Szeretné, hogy egy csillag a strandfoci

Beach futbolosnovan a játékszabályok a hagyományos futball. Versenyeket rendeznek a homokos strandok, a különösen fontos berendezés birtoklása, a mozgási sebessége a viszkózus felületre. A játékosok játszanak cipő nélkül. Meghatalmazott védőborítás a lábszár és a térd. Puha homok és viszkózus erők játékosok improvizálni sokat használja gyönyörű technikák (pl sztrájk az ősszel egyedül - „olló” vagy „bisikletami”). A kompakt méret a játékteret (28 37 méter) lehetővé teszi a játékosoknak, hogy pont gyakorlatilag minden irányban, akár egy telitalálat a kaputól. Célok átlagosan vágnak 3-4 perc, és az átlagos termelékenységet a mérkőzés körülbelül 11 gól egy játék (a hagyományos futball az utóbbi években ez az arány 2,5 gól).

Minden csapat áll öt játékos (négy területen, és a kapus). Egy csapat tehet korlátlan számú helyettesítések a mérkőzés ideje alatt (a padon általában 3-5 helyettesítő). Match szolgálhat két bíró a területen, időmérő és a helyettesítő bíró.

Match három időszakokban 12 percig. nem „húz” strandfoci. Miután az alapvető idő van rendelve egy további időszakra - 3 perc „arany cél”. ha nincs pont - rendelt szankciókat.

F utbolny City Club felkéri valamennyi média képviselőit, hogy vegyenek részt a versenyen! Gyűjtsd össze a csapat, a raktárból a jó hangulat és a szenvedély a sport és gyere játszani! És mindenki, aki szereti a beteg - kérjük, hogy támogassa a játékosok strandfoci!

Nyisson meg egy strand focista! Hagyja szurkolok neked! Match szervezők őszintén remélem, hogy kap az energiaellátást, adrenalin és sok móka!

Köszönöm, az anyagok és a meghívást a verseny szervezői, a sajtószolgálat a verseny és a labdarúgó klub City!