6. fejezet (Lina Fox)


6. fejezet (Lina Fox)


Ezt követően, az élet Ezio már örökre megváltozott. Elhagyta Firenze és elment élni nagybátyja Mario, a Villa Monteriggioniban. Azóta sok idő telt el, Ezio elvesztett és szerzett repült esett. De túlélte, és határozott volt, és erős, mint valaha.







Meglátogatta Velence és Róma. Találtam a fő ellenség, hanem megkímélte. Megnyitotta a kincstár az orgyilkosok, összegyűjtött összes kódot oldalain. Még folytat párbeszédet az istenek a kincstár.

Egyre már jelen Tridtsatisemiletny ember. Ő már többször is vissza Firenzében. Azt találta, egy alma az Éden, és megmentette őt a gonosz kezét. Elvesztettem bácsi Mario. Az első szerelem Cristina Vespucci, aki meghalt a kezében ellenségeit. Ezio Rómában volt, ami befejezi a munkát, és öld meg a nagyon spanyol Rodrigo Borgia és fia Chizare haláláért nagybátyja és a család.
Hirtelen az emlékek Ezio megszakadt az a tény, hogy ő állt a téren, az emberek köré gyűltek.


Rájött, hogy mindez csak emlék, és ez nem fogja megoldani semmit, és nem fog visszatérni. És ő most szeretne visszatérni, amikor az apa és a testvérek még életben voltak. Aztán a dolgok más lett volna. Elsétált a lakossági üzlet és nem nézett senkire, de hirtelen a szeme szenvedett valami fényes és gyorsan eltűnt a tömegben. Egy lány volt.

Elkezdte keresni a szemét, és látta, hogy közel egy számlálót, gyümölcs, lány piros ruhában. Észrevétlenül jött közelebb, majd tört rá, mint alaposan, pupillái. Ez duvushka borzasztóan hasonlít Christina, hátulról.

Christina volt az első és egyetlen szeretik Ezio. De ő meghalt a kezét. Emlékszik a fájdalom. Végtére is, ez történt, részben azért. Ha Firenze volt a háború a hatalomért, Christina őrök üldözőbe, és Ezio akarta menteni, és sikerült, de az egyik őr volt egy jó bántani.







Ezio állt a tömegben, keze a mellén, szorongatva ruhák érzi a fájdalmat, hogy elveszítik szeretett.
Kezét a vállára, és azt mondta.

-Elnézést, de ki vagy te?

Ő hirtelen megfordult, és levette a karját.

-Mármint ki vagyok én? És ki vagy te fel ezeket a kérdéseket? Mondta a lány.

-Sajnálom én arcátlanság. I Ezio. Te csak emlékeztetett egy lány.

-Ó, nem történik semmi. Ő elindult.

-Várj egy percet! Hol vagy? Mi a neve? Én be.

Elmosolyodott, és folytatta. Ezio állt hitetlenkedve, de rögtön utána rohant.

-Várj, tudom. Ő félbeszakította.

-Még nem vásárolt összes termék.

-De van. Ő félbeszakította újra.

-Akkor gyere velem, ha akarsz.

-Örömmel. Said Ezio.

Mentek fel az esti beszélgetés, és hirtelen megállt a házában.

-Nos mennem kell, köszönöm otthont a nap. Azt mondta a lány, és el fogja hagyni.

-Cutie, várj egy percet! Belefáradtam, hogy várja a helyét.

-Nem kell hívj így.

- bellezza / gyönyörű, mondd csak egy dolog, azt látjuk egymást újra?

-Ki tudja, ki tudja. Már kinyitotta az ajtót.

-Tehát mi a neve. ő kiáltott rá dogonku.

-Alitta de Luna. És becsukta az ajtót.

Ezio elment a húgához Claudia egy bordélyban. És gondolkodtam Alitte. Túl sok, ő süllyedt a lelkét. Ez az első alkalom sok évvel ezelőtt. Amikor megérkezett, Claudia nem volt elfoglalva.

-Ezio! Hé, mi szél?

Claudia most kezelése egy bordélyház, ez történt. Halála után egy ártatlan egykori szeretője, Claudia vette a lány az ő őrizetbe.

-Szeretnék veled beszélni.

Kimentek a kertbe a hátsó udvarban, és leült a padra.

-Nos, mit akarsz mondani? Megkérdeztem Claudia.

-Ma sétáltam a területet, és találkozott egy lánnyal.

-Wow, akkor mi van? Tetszik? Claudia kíváncsiskodik.

-Igen, ő elkapott, mint ez, de nagyon zárt. Nehezen mondtam a nevét. Minden visszatartása.

-Hmm, tudod is tetszik tűnik számomra, úgyhogy megpróbálja elkapni. És hogyan néz ki?

Ó, ő nagyon szép. Ő hosszú haj alatt lapocka, ez a barna hajú, barna szem, egy nagy alakja, és a beszélgetés vezethet. Általában meg kell látni, akkor meg fogja érteni. Ezio azt mondta az ilyen érdek, hogy már fulladás.

-Testvér, te nem vagy szerelmes véletlenül?

-Nem, az te vagy. Én Kristina. Claudia félbeszakította.

-Semmi, de ez a lány szörnyen, mint ő ..

-Hmm, kérem őt, hogy valami.

-Ez nehezebb, mint gondolnánk, hogy megfoghatatlan, és mint mondtam korábban elrejtett.

Miután beszélt a nővérével, Ezio elment pihenni.