10 ember beszél a kapcsolatot valakivel, aki már van gyermeke

A gyerekek soha nem volt akadálya, hogy az igaz szerelem. Elején nulla lehetett találkozni elvált férfiak és nők, akik nem, és nem hiszem, hogy feladja az életét csak azért, mert a házasságuk nem sikerült. Minden elve alapján működnek a „Children - fagylalt, a nők - virágok”, és senki nem zavart az a tény, hogy a partner egy ilyen csodálatos poggyász. Számos példa van -, hogy legalább az idegen csillagok Kate Winslet vele három gyermek különböző házasságokból származó, Jude Law - a híres apja öt, vagy akár Caitlyn Jenner. a magánéletéről, ahol meg lehet írni a végtelenségig. A szüleink házasodtak nagyon korán, hamarosan már a gyerek és tovább kereste ebben a világban. Azon tűnődtem, mit gondol a fiatalabb generáció, úgyhogy összegyűjtöttük neked a történelem, a lányok és a fiúk, akik valaha is találkozott valakivel, aki már van gyermeke, és megtudta, hogy képesek voltak tanulni ezt az élményt.







1. Anton, 29 éves A múlt évben az egyetemi, találkoztam egy lánnyal, aki már volt egy gyermeke az első házasságából. Én még csak 23, és én biztosan nem volt felkészülve, hogy mit kell hozni a saját gyermekei, ezért kellett nagyon próbálja megszokni a tény, hogy kötelezettségek, de én és a kapcsolatunkat. Az életem megváltozott, - mind a jó és a rossz oldalon. Kellett felnőni sokkal gyorsabb, mint azt terveztem, de azt is megállapította, hogy az emberek a gyerekekkel a szokás beszélgetni és lógni más házaspárok - meglehetősen nehéz, ha egy fiatal srác és használt töltik hétvégén a barátokkal, az alkohol és az extrém . Nagyon szerettem volna lenni ezzel a lánnyal, így meg kellett változtatni a társaságodat. Én még nem kényszerültek rá, ez csak természetes: ha nem hagyja abba, hogy a nem házas barátok, csak csináld ritkábban, mint korábban. Ha valaki hirtelen írjon nekem, és meghívja a bárban, én valószínűleg feladja, mert most már van egy gyerek. A másik fontos dolog - ezt az érzést. Hogy részben az ember, hogy egy gyermek, aki már majdnem családi, nagyon fájdalmas, és a különbség sokkal nehezebb lesz, mint a „normális kapcsolatokat.” Megszoktam lánya ex-barátnője, és amikor szakítottunk, úgy érezte, hogy elvesztette, és a gyerek is.

Pszichológiailag, ez is nagyon sürgető, mert tudom, hogy ez a gyerek kellett, hogy hagyja az új személy a családban, majd veszíteni. Elolvastam több száz cikket arról, hogyan gyermekek megbirkózni a szülők könnyek, és minden egyes alkalommal tanult új mélységeket a gyermekek fájdalmát. Ez szörnyű. Talán a legnagyobb hátránya, amely megkönnyíti távol tartózkodó nők és gyermekek, amit ők csodálatosak. Azóta ez már 6 éves, és még mindig úgy gondolja, a lánya volt, és minden alkalommal a szív kissé összenyomódik.

Te soha nem lesz az első helyen, ő a kötelezettséget, hogy sokkal fontosabb, és még sok más.

De soha nem nézett a helyzet ezen a módon, mert a gyerekek az első helyen az életemben. A férjem és én nagyon keményen dolgoztak az, hogy megy az egyik irányba, és tegyen meg mindent annak érdekében, hogy ez a házasság dolgozott mindannyiunk számára. Az első alkalommal voltam, nagyon kényelmes a gondolat, hogy én nem voltak egy anya. Bár találkoztunk, és jövendőbeli férjem volt egy szabad hétvégét, megyünk, és csinál, amit akar, mindaddig, amíg a lány pihent nagyszülők. Azaz, nem kell aggódnia, hogy mit csinálnak a gyerekek, mert nem az enyém. Mi ketten szeretnek tervezni a szabadidejüket együtt. Ma rájöttem, hogy nem cserélném a boldogság, hogy én a férjemmel és a gyerekekkel, a szabad élet, hogy én vezettem előttük. A lányaink egyre nagyon gyorsan, és lesz egy nagy lány, mi van ott, és én érdemem. Ez az érzés csak csodálatos!

