alatt az anyagilag felelős személyek szobák tárolására anyagi javak szerepelnek a védelmi zóna a poszt.

2.9. [Other feladatokat].

Controller ellenőrzőpont 2. kategória jogosult:

3.2. Egy ingyenes kérdése speciális ruházat, speciális lábbelik és más egyéni védőeszközöket.

3.4. Létrehozását igénylik feltételek teljesítése a szakmai feladatokat, beleértve a szükséges berendezések, eszközök, munkahely, megfelelés egészségügyi-higiéniai szabályok és így tovább. D.

3.5. Kezelést igényelnek, hogy segítse a teljesítménye a szakmai feladatok és a jogok gyakorlását.

3.6. Ahhoz, hogy az információkat és a szükséges dokumentumokat a feladataik ellátásához.

3.7. Ismerkedjen meg a projekt menedzsment kapcsolatos döntéseket tevékenységét.

3.8. Javítsák a szakmai képesítést.

3.9. Zajlanak megállapított eljárás szerinti tanúsítás a jogot, hogy a megfelelő minősítési kategóriába.

3.10. [Other által meghatározott jogoknak a munkajogban az Orosz Föderáció].

Controller ellenőrzőpont 2. kategória felel:

4.1. Mert nem teljesítés, nem megfelelő feladatok ellátása mellett a leírás - meghatározott határokon belül a munkaügyi jogszabályok az Orosz Föderáció.

4.2. Elkövetett bűncselekmények esetében a tevékenysége során a bűncselekmény - meghatározott határokon belül a jelenlegi közigazgatási. büntető és polgári törvényhozás.

Kapcsolódó cikkek