Megszakított antirekordnaya sorozat Akinfeev a Bajnokok Ligája

CSKA nyert száraz győzelem AEK Athens az első mérkőzés a harmadik fordulóban a Bajnokok Ligája. A találkozót tartottak Athénban a stadionban „Olympic - Spyros Louis”, és végül az eredmény 2: 0 javára „a hadsereg.”

CSKA kapus Igor Akinfeev félbeszakította sorozat kimaradt gól egymás után a Bajnokok Ligájában. Ezt megelőzően, az orosz válogatott kapus hiányzott a Bajnokok Ligája 43 mérkőzést egymás után - ez antirecord versenyen.

Vegye figyelembe, hogy egyes oldalak statisztikát vezetnek az anti-rekord Akinfeev csak figyelembe véve a mérkőzést a csoportkörben, és kieséses szakaszában a Bajnokok Ligájában. Ezért, ha nem veszi figyelembe a Bajnokok Ligája selejtező, a antirekordnaya sorozat Akinfeev folytatódik, és 39 játékok.

CSZKA Moszkva legyőzte AEK az első szakasz a harmadik selejtezőkör a Bajnokok Ligája