10 ok, ami miatt nem toborozni, az orosz piac, orosz bazár újság új

10 ok, ami miatt nem toborozni, az orosz piac, orosz bazár újság új

Az első öt tárgyalt okok miatt mindenütt és minden időben: megfelelően megválasztott ruházat (piszkos, szakadt.) Az képtelenség, hogy bemutassa magát az interjú, fényes smink és manikűr, késő egy találkozót a potenciális munkaadó, fekszik az összefoglalóban.
De a következő öt - kevésbé népszerű. Bár ez nem kevésbé fontos.

1. A korábbi munkák még dolgozott túl kevés - 1-3 hónapig.
Ha a munkáltató igényli a munkavállaló számára hosszú távon meg kell figyelni, hogy milyen hosszú ideig dolgozott az előző helyen. És ha legalább 2-3 utolsó feladat nem marad sokáig, akkor zavarba a foglalkoztatást. A minimum egy potenciális munkaadó azt kéri, hogy ismertesse, milyen számlák ilyen rövid ideig működik. Ennek maximális - megtagadja. Következtetés: nem sorolja a tapasztalat, ha a vonal „kölcsönözni dátuma - a dátum elbocsátás”, akkor nem kell hosszú ideig - legalább hat hónapig. Már a találkozó, az interjú során, szóbeli interjú, akkor mindig mondja, ahol dolgoztak újra, mi más tapasztalata van, hozzátéve ugyanakkor, hogy ez egy darab munka vagy szerződéses munkát, például két hónapig.

2. Felfújt szakmai követelményeknek, túlbecsülése saját képességek és kompetenciák.
Tudja megoldani ezt a problémát, a legfontosabb dolog -, hogy vizsgálják felül véleményét az élet. Ez a probléma általában akkor fordul elő azoknál, akik eljöttek az Egyesült Államokba Moszkva, Szentpétervár és más orosz városokban, ahol lehetséges volt jó pénzt keresni. Szintén New York, ezek (inkább képzett és hozzáértő személyzet) hosszú ideig maradnak munka nélkül. Ennek egyik oka - nem akar végezni kevésbé összetett és fontos funkciója, mint az előző munkahelyén, míg a fogadó alacsonyabb bérért. Ez a megközelítés érthető, azt tiszteletben kell tartani. DE! Ne hívja ezt a helyzetet „szeszélye” csak akkor használható, ha van egy készlet az életet jelenti, vagy a biztonság nem népes családját. Ellenkező esetben meg kell köpni elvek és munkát keresni. Meg kell találni egy ideiglenes munkát egyszerű funkciókat, de ugyanakkor továbbra is a keresést megfelelően képzett munkát. Elfogadja, akkor jobb, ha egy állandó forrása, bár nem olyan magas, de stabil jövedelem, mint ha semmit.

3. Ne felel meg a pozíció, amelyre alkalmazása
Akkor lehet igazán superspetsialistom elő, kívül és belül. Akkor van egy csodálatos élmény, de - ha éppen megérkezett egy másik országban, vagy akkor jöttem sokáig, de nem működik az Egyesült Államokban az orosz specialitás. Új ország tudnia kell, meg kell élni, és körülnézni, hogy kedvet kapjanak, és látni a különbséget. Persze, az eladó is azonnal munkához és előkészület nélkül. De ha a helyzet magában foglalja a menedzsment, vagy fontos döntéseket, amelyek befolyásolják a társaság pénzügyi helyzetét, illetve annak szükségességét, hogy kommunikálni jó angol amerikaiakkal. Nézz körül! A haladék van szükség.

4. maguk sem tudják, hogy milyen munka van szüksége
Nem kell sietni. Meg kell leülni és gondolkodni, hogy milyen munkát szeretne találni. Ahhoz, hogy elkezdjük dönteni legalább arra a területre, hogy szűkítse a keresési teret. Persze, ha keres egy nyári munka, és még mindig - a futár, az eladó vagy a pénztáros, majd fordítva. Ha a múlttal különböző, de nagyon súlyos tárgy, akkor is dönt, hogy indul.

Szeretnék futtatni egy virágüzlet, vettem tanfolyamok, de senki sem visz kivéve dnischenskih standokon, amelyek nem kilátások. Szépség nem is nézett rám, és a tanfolyam hozott nekem, nem veszik komolyan. És a pattanások az arcomon, és csúnya vagyok. Röviden fogok éhen halni vagy poveshat.

Van még egy ok arra, hogy Aleph 5 (a törvény szerint joga van a munka), de nem egy kicsit Lumi csak fél évvel lesz (szintén a törvény szerint), és a munka nem hivatalosan is a növény, mert nincsenek bit Lumi.

Azt nem vette a munkát. Valószínűleg azért, mert a megjelenése. Nem mondom, hogy én őrült. De van néhány extra kg. Valószínűleg azért, mert ez az. Még nem veszik a pincérek. Én nagyon ideges most, vége. A tapasztalat; Vagyok képes dolgozni. Moloda.navernoe csak szerencsétlen. Minden barátom már dolgoznak. Én egyedül maradt. Nem navizhu magukat.

És szerencsém volt. Bár a tapasztalat Van egy kis (2,5 év). De a probléma az, hogy én vagyok a rövid. És a munkáltatók meglátott azonnal küldeni a három híres vicces karakter. Azt mondják, hogy az emberek, mint én, a munka nem fog tenni.

