1. kérdés pap

ieromonah Viktorin (Aseyev)

Abbot Nikon (fej)

Abbot Nikon (fej)

Napot, uram! Tudok alkalmazni vértelen áldozat megkeresztelt családtagok, de nem járunk a templomba, hogy ne vegye közösség, és még így megcsúfolása, hogy olvassa el imák és elmegy a templomba. Hogyan lehet itt? Az apáca azt mondta, hogy ha egy személy nem tudja fogadni a közösség, az imái nem fogadja egészség, jobb Zsoltárok könyvében. Ellenkező esetben lesz beteg. Igaz ez?







Abbot Nikon (fej)

Üdvözlünk! Kérem, mondja meg, ha nem a helyes dolgot rendelt szüntelenül az egészségügyi zsoltárok, hogy segítsen fia? Vitték a hadsereg. Köszönöm.

Tatiana, persze, jól, ha valaki imádkozik értünk. Ön - egy anya, és akkor van szükség, hogy imádkozzanak a fia, és az imákat az Úr fogja tartani. Jó, hogy már megrendelt, de ők maguk is imádkozom -, valamint az egyház és haza. Szintén részt vesz a szentségekben, gyónás és fogadjon.

ieromonah Viktorin (Aseyev)

Abbot Nikon (fej)

ieromonah Viktorin (Aseyev)

Remélem, valóban feltámadott! Miután Bright hét, hogy pontosak legyünk, hiszen St. Thomas héten olvasunk Zsoltár ne mennybemenetel és amíg a jövő húsvét. Zsoltárok olvasni egész évben, kivéve a húsvéti és Bright Week.

ieromonah Viktorin (Aseyev)

Abbot Nikon (fej)

Priest Vladimir Shlikov

ieromonah Viktorin (Aseyev)

ieromonah Viktorin (Aseyev)

Szia, Anton! Zsoltárok a megtakarítás és a gyógyító erejét a lélek, mint az élő és a halott. Ambrus Optina írta: „A tapasztalat látni fogja, milyen nagy a szavak erejét inspirált psalomskih hogy Sears és üldözte az ellenséget a gondolat, mint a lángja és az ima mindig erősebb psalomskimi szó, hanem a miénk.”. Idős Jerome Sanaksar mondta, hogy ha folyton olvasni a Zsoltárok - ez olyan, mint tűzoszlop a mennybe. Az állandó olvasás lanttal kell, hogy egy áldás a pap.







Priest Vladimir Shlikov

Üdvözöljük, Szent Atyám! Lent! Imádkozzatok értem, bűnös o. B. Ludmilla, így megtanultam megbocsátani férje és szeretője. Nap megbocsátok, és könnyen és jól, és a következő gonosz csábító, de én vagyok az első hold posztjáról. Szellemileg minden alkalommal olvastam a „Miatyánk” és a Jézus-ima a kolostorban minden alkalommal a férje rendelési szüntelenül Psalter (a szerető nem tudom, megkeresztelkedett ez?), A templom rendelés az imakönyvek férje, magam imádkoztam, de nehéz nekem adott megbocsátás, mit kell tenni? Már félnek és a közösség. 2) Egy post eszik sima kenyeret és cipó, és amikor elolvastam a részét a botot, azt mondja, van margarint. Vétkeztem, én továbbra is gyorsan? És be kell vallanom? Atyám, kérem imádkozzon értem, hogy bűnös.

Üdvözöljük Ludmilla. Ha beszélünk a megbocsátás, mint egy állam a nyugodt és megingathatatlan, valamit nem szükséges, hogy álom. Kezdjük az egyszerű dolgok, mint például, hogy nehogy olyan ítélve egy szót, legyen az egy beszélgetés valakivel a szimpatizánsok, vagy egyedül, majd a gondolat. Az elmúlt nehezebb, de aztán segít az ima, a kocsmáros, a Jézus-ima, és a vallomás körültekintő tolvaj. De imádkozni, ha kéred létfontosságú félelmetes király, vagy legalábbis az elnök. Nem csak a mechanikai és valahol a térben, és közvetlenül az élő Istent. Tartsa a figyelmet önvád, és nem gyakran. Imáikban Emlékezz, de különösen nem számítanak rám, akkor szükség imáitokat. És a cipó elfelejteni. Isten segítsen.

Priest Alexander Beloslyudov

ieromonah Viktorin (Aseyev)

Abbot Nikon (fej)

Natalia, a barátnőd lenne szükség, hogy konzultáljon gyakrabban gyónásokat: az a tény, hogy az ilyen jelenségek rokonok többnyire illúzió, megtévesztés, és gyökerei a saját bűnössége. És megpróbálja alkalmazni gyakrabban neki jegyzeteket Liturgia és még elhelyezhet emlékezés néhány kolostorba, ahol éjjel-nappal olvasni „szüntelenül” Zsolt.

Abbot Nikon (fej)




Kapcsolódó cikkek