3. Alexander, 29 éves jövő hónapban leszek 30 éves, és most találkozik egy nő, akinek két gyermeke egy korábbi házasságból. Én nem nagyon szereti a gyermekeket, különösen a kicsik, de az a tény, hogy van egy család, én nem is nagyon érdekel. Találkozunk nem is olyan régen, mindaddig, amíg egy komoly kapcsolatot nem kérdés, de a barátnőm világossá tette, hogy sok gyerek nem akar kezdeni, hogy én nagyon boldog.

Nem mondhatom, hogy én - infantilis fiatal férfi, aki nem viseli a felelősséget, de mint apa nem tudok igazán látni is. Megértem, hogy mindezt meg kell szokni, de mi mindent megteszünk lassan, hogy kényelmes legyen.

Általánosságban elmondható, hogy a 30 év elég nehéz megtalálni a partner, aki a háta mögött nem lenne a házasság és a gyerekek, így nézem a dolgokat józanul és elfogadja őket, amit ők.

4. Natalya, 31 év Tavaly elváltam, és most én hozom 2 éves fiát egyedül. Apa továbbra is kommunikálni vele, de én elhatároztam, hogy én is lépni. Találkoztam egy férfival, aki megfelelően reagált a helyzetemet, és mindannyian nagyon gyorsan következett. Az első hónapban a kapcsolat én szembesülnek azzal a ténnyel, hogy nem tudok állandóan utasítsa el a gyermeket az anya, hogy a srác. Elkezdtünk veszekedni mint az a tény, hogy ez nem volt elég, hogy nekem egy héten többször is. Szakítottunk, de úgy döntött, mindent békésen. Megértem, hogy a fiam nagyobb odafigyelést igényel, és kész vagyok, hogy vele legyenek, még akkor is, ha dátumokat kell elfelejteni. A gyermek mindig az első helyen áll az anya - azt hiszem. Nem tudom, hogy lesz-e az életemben elég hely az új ember, és talán az egész dolog, hogy én még nem találkoztam olyan ember, aki akart lenni része a család, és megérteni, hogy miért nem tudok a lány 100 %.

5. Margarita, 35 éves Mindig azt hittem, hogy a társkereső, aki már a gyerekek - ez egy katasztrófa. De aztán találkoztam vele már ex-barátja, akinek volt egy felnőtt lánya, és úgy döntött, hogy ez a kapcsolat egy esélyt. Istenem, hogy tévedtem! A lány valószínűleg köze hozzá, de az ex-felesége biztos nagyszerű munkát csepegtetni félelem elkötelezettség egy személy.







Ha úgy gondolja, hogy mit mondtam én ex akart menni, de a felesége „véletlenül” terhes, és ő ragadt ez a házasság egy pár évig. History, méltó a sorozat „Oroszország” csatorna.

Nem csak, hogy ő nem csinál semmit a kapcsolatok, így is az ex-állandó családi dráma közel volt. Minden hétvégén töltött lányával, mert különben nem tud kommunikálni. I, ennek megfelelően folyamatosan vártam és hallgattam mindent, ami a fejében, miután az „család” ülésein.

Megértem, hogy a helyzet - nem alapvető igazságot, és vannak olyan történetek, hogy vége a happy end, de én biztosan nem lett ismét mászni egy ilyen kapcsolat. Most én vagyok 35 éves, és én szorítkozom komolyan kérdésekben kapcsolatot a férfiakkal. Inkább egyedül, mint hogy alábecsüli a várakozásokat, hogy valaki, aki nem éri meg.

