CSKA legyőzte AEK Athens és bement a negyedik fordulóban a Bajnokok Ligája

• CSKA legyőzte AEK Athens és bement a negyedik fordulóban a Bajnokok Ligája

Miután a hazai győzelem CSZKA labdarúgó görög AEK Athens a pontszám 1: 0 Moscow csapat biztosította képesítés a következő selejtező fordulóban a Bajnokok Ligájában.

CSZKA Moszkva nyerte a második győzelem a görög AEK Athén és elment a következő fordulóban a Bajnokok Ligája. Összesen állás két mérkőzés - 3: 0. A közeljövőben kerül sor a sorsolás, amelyet ismert, miután az új rivális CSZKA.

A második szakasz a saját stadion, „VEB Arena” nagyvárosi hadsereg csapat került a területen, amelynek két cél előnye, miután megnyerte az athéni, és az ellenfelek is jól tudták, hogy megy tovább nagyon nehéz lenne. Megjegyezzük, hogy a lelátókon elején a mérkőzés, nem volt rajongója a Athens csapat, és a görög TV stáb úgy döntött, hogy nem vesz a jogot, hogy a játék show, így teljesen elhagyja a csapatot támogatás nélkül.

Annak ellenére, hogy megértsék a helyzet súlyosságát, a görög játékos nem nézett halálra ítélt, a játékosok azt mondta, hogy az AEK képes nyerni ezt a játékot, de ehhez neki kell „run” az első percben.

A visszavágón a AEK CSZKA vezetőedzője Viktor Goncharenko akkor pontosan ugyanolyan összetételű, mint az előző ülésen. A kezdeményezés az első félévben volt CSKA, hanem álljon elő sem működött az egyik csapat. Az év második felében CSKA csúszott kissé, hogy meglehetősen gyorsan reagált Goncharenko, égetés a pályán két friss játékos. Egyikük, Bibras Natcho. 75 perc elteltével, hogy a határokon egy sarokban, és kinyitotta a pontozást. Játék és végül az eredmény 1: 0. Érdemes megjegyezni, hogy mind a három gólt két meccsen szerzett CSKA egy sarokban.

Ez a győzelem volt a moszkvai klub rögzítve egy átjáró a csoportkörben a BEK, de mi lesz ismert, csak miután a negyedik selejtező, mivel ez biztosítja a vereség CSKA része a csoportkörben az Európa Liga.

Az ő Európa Liga második szakasza két orosz klub „Zenith” és „Krasnodar” tart csütörtökön. St. Petersburg csapat lesz a saját területén Izrael „Bnei Yehuda”, és Krasznodar megy a látogatás a dán „Lyngby”.