6 népszerű orosz saláta receptek

ELKÉSZÍTÉS:
Forraljuk tojás, hűvös és tiszta. Apró kockákra vágjuk. Forraljuk nyelv, forrón mártott hideg vízben, és húzza. Szintén apró kockákra vágjuk. Forraljuk a burgonyahéj, így nem forr, só. Hámozzuk meg és vágjuk apró kockákra. Sárgarépa megtisztított és apró kockákra vágjuk. Minden összetevő legyen közel azonos vágás.

2. Olivier rák rudak

ELKÉSZÍTÉS:
A klasszikus orosz saláta tartalmazza a nyírfajd. Őszintén szólva, én nem soha nem láttam egy madár. Grouse sikeresen váltotta a csirkét, majd főtt „doktor” kolbász. Nem tudom, talán 30-40 évvel ezelőtt, doktori kolbász készül egy igazi orvos, de most az orvos kolbász a legjobb enni az orvos jelenlétében. Tehát saláta kolbász frissíti egy kicsit. Tedd egy saláta főtt sertés. Előre még mielőtt egy darab sertés szűzpecsenye addig forraljuk, amíg elkészült, azzal a kiegészítéssel, fekete borsó szegfűbors, babérlevél, de anélkül, hogy a sót. Főtt hús, hagyjuk kihűlni, a fermentlében. Ezután a hús szaftos. Forraljuk keményre főtt tojás, azonnal hűtse le őket folyó víz alatt, és késedelem nélkül távolítsa el a héj.

Burgonya főzve bőrük, és ez jobb sütni. A sütő vagy mikrohullámú sütőben. Forraljuk a sárgarépát. Sült sárgarépa, bár finom, de rosszul tisztítani. Zöldséget kell lehűlni szobahőmérsékletre. Lehűlés után a burgonya és a sárgarépa tisztítható. Ezután a legnehezebb dolog: mindent meg kell vágjuk kockákra. Kalibrálva.
Kicsi vagy nagy - ahogy tetszik. Szeretem, ha durvára vágott tojást, és a többi kockákra 5-6 mm. Ne vágja túl sekély, hogy nem kap zabkása, nem saláta. Tehát, kockára vágott burgonya, sárgarépa, tojás, só és friss uborka. Zöld hagyma vágjuk apró darabokra. A kukorica üríteni.

Kukorica gyakran váltja konzerv zöldborsó. Jogosultak. Kár. Valamennyi hozzávalót keverjük össze apróra vágott ... Nem egy tálba vagy serpenyőben! Ne feledje: Olivier készül a medencében! És csak a medencében!

ELKÉSZÍTÉS:
Tiszta főtt burgonya meghámozva és vágjuk apró kockákra. Általában szeretem, amikor az összetevők apróra Olivier. Csak tiszta a sárgarépát és a finomra narezaem.Varennuyu csirkemell darabokra vágjuk. Tojás takarítják a héj és vágjuk apróra. Finomra vágott uborkát. Készítsünk konzerv zöldborsó - a víz elvezetését.

5. Olivier fiatal csalán

6. saláta főtt nyelv

ELKÉSZÍTÉS:
Hány variációi „Olivier” nem találták fel az emberiség napjától a találmány ez az étel? Valóban, vannak olyan sok lehetőség, kezdve a klasszikus, befejező egyáltalán egzotikus. Hogyan változatossá az ismerős és a legnépszerűbb újévi saláta „Olivier”, de nem károsítja az íz? Cserélje a szokásos húskomponenst főtt nyelv! Használata helyett főtt kolbász, főtt csirke vagy más hús sertés- vagy marhanyelv saláta Transform te, ő lesz egy nagyon érdekes íze.

Kapcsolódó cikkek