10 Legerősebb Stílusművészeknek


10 Legerősebb Stílusművészeknek

10 Legerősebb Stílusművészeknek

LOVE magazin F / W'09, fotósok - Mert Alas Marcus Piggot, modellek - Pixie Geldof, Dree Hemingway, Ranya Mordanova, Mimmi Soderstrom


10 Legerősebb Stílusművészeknek

Képzett put modellek a toborzó jelent ma Roitfeld jár a magazin ezt az utat: nem stilizuemaya neki a kép nem teljes anélkül, hogy egymástól bizonyos távolságban lévő lábak, csupasz mellkas vagy a fehérnemű kilóg. „A divat vannak szakemberek és inkább én nem vagyok szakértő tervezése ruhákat, nem tudtam semmit a történelem tervezés, hogy őszinte legyek, mi a ruhákat, azt hiszem, az utóbbi viszont - .. Az első dolog érdekel az, hogy az elme a hősnő forgatás . gerjeszti a vágy, legalábbis a második tartózkodás ugyanezt hősnő - sokkal fontosabb, mint hogy nekem nincs semmi, ami Ezért szeretem a kis meglepetés -. hanyagul feltűrte az ingujját, és kigombolta a felső gombot”. Kielégíthetetlen kacérkodás a Roitfeld A francia Vogue kiegyensúlyozza divat rendező Emmanuelle Alt, amely amellett, hogy dolgozni editorialami, egyre tanácsolja Balmain. Podium képek a márka - egy metafora módon Alt Stylize. Her forgatás készlet mindig nézd nehézkes, de valójában épül fel egy kis egységek számát -, de mindig magával ragadó, bőséges díszítés és nyomtatási tolakodó; a drága Alt felveszi még drágább, és mint mondják, nagyon kereskedelmi tételek - ruházat és kiegészítők, ami nyilvánvalóan vásárol másodpercenként - azt rétegezve egymásra. „Az én feladatom -. Tanulj meg helyesen kombinálni dolgokat egymásnak szeretném figyelmeztetni másokat az esetleges hibákat.”

10 Legerősebb Stílusművészeknek

A forgatás Alt igazán hasonlít az utasításokat a kép -, hogy valahol minden képi feltalált egy különleges bátorság szükséges. „Mi Karin tökéletesen kiegészítik egymást. Mindannyiunknak van valami, hogy a másik hiányzik. És ha aggódom, hogy mit viselnek, Karin gondoskodik, hogy a szalag.”


10 Legerősebb Stílusművészeknek

Összefogás Wintour a '80 -as évek végén, Coddington nem tart fogadások kapott az Egyesült Királyságban a Vogue, ahol dolgozott korábban. Elkezdett játszani a szabályokat, amelyekre nem gondolt semmilyen magazin. Például a forgatás döntött bukirovat gyermekeket és az állatokat; By the way, a saját függőség a macskáknak Coddington fordítani nem egy lövés, és egy egész albumot illusztrációk. Kezdve dolgozni Anne Leibovitz, elkezdett hívogató „Celebi” -, és ezek epikus editorialy engedélyezett amerikai Vogue csavarja az orrát, és a vágás fölött a többi magazin. Coddington gyakran választotta hasonló modellt, stilizáló majdnem megegyezik a saját stílusát a ruha -, majd a lány közé Lily Cole és Karen Elson figyelmét az ágazat más szereplői. „Szeretem a sápadt bőrű. I elutasítja a klasszikus szépség. Hogy őszinte legyek, szexi személy nem szeretem.” Egy másik szabály Coddington - ne pazarolja az idejét értelmetlen. „Természetesen, a választás a ruházat a forgatás - nélkülözhetetlen része a stylist, de van valami sokkal fontosabb szükséges, hogy elindult, mi van benne, és hogy a modell szeme világít, és a segítségével egy kabátot - .. másodlagos jelentőségű.” Ezért szükség van arra gondolni, minden munka vele fotósok dicséri Coddington: Mario Testino ünnepli „abszolút megértését a kép integritását”, és Craig MakDin azt mondja, hogy „ez mit sem törődik, hogy már azelőtt - a divat azt látja, csak prizmáján keresztül ma ”. Az ugyanazon Coddington ezek a szép szavak nem túl az érintett - „Tudtam, hogy megfeleljen csak hibátlan forgatás mindig igyekszem minden módon, hogy ez egy, de sajnos, soha nem tudtam ...”


C 80-as Lucinda Chambers irányítja a divat Vogue, az Egyesült Királyságban, kontrolling és editorialy és elrendezése; sikerül a legjobban, és mindig jön ki a pezsgő és a csillogó - Chambers érzi az erejét kiegészítők, és ugyanazon az oldalon szembenéz magával ragadó, eredeti díszítéssel dolgokat kiemelni. „Egyszerűen szeretnék díszíteni - mint egy karácsonyfa, valamint a modellek.”

