10 hónap

Még mindig azt hiszi. Futás a masszázs és fizikoterápiás. Ülj és bejárási gyermek must 9 (# 33;) hónap. Ne feltalálni kimenti magát, hogy a baba vastag és nehéz vele. Akkor minden rendben lesz még nehezebb. Értsd meg, hogy míg ő nem fog leülni és feltérképezés, a baba nem fog menni. Egy későbbi, mint ő, a később következő fejlettségi kezdődik.








Igen, nehéz lehet emelni magad. De jobb lenne, ha elment a konzultáció, azt hiszem, egy pár masszázs, ajánlásokat, és minden rendben lesz gerenda


Lindsay, mi voltunk a neurológus 6 hónap. Nézett minket, és azt mondta nekünk, hogy a feltett kérdésekre, és arra ösztönzik, hogy jön egy évben egy ütemezett vizsgálatot. De valószínűleg nem kell várni akár egy év, és megyek most. Jobb úgy fog kinézni, és azt mondják, hogy ez nem probléma, hanem egyszerűen itt az egyén testi fejlődés, mint én jön egy év, és én majd mondani, és hol volt korábban. Köszönöm a választ


Általában így vagyok összehasonlításával fiúk. Mik ezek különböznek a umelkah








Szerettem volna a fejét az ajtón neurológus küzdött.
IMHO nem ez a norma
Az ismerős lánya 6 hónapos, közel 10 kg súlya, de ez biztosan nem árt, ülni, állni, négykézláb, és próbálja meg feltérképezni.
Keresse az oka, ne hagyja ki időben.


Ó, ó, és ez alapvetően? Azt neurológus azt mondta, hogy általában meg kell tennie legfeljebb 9 hónapig, de általában ülni a saját, a „négykézláb”. És csinál valami él, gyakorlatok, és megpróbálja feltérképezni az egész igruhami? Az egyáltalán nem ül még valószínűbb, mert az izmok éretlen, ha a többi dolog jó, akkor több idő Phys fejlődését. Reb Legyen az összes szabad idő, ő lóg ki a padlón, nem a szék, keresi fel, és a dolgok megy # 33;

10 hónap

Természetesen ébreszteni # 33; A neurológusok, masszázs (hányszor?), Elektroforézis. Mentünk még egy természetesen nem emlékszem a nevére, mint EHF. 8 hónap, leültünk, és négykézláb másztak (miután EHF). Ez még mindig cortexin hegyezve. Természetesen ajánlása alapján a neurológus. Volt 3 alkalommal masszázs egy évig.

10 hónap




Kapcsolódó cikkek