22 dolog tudni missy Elliott

22 dolog, amit érdemes tudni a Missy Elliott

A gyermekkori Melissa Arnette Elliott nem nevezhető boldog

Apa állandóan verte az anyja. Vagy anélkül. „És egy napon ő vezetett minket egy pisztolyt, és elrendelte, hogy a házból. Undress.” Így a kifejezés jelentését „apai szeretet” nem volt egyértelmű.

Nincs olyan rossz, hogy nem volt rosszabb

Amikor nyolc éves volt, Missy áldozata volt nemi erőszak. „Ez engem erős, de még mindig úgy gondolom, hogy ez egy sodraganiem Nem számít, hány év telt el - .. Találkozás a bántalmazó nincs idő, hogy kioltotta memória az áldozat.”

„Anya, repültem egy álom” - ez nem arról szól, Missy

Mielőtt a nemi erőszak, gyakran rémálmai voltak. Például az a világ vége. „Álmodtam egy bolygó a tűz, sikoltozva rémült ember. Néha azt álmodom, és most.”

Hihetetlen, de ő még mindig beszélt az apjával

„Beszéltem vele a tavalyi év elején. Ő adta neki egy kis pénzt. Ez tulajdonképpen nem rossz ember. Hogy megtanulják, hogyan kell bántani minket, ő inkább nem beszélni.”

Az első diákok babák

Ennek hiányában a nézők Little Miss kellett mutatniuk a kreatív készségek előtt a legtermékenyebb közönség - babák. „Azért jöttem a szobámba, és vált a Megasztár előtt áll a babák körülöttem. Elképzeltem, hogy sikoltozni és düh. Tudta csinálni az óra!”

Az első menekülési tizenhárom

Melissa és édesanyja elment otthonról, és nem üres kézzel. Féktelen apa tartózkodott kanál, villa, pohár, és egy takarót. Nem tudjuk, hogy képesek voltak, hogy megragad egy pisztolyt papkin. Úgy tűnik, nem. „Féltem, hogy ő fogja követni, és ölni mindkettőnket.”

Ő ismeri a Timbaland és a „idióták”

Ő ismerte meg jövendőbeli hang producer Timbaland Tim Mosley, amikor még csak megfordult 15. Emlékszik csoportja SBI (körülvéve idióták - körülvéve idióták). Zenésztársai, a legvalószínűbb - a nagyon hülyék voltak Farrell Williams és Chad Hugo, jövő Neptunes.

Túl zsíros egy csillag

Ilyen szavak hallotta a vezetője egy lemezcég. „Amikor az emberek azt mondják az ilyen dolgokat, elkezdi elhinni.” Érdekes lenne most, hogy nézd meg ezt a „szakértő”.

A Whitney, Janet és Mariah tűnik szokás hívni Missy

Miután Missy komponált a hit, hogy „mi Little Girls készülnek” egy kislány Raven Symone, annak idézetek jelentősen nőtt. „Ez volt az őrült idő karrieremben.” Még mindig nem őrült - ő dalokat írni Whitney Houston, Janet Jackson és Mariah Carey. Még mindig nem őrült - egy lány egy elszegényedett család először kezében egy csekket kétmillió örökzöld.

Ő tudja, mi multiplatinum kurzív

„Supa Dupa Fly” bemutatkozó album volt írva, hogy ő csak egy hét. Az album multiplatitnovoy. „Az első album nincs mit bizonyítani. De még ilyen gyorsan nem működik. Az utolsó album elvitt több mint egy hónap.”

„Soha nem érzi lelkesedik a kicsit, hogy nem értem. Vicces ember! Utálja az idő, amikor el kellett kezdeni dolgozni az albumom. Ha valaki megkérdezi őt a pályán, akkor csak ad a pályán. De nekem meg kell venni, akkor kezdik azt állítják, hogy a alakítsa át. Mielőtt velem a stúdióban, ő elhagyja pár héttel valahol a tenger. "

A „szabadság” nem tér el a szókincse

„Az élet rövid! Ez az, amit megérteni magukat, amikor Aaliyah elhagyta ezt a világot.”

Van egy nagy punci!

Amikor a küldetés a kormány mögött az autó legjobb maradni a parkolóban

Soha nem megy dolgozni

„Azt bölcsen befektetni a pénzüket. Ha most elhagyja a helyszínt, élni az életét. A mi nem elutasító.”

Az albuma az úgynevezett „recept könyv”. De ne kérdezd Missy szakács!

„Nem tudom, hogyan kell főzni a gyermek megpróbálja sütjük a csirkét, hogy betette a kályhát, és elment, hogy lógni a cég, akkor valaki azt mondja: ...” Valami világít „És ez a konyha a tűz.!”

Nevezzük túl vékony-fánk

Missy testtömeg-gyarapodást, majd visszaállítja. Amint azonnal leesett 71 font (32 kg). „Van a magas vérnyomás, és az orvos azt mondta, hogy lefogy nem érzi a beteg, de mivel az orvos azt mondta.” Két lehetőség van - fogyni vagy meghalni „Inkább diéta, üzemmódba, és naponta négyszer ..

Szerepe van Beyonce edző

Volt ugyanaz a kocsi, hogy a és LL Cool J. Szintén Beyonce. Részt ezekben a sport csillagok jóhiszeműen, vagy ők is jöttek a tornaterem, halálbüntetés terhe mellett? Missy nem adja meg.

De ő igazi hívás - a filmhez

Igen, úgy döntött, a maguk számára. Azt akarja, hogy a film. „Eddig, hamarosan elhagyja a színpadot. És mégis Már beszéltem valakivel róla. Azt akarom, hogy a rendező. A színész munkája? Nem, nem én. Ha elhagyja a zene a film, fontos, hogy tudja, mit csinál minden van. "

Kapcsolódó cikkek