10 Legerősebb Stílusművészeknek

Vogue UK Septemper '08, fényképész - Mario Testino, modell - Anna Selezneva


Karl Templer stilizálhatja a francia és az olasz Vogue, a W Magazine, Interview (ahol hosszú volt a kreatív igazgató) és Arena Homme +, és az ő lövészet különböző drámai megrepedt és a férfiasság - még ha ez egy női ruhák, képek nyilván olvasni agresszivitás és ha hajlandóságot harc.

10 Legerősebb Stílusművészeknek

„Még a legkisebb részleteket a kép olyannak kell lennie, hogy rájuk lehetett felismerni a karakter, elrejtve a rúd. Érdekelne, reális képet, amit látok magam körül.” Ezért Templer nem kedveli a redundancia. Éppen ellenkezőleg, úgy véli, hogy a kevesebb jobb - és mindig úgy dönt, az önálló dolog, nem feltétlenül kiemelése. Ezek valamit ő csak kézzel - Templer fontos összefüggésben szociokulturális kialakulását, ami különösen ruhadarab vagy cipő. „Mindig arra törekszünk, hitelességének, hogy eltúlozzák a dolog, hogy egy szimbólum mérleg már sokat tudok pop kultúra és jól ismeri a vizuális történelem, és különben is, nőttem fel az utcán -. És nem lehet túlbecsülni, azt jelenti, hogy az egyik vagy a másik részlet ".


10 Legerősebb Stílusművészeknek

A helyszínen jön egy doboz alól a cipő, tele több tucat képet „a saját példában könnyebb megmagyarázni a make-up artist, fodrász és a fotós milyen eredményt fogok elérni Mi a különbség a többi, nem tudom, és nem is akarom tudni. ”. Nikkerson mindig arra törekedjünk, hogy a forgatás a legproblematikusabb és aktuális - „Mindig próbálja megragadni valamit a külvilágtól, majd próbálja meg azonosítani útján ruhát és legszebb a munkámban -. Ha mit sem tudott képzelni, hirtelen úgy tűnik, a végső kép. "


Venetia Scott kezdett dolgozni a brit Vogue, de aztán olasz peremetnulas egyidejűleg stilizáló i-D, egy másik magazin és a W Magazine. Ő mindig is elég Road-történet, és felkérte, hogy a lusta gondatlanság - igen, Scott kezdett zavarja a költségvetési márka kulcsfontosságú kifutón modellek jóval korábban, mivel ez a gyakorlat legitimálta más magazinok. „Szeretem, ha a nélkül is hatalmas mennyiségű pénzt lehet elérni és másolatot kitalált nekem. Egyik a forgatás, nem építeni az út körül a táskát.”

10 Legerősebb Stílusművészeknek


10 Legerősebb Stílusművészeknek

„Nem félek semmitől, csak azt, hogy örömet mindenkinek!” - mondja Formichetti; és az igazság - készletek, hogy összegyűjti a forgatás, emlékeztetni lázas Hawaiian mix nem beszélve a jelmezek Lady Gaga, aki keresztül túl jó és a rossz. Formichetti hihetetlenül elégedett az együttműködés Gaga: „Ő - a divat királynőjének vállán!” (Még 20 kg-os fém karika Nasir Mazhar, amelyben ő játszotta a zenei videó Bad Romance, feltehetően). És bár ő tanácsolta sok Gaga Selebi (például Scarlett Johansson és Kirsten Dunst), hogy közös munka tette szinte egy háztartás nevet a két karakter. A Gaga Formichetti nem korlátozza magát semmi - ez a három kifejező cirkusz ruhák, mindegyik szebb, hogy neki igazán boldog: „Amerika megőrült ezek a hamis mosolyt mindenhol, de még mindig - mi delaom mindent a kívánt módon én !!! szeretem Lady Gaga! "

10 Legerősebb Stílusművészeknek
10 Legerősebb Stílusművészeknek
10 Legerősebb Stílusművészeknek
10 Legerősebb Stílusművészeknek


10 Legerősebb Stílusművészeknek

„Ő a légzés, hogy nem, mert lőni - helyettesíti az összes, teljesen minden,” mondja egy közeli barátja Yapanise Helmut Lang, hozzátéve: „Egyik stylist vannak felismerhető kézírás.” Ha úgy gondolja, Lang, ez a kézírás - rongyos, idegesen, a blot itt-ott. Yapanis kötve egy unalmas szín, feszes sziluettek és szándékos potropannosti - a dolgok Comme Des Garcons, Rick Owens, Givenchy, Ann Demeulemeester, aki úgy dönt, hogy gyakrabban dolgoznak, ha néhány nappal volt viharos szél. A legtöbb nem igazán tud semmit - Yapanis szándékosan rejtve. „Hagyj békén. Hadd mozogni egy kicsit távol a hatalmas bankautomata őröl minden megkülönböztetés nélkül.”

Arena Homme + S / S'09, fényképész - Nick Knight, modell - Rick Owens

Kapcsolódó cikkek