16 felülvizsgálata Chanel kozmetikumok - por, Alapítvány

Potestit por Duxiu, igazítás és modellezés, 40 Lila, Chanel egyszer vásárolni zhivanshiyskuyu prizma 03, a következő 40 lesz Lila Chanel. Por csodálatosan felfrissíti az arc, valószínűleg az összes látott a színe ez a por, fehér-kékes, míg a feldolgozás és árnyékoló ad egy könnyű, finom gyöngyházfény bőr, véleményem szerint, lehet alkalmazni az egész make-up az, hogy a frissesség, a korrekciós ki és gyengéd fénye körül make-up .Így igazán szükség, hogy minden nap kétséges, talán igen, de talán nem. De ezek hozzájárulása a teljes szépségét ízléses namakiyazhennogo szembe vele biztosan lesz.)))))

„Tegnap kaptam egy csomagot egy nagy otlivantom New Jersey Chanel. Chanel szerelmesei, akik próbálták meg?

Chanel. Skin Care. Divat és szépség. És én nem szeretem a Chanel, csak dekoratív kozmetika véleményem szerint jó és ez még nem minden.

Coco Chanel. Egyetértek Chanel. fokozatosan kell nyitni. majd egyszer, hogy közvetlen és nem öltözött, és nem namakiyazhennaya. mi érdeke, hogy további lebontják?

Valószínűleg öregszik. mintegy Chanel No. 5 parfüm. Divat és szépség. Chanel №5 nem tetszik. Még nem épült fel a szerelem minden SHaneli.

Ott dekorativka Chanel. Kész vagyok megvenni az összes, bár nagy szükség van valami különleges :-), nos, azzal az eltéréssel, hogy a por kompakt frissítés.

House Chanel. Mutassa be a kiállítás „Chanel. Törvényei szerint a művészet. " A kiállítás a Puskin Szépművészeti Múzeum együttműködve kurátorok a múzeum és a Chanel-ház.

Chanel szempillaspirál -Mi jobb. Kozmetika, smink. Divat és szépség. A legtöbb jó véleménye arról Extracils, tegnap bekent kedvenc Extreme CILS, és ha nem Chanel, akkor.

Amit az utóbbi időben érdekel Chanel szempontjából bőrápolás. Szerencsére, Chanel könnyen terjesztése.

Chanel Chanel Madmuazhel. Chanel orosz bőr, Bois des Illés Piguet Bandit, Chanel Coco Chanel kristály Serge Lant, Karon, ó igen kitöltését.

Kapcsolódó cikkek