Job Description biztos

1.1 Feladatok biztos célja alapján rendelkezései az RC és a helyzet a szervezeti struktúra az egységek

1.2 A fő feladata a vezető operátor gyors és hatékony oprihodyvanie áruknak az adatbázisba, míg neophodimosti helyes beállítása számla árképzés, a kivitelezés a visszatérő szállítmány.

2.1. Idő vezető operátor szabálytalan, kezdve 09:00 hétfőtől péntekig. Szükségképpen beleegyezik, hogy menjen a hétvégén.

2.2. Jön dolgozni, és így a vezető üzemben kell jelölni az elektronikus rendszer, vagy kihagyások ügyeletes biztonsági őr.

2.3. Helyben kiosztott neki, hogy hagyja értéktárgyak, ruhadarabok. Munkaruha, kezd feladataik ellátásához.

2.4. Ebéd a vezető működtető elkezdi az intervallumban 12,00-14,00 és tart. 30 perc. Miután elhagyta az ebéd tájékoztatja Head. RC vagy DBA

2.5. Ennek hiányában a vezető szolgáltató a munkahelyen a feladatai végzik által kijelölt személy a fejét a RC.

3. feladatokat.

3.1. Senior operátor működését vezérli valamennyi piaci RC. Figyelemmel kíséri a helyes és gyors érkezése az áruk be az adatbázisba.

3.2. Mielőtt elkezdené, ellenőrizze a készségét a vezető operátor PC, Palm dolgozni. Kinevezi az üzemeltető, aki felelős szinkronizálása Palm.

3.3. Amikor a kezelő véget az áru átvételét vezető üzemeltető kijavítja során hiba történt oprihodyvanii, dokruchivaet számla rastsenyaet azt.

3.4 Senior üzemeltetője felelős a kötelességmulasztás által a beosztottak.

3.4. Alkalmazására vezető operátor és ő podchenonnymi szereplők anyagi és pénzügyi uscherba vállalkozás - finom.

4.2. Tapasztalat legalább 1 év

5. Fizetés szerinti munkaerő.