A férjem egy állampolgár Ukrajna. Made ETA, ami lehetővé teszi, hogy működik a régióban, amely be van jegyezve. De bárhol is hívott, amint hallani Ukrajna, azonnal elutasították. Job hogy csak az orosz állampolgárok. És a dokumentumokat, amire szüksége hatósági munkát. Mit kell tenni? Force már nem létezik. Tegnap hívott, azt mondta, hogy hivatalosan is, ha a dokumentumok szabad dolgozni - nem probléma. Ma hívás, ami hajt, de már van vita lépett tegnap a hibát, és a munka csak akkor fogadja el az orosz állampolgárok. Szégyen a könnyek. Hová menjünk?

Ebben a városban, ahol élek Ulyanovsk újra, vagy állásinterjúra úgynevezett teljesen érthetetlen t.k.hotyat látható bolondok, amely akkor szántani, és nem ad ennek rabotu.chtoby elrendezve, hogy az eladó elégedett az interjú, mintha vesz a rendező és végül felteszi így szükségük van a munka vagy sem üresedés est.to mindent megtenni a kapcsolatainkban időre csúnya, mint Toko magának kell lemondani a munkájukat kezdődik telefonon a szervezet minden a barátok és a szeretet bevallani meséket állvány munka munkás csak azért, mert ott Ary kedvezőtlen, és ez a szerencse, hogy nem veszi a munkát.

Azt személyzeti igazgatója az egyik szervezet azt mondta, a következő: van egy ritka név Moszkva és külföldi eredetű. Erre én azt válaszolta, valahogy így: „A világ minden táján az emberek jönnek-szabadságot, ez érdekes, hogy a munka egy nemzetközi csapat tanulni sok új, nagyobb baráti társaságok és a világ Hogyan lehet nevezni befolyásolja a munka termelékenységének ..?”. Mit igazgatója Személyzeti azt mondta, hogy nem tudott vigyen Moszkva az orosz. Voltak szervezetek, amelyek nem vigyen nélkül a tartózkodási engedély, a regisztráció, és egyéb dolgok. Azért jöttem, igen, de a körülmények, és mi még nem döntött, hogy feleségül korai (nekem ez 18 éves jelentés), és a gyermekek 30 év alatt. Természetesen nem vagyok házas, és nincs gyerek. De én vagyok a stabilitás. Tehát egy interjú 3-szor kérték pontosan, ha nincs gyerek házasságon kívül. Azt lehet mondani, betegszabadságon. Megdöbbentem!
És az interjú gyakran nem illetékes, és teljesen diszkrét nők (férfiak). Úgy volt, hogy stílusosan öltözött fickó próbált gúnyolódni egy fiatal lány „személyzeti vezetője”. A fiatal férfi úgy viselkedett, mint egy úriember. Az interjú zajlott a szobában „Aquarium” átlátszó üveg. Neberut mert valami. tapasztalatból.
1. Ne az állást, mert most nagy a választék a dolgozók! A szakemberek, és mások. Például, az értékesítési vezetők. Az ember vett egy kísérleti időszak, mondjuk 3 hónapon keresztül, majd elhagyja, de ez a munkám lényegében kész, és nincs terv, a vevőkör bővült 3 hónapig 3-15 pozíció (vállalkozók), kommunikáció az ügyfelekkel létre. Ezért ő volt elég, (újonnan vert tiszt) tud járni biztonságosan.
2. Ha van egy ritka név, mint az enyém, a külföldi, ha úgy hangzik: „túl a német” és „nem angol”, és „nem orosz” el is utasíthatja. Tegyük fel, hogy ha mész dolgozni az orosz ajkú ügyfelek. (Nem tudom, hogy mi a logika, írok mindent, hogy azt mondtam, hogy „személyi igazgatója”).
3. Nincs regisztráció, kapcsolatos összes felelősséget és a pénzt, vagy inkább a nagy pénzügyi (kivéve élelmiszerbolt, stb), akkor nem áll rendelkezésre. De ugyanakkor figyelembe pozíciók pénztárosok stb látogatók. Mellesleg, én nem bánom, az én városomban együtt az emberek a különböző kultúrák a világ minden tájáról, és senki sem sajnálom. Szeretne dolgozni, és azt szeretnék, nem.
4. Még akkor azt mondják, hogy minden mindig magasabb pozíciókban elfoglalt orosz tisztek csak (Moszkva és Oroszország, de meg kell nézni a régiók esetében). Ez nem így lehet mind az orosz és örmény, grúz, stb Európában a német cég például csak külföldi menedzsment (angol és német), ez az életem tapasztalat, a legtöbb esetben ez így volt.
5. az a tény, hogy a srác ő tagadta a fogyatékosság és még csak, hogy ő próbált futni egy számítógépes cég, nem mond semmit. Igen ez nem a tapasztalat, de van egy nagy vágy. Mellesleg ez a fickó tette, ő érte el a kívánt, és még mindig megvan a cég, finom, de most dolgozik az IT területén.
6. Vagy, hím / nőstény egyedülállók. Nagy tiszteletben ezeket az embereket, ők nem félnek, hogy menjen, hogy megfeleljen bizonyos nehézségeket. de mivel azok a gyermekek, valamint az egyéb teljes család ők is nem vállal munkát, állítólag nem voltak vonzóak alkalmazottak. főnökök állítólag ideges kórházi személyzet betegség miatt a gyermekek ugyanezen dolgozók! Az biztos, hogy nem humánus bármely család állampolgárok. Általában sokan voltak okai és kudarcok. Azt is keresni!

Felvettek a feltétellel, hogy ő kell nevezni Galya. Mivel nehéz kiejteni a nevemet. (Lam. Azt félénk ember.

48 éves, a probléma, hogy talál egy jó munkát tisztességes fizetést a sok piszkos munkát nizkooplachenny munka kenyéren és vízen.

Kapcsolódó cikkek