49 éves Nicole Kidman fog válni egy anya az ötödik alkalommal - nő s nap

A színésznő azt akarja, hogy a baba magát, anélkül, hogy a segítségével egy béranya.

Minél több gyermek a családban, annál jobb. Úgy tűnik, hogy ez a kifejezés a mottója a csillagok ebben az évben. Mindenesetre, az anyák számának sokgyermekes minden szorozni, és megszorozzák. Tehát Nicole Kidman, amely már négy gyerek, azt mondta, hogy ő fog szülni az ötödik. Azonban két lány négy gyermek - elfogadta. Isabella és Connor, Nicole és Tom Cruise elfogadott volt, amikor még házasok. Ezután a színésznő próbált szülni is, de ez nem működik - volt egészségügyi problémák.







Később, miután a válása Hollywood szép, amikor Nicole férjhez másodszor, ő mindig jött szülni saját gyermeke. A lány nevezett vasárnap Rose. Ebben vannak a férjével, az ausztrál rocker Keith Urban, nem állt meg itt: a családban van egy másik lánya, Faith Margaret. Nicole szült nem a pár megtartotta a szolgáltatások egy béranya.







  • 49 éves Nicole Kidman fog válni egy anya az ötödik alkalommal - nő s nap

Pletykák, hogy a 49 éves Nicole az ötödik gyermek, megjelent a múlt év végén. Igaz, ez volt a kérdés elfogadása. Nyugati média számolt be, hogy Nicole annyira lenyűgözte a munka legújabb filmjének, a „The Lion”, hogy úgy döntött, hogy tegye a történetet az élet, és fogadjon el egy fiú Indiában.

- Az nekem még egy halvány remény, hogy ez megtörténhet, már ebben az évben. Keith és szeretne több gyermeket. Nagyanyám szült anyám, amikor ő volt a 49. vagyok elérését szívesen ismétlem - közös reményeiket Nicole.

Reméljük, hogy minden álom a Nicole Kidman és Keith Urban valóra válik. Minél több, hogy egy csoda velük, ha már megtörtént - a születése első lánya együtt.

- Mire én nem hiszek abban, amit tudok lenni egy anya. És akkor a 41 lány terhes lett, és szült vasárnap! - a színésznő hozzá.




Kapcsolódó cikkek