Moszkva, hírek Sharapova legyőzte Azarenka az elődöntőben - Roland Garros

Sarapova legyőzte Azarenka az elődöntőben a „Roland Garros”

Orosz Maria Sharapova verte fehérorosz Victoria Azarenka és elérte a végleges, a második versenyen a szezon Grand Slam - francia nyílt.

Csütörtökön, az elődöntőben mérkőzés, ami után a második szettben rövid időre megszakad az eső miatt, a második helyen Sarapova három szettben a pontszám 6: 1, 2: 6, 6: 4 elsőbbséget élveztek a harmadik ütő a torna Azarenka. A jelenlegi győztes a „Roland Garros” a győzelemért vett egy kicsit több, mint két órán keresztül.

A pontszám 5: 2 a harmadik szettben nem használt Sharapova négy mérkőzés pont azok pályát. Orosz nő az ülés énekelt egészen 12 inning, de neki venni, és 11 kettős hibát. Azarenka benyújtott három ász, és nem teszi lehetővé a kettős. Szerint a pontok számát megnyerte is aktívan megelőzve Sharapova - 42 ellen 15, de a fehérorosz ritkán megengedett Unforced hibák - 22-39.

A személyes találkozók tenisz lett 7-6 javára Azarenka.

Az utolsó, Sharapova találkozik a győztes az elődöntő között a legmagasabb rangú amerikai Serena Williams és az olasz Sara Errani (ötödik beoltott).

Maria Sharapova fejlett a francia nyílt végleges a „Roland Garros”

Híres orosz teniszező Maria Sharapova nyerte az elődöntő ukrán Victoria Azarenka. Szerint az eredmény a mérkőzés 2: 1 javára az oroszok.
Megnyitotta Victoria Azarenka, játszik a nyáron egy üres bíróság. De Sarapova gyorsan felépült, és az első játék véget ért a pontszám 6: 1.
A második játékban Azarenka nagy mértékben hozzájárult, hogy gyorsítsa, és jobban táplált, és ezzel átvette a játék a saját kezébe - 6: 2.
Harmadik fél megkezdte az ukránok nem olyan jól - kezdte játszani passzívan, és ez a hasznot az orosz nő. Amikor az eredménye: 5: 2, Azarenka kezdett fellépni agresszívabb, de hiába - a játék véget ért a pontszám 6: 4 javára Sharapova.
A következő mérkőzés az orosz nő, hogy rendelkezzenek vagy olasz Sara Errani, vagy az amerikai Serena Williams.