5 Gélek mosásra - válaszd ki a legjobb - egy összehasonlító kozmetikumok

Én azon a véleményen, hogy a tiszta, mossuk le a bőrt kell lennie, reggel és este. Nyáron tettem a nap mosom szárító tisztító szükség, ha otthon vagyok.

Töltöm a tisztulási folyamat a szivacs alga. A legjobb, amit még nem találkoztam (normál porózus cellulóz szivacs képest nem megy).

1. Gél mosás fito- oxigént Faberlik. Jól habzik, kellemes illat, tisztítja és szárítja, gyógyít bajt. Tetszik a tárolási ideje 18 hónap, és csak 6 hónap után nyitás.

2. Gel mosásnál Vichy Normaderm. Gyenge hab (ami jellemző rá), egy kellemes aromájú. Összességében elégedett vagyok. De lehet, hogy ugyanazért a követelés 1 háromszor olcsóbb.

3. Gel mosás Taymvays komplex Meric. Ez a gél már elég hosszú ideje a kedvenceim. A gél nem rossz, van egy granulátum, amelynek célja hangot a bőrt, miközben tisztít. A szemcséket folyamatosan elvesznek szivacsok, és nem gél nem elég tiszta minőség nélküli szivacs - nyikorgó - ahogy szeretnék.

4. krém maszk (2-in-1) mosására Expert Pharma a Faberlik. Nem boldog, hogy lehetetlen, hogy mossa ezt az eszközt egy szivaccsal. Nem habzik, és szívódik fel közvetlenül a szivacs. De ez az egyetlen negatív :) részeként kaolin, szalicilsav, cink-oxid - tetszik. Egy idő után - egy-két hét, amikor látható néhány eredménye - írok majd a benyomást a használata az egész sorozat a komplexumban.

5. A gél mosására egy sor Föld