6. Svetlana, 35 éves, van gyerek, úgyhogy mindig jól néz ki egy kapcsolatot valakivel, aki szintén azt. Még több: én inkább egy férfi a gyerekekkel, mint anélkül. Van ilyen tapasztalat és a gyermekek oktatása, valamint a felelősség és bye másképp néznek ki. Mindig azt javasolják, hogy a lányok és a fiúk, hogy azokkal, akikkel egy szikra, függetlenül attól, hogy elváltak, vagy egyszerűen vdovstvuete felelősek a gyermekek számára. Soha nem tudhatod, hogy a dolgok hogyan lehet megfordulni. Régebben azt gondoltam, hogy egy gyermek lehet egy kihívás, ahogy az új kapcsolatot, de egy új élmény mindig van esélye viszont valami látványos. Általában ésszerű szülő soha nem ismerkednek meg a gyermek az első randin. Van egy kimondatlan etikett: legalább hat hónapig, kapcsolatok, és akkor, ha biztos vagyok benne, hogy a jelenlegi partner méltó, el tudom fogadni, mint egy új családtag. És ez nem a túlzott igények, csak nem lát okot, hogy fáj a baba, ha még nem döntött.

7. Dmitrij, 25 éves, megpróbáltam egy ilyen kapcsolat, és nem ajánlom őket másoknak. Először is, én mindig is a második helyen, nem csak a szemében a csajom, de a gyermek is, különösen akkor, ha foglalkozunk az apjuk. Másodszor, gyakran használják szerte a tény, hogy én - nem egy apa, hogy neki, hogy vádolni valamit, vagy egyszerűen csak ments meg, hogy kifejezzék véleményüket, mint a valódi szülők eleve okosabb és jobb, mint az emberek, mint én.

Általánosságban elmondhatjuk, hogy ez a lány, mi nem működik, úgyhogy nem tervezi, hogy a jövőben, hogy ismételje meg a tapasztalat, bár semmi bajom elvált nők a gyerekekkel, és az ex-barátnője és fia vagyok jó eddig.

18 évesen találkoztam egy csodálatos lány, de a kapcsolatunk nem volt sikeres. Úgy döntöttünk, hogy mi szükség van egy kis szünetet, és a szünet tartott 4 évig. Mindketten már régóta élték életüket, de ha egyszer keresztbe újra, és rájöttem, hogy még egyszer szeretnék vele lenni, de csak most a karjában volt egy 7 hónapos baba - egy fiú, akinek az apja megszökött. Úgy döntöttem, hogy annak ellenére, hogy nyilvánvaló nehézségek és az a tény, hogy én csak 22, és nem vagyok kész arra, hogy apa lesz, ez a kapcsolat megéri nekik, hogy folytassa az új formátumban. Találkozz a döntött, a szabad párokat, nem tudtuk. Tervezi a közös úton már nagyon nehéz. Nem volt lehetőség, hogy visszavonul, és a barátnőm adta nekem, hogy megértsék, hogy a baba mindig az első helyen. Hamarosan, az életünk felbukkant a baba apja, és játszott el egy komoly dráma. Azt akarta, hogy a fia, még fog segíteni a barátnőm anyagilag, és furcsa módon, nem bánta. Így én mindig érezte a nyomást az ő részéről. Figyelmen kívül hagyta a jelenlétem, vissza akartam vágni vele együtt, és tudtam, hogy valahol a közelben, jöhet az akarat, versenyezni fog velem.

Amellett, hogy a problémákat a korábbi, én szembesülnek azzal a ténnyel, hogy még valaki másnak a gyermeke, nem tud kötődni egy vicc.

Féltem, hogy ha elhagyjuk megint nehéz lesz. A helyzet nagyon is nyilvánvaló: álltam, ahogy a családi boldogságot, és a barátaim elítélte engem. De a vicces az, hogy köztem és a lány futott egy szikra, és elkezdtem megtapasztalni érzéseit. Együtt voltunk, kényelmes és könnyű, de gondot okoz neki és a gyermek nem tetszett. Természetesen mi szakítottunk, de rájöttem, hogy ez a kapcsolat felbecsülhetetlen tapasztalat, úgy vélem, tudom kezelni a apaságot, és hogy a gyermek biztosan jó kezekben van.

