10 A Tanács azt kívánja, hogy gazdag a gazdag amerikai befektető Warren Buffett, az üzleti

1. Reindvestiruy jövedelem

Amikor keresni egy csomó pénzt az első, akkor hajlamos lehet tölteni azt. Ne csináld. Sokkal jobb, hogy fektessenek be a vállalkozás, amely úgy tűnik, hogy te, hogy nyereséges legyen. Rájöttem már, miközben még a középiskolában.
A barátom, és vettem egy használt gép játszani flipper és telepítettem a borbély üzletben. A pénz még nem töltött, mint tette volna a helyünket hétköznapi tizenévesek, és elkezdett többet vásárolnak gépeket. 26 éve voltam # 036; 174 000, hogy a mai pénz # 036; 1400000

2. Légy hajlandó más lenni

3. Ne „szopni hüvelykujj”

4. Szerződő mindent a parton

Minden vita, különösen a pénz, akkor el kell döntenie kezdete előtt. Megvan ez a keserű leckét az üzleti játékgépek. Nagyapa bérelt én és a barátom a rend helyreállítása érdekében a boltjában. Jelenleg 5 órán át, a nehéz dobozokat, és amikor befejezte, a nagyapám adta 90 cent kettő. Megdöbbentem ilyen igazságtalanság

5. Az üzleti nincsenek apróságok

Csodáltam barátja, aki azt gondolta, a festék csak az iroda falán, ami megjelent az úton, és így mentse a tinta. Ismerje meg, hogy mentse a kis dolgokat, ez nagyban növeli a jövedelem

6. Élő az Ön eszközökkel

Ne menj a tartozás. Élet a hitel még senki sem tette egy milliomos. Én még soha életében nem vette a pénzt, és mindig igyekezett az első, majd amit tennünk kell. Az én tanácsom az adós - alku a hitelezőkkel fizetni, mennyit tudsz. És amikor bezárja a tartozások, azon dolgozik, hogy összegyűjtse legalább egy kis mennyiség, hogy fel lehessen használni

7. Légy kitartó

Perzisztencia és kitartás egy kisebb tőke többet érhet el, mint egy biztonságos ellenfél. 1983-ban vettem a vállalat csak azért, mert tetszett, ahogy üzleti tevékenységet folytat alapító, orosz bevándorló. A háziasszony egy kis bolt vált egy igazi legenda az ipar, megnyitva a bútorok üzletek szerte Amerikában hálózat

8. Abban az időben kilépünk a játékból

Tinédzserként mentem a versenyt, meg egy ideig, és elveszett. Ahhoz, hogy kompenzálja a veszteséget, lefogadom, újra és újra elveszett. Ez volt a heti bér. De találtam az erőt, hogy hagyja, és soha nem fogja megismételni ezt a hibát

9. értékelik a kockázatokat,

10. megtudja, mi az értelme a siker

Annak ellenére, hogy az állapota, én soha nem mért sikert dollárt. Mielőtt azok elérnék az előrehaladott kor, rájöttem - a siker az életben nem mérhető pénzben, és az embereknek a száma, akik szeretsz, és akik szeretnek.

10 A Tanács azt kívánja, hogy gazdag a gazdag amerikai befektető Warren Buffett, az üzleti

Kapcsolódó cikkek