9. Eugene, 25 éves megnősültem 20 év az, aki találkozott a 9. évfolyamon. Együtt nőttünk fel, és jól ismerte egymást, azt hittük, örökre együtt lehetnek. Egy évvel az esküvő után, hogy terhes vagyok, és jött egy csodálatos lánya Katya. Mi elváltak, amikor Kate csak 1,5 éve, mert a férje elkezdett változni rám. Ez fájdalmas volt és nehéz, de úgy döntött, hogy elhagyja, és elment a gyermek, hogy a szülők. Nem akarom, hogy megtiltsa a férje, hogy a lánya, és megértem, hogy az évek során, Kate, és nagyon-nagyon kell egy apa. Azt hangolt magam lépni. Anyám mindig azt mondja: „Te még olyan fiatal, akkor találja magát egy normális férj.” És találtam, nem az ember, hanem egy fiatal férfi, akivel találkozunk egy év, és legutóbb, végül találkozott Katya. Saját srác idősebb, mint én öt év, de nem volt gyermeke, és házas, nem volt. Mindazonáltal, a helyzet úgy tűnik, nem neki furcsa, vagy nem megfelelő, hogy egy új család. Nem azt mondják, hogy mi volt mindig könnyű. Mi nem olyan gyakori, mert töltök sok időt lányával, és a félelem, hogy hátravetette, balra. De remélem a legjobbakat.

Ma, Kate majdnem 5 éves, ő kijön nagyon jól az új ember, és megpróbál vigyázni ránk, mintha mi - a családját. Azt tervezzük, hogy férjhez jövőre, úgyhogy Katie jelenik mostohaapja. Azt hallottam, hogy a fiatalok gyakran ódzkodnak az ilyen helyzeteket, de ha te magad a hősei ezt a történetet, úgy tűnik, minden valóságosabb és egyszerű. Igen, van egy gyermek és egy sikertelen házasság mögötte, de én még mindig nő, tudom, hogyan kell szeretni, és azt akarom, hogy dolgozzon, mint egy anya, nő, feleség, és profi. Hiszem, hogy minden ember teszi a szerencséjét, így nem zárják ki magukat, vagy menjen a végletekig. Ha azt szeretnénk, hogy boldog legyen - legyen, és minden a múltban elkövetett hibák nem fáj sem. Ezenkívül a gyermekek - ez a boldogság, ez a te részed, hogyan lehet gondolni rájuk, mint egy akadályt, vagy nehézség?

10. Mária, 28 éves Néhány évvel ezelőtt találkoztam Dennis - az, aki azt mondta, egy őrült szimpátia. Mindketten szabadok voltak, azt látjuk egymást vonzó, de közölték egyetlen barátja. Ezután a barátságunk megszakadt a két év, és ez idő alatt találkoztam jövendőbeli férjem, akivel született, és egy csodálatos fia, Alex. A házasság tartott két és fél év. Részletekbe menni nem akarok válni, úgyhogy csak annyit, hogy az életem megváltozott nagyon.

Én továbbra is oktassák a fiát magát, megszakítva minden kapcsolatot az apjával.

Az egyik a baráti találkozók, én ismét találkozott Dennis, és ő még mindig szerelmes belém, mint korábban. Beszélgettünk, kacérkodott, sőt megvitatták azt a tényt, hogy akarnak lenni, mint barátok. De amikor elmondtam neki, amit már van egy gyermeke, Dennis zavarban volt. Tudom, hogy azt hiszi, egy csodálatos nővel, mert mindig ezt mondja, de súlyos kapcsolat köztünk soha nem lesz. Talán az a tény, hogy nem volt szüksége a poggyász viszem neki, vagy ő csak nem áll készen a felelősséget. Az ülés után, mi nem kommunikálni Denis tovább. Rájöttem magamnak, hogy én - egy anya, ez az első és legfontosabb, ami azt jelenti, hogy nehéz lesz. Találkozom a férfiak néha, de nem vettem, hogy a családját, és nem tart sokáig, amíg nem látom, hogy ő készen áll, azt akarja, hogy velem legyen, és Lesha, nem fut el, amikor megpróbál minden keserűségét magányos az anya életének nehézségei . Más szóval, nem vagyok hajlandó kapcsolatait az egyetlen, aki képes megérteni, hogy mit jelent az, hogy a gyermeket az első helyen, és hagyja, hogy életük körül forog. Örülök, hogy van egy fia, aki - a legnagyobb öröm. Rájöttem, hogy nem vagyok egyedül, és hogy ő mindig az életemben, szemben a férfiak, akik jönnek és mennek.




Kapcsolódó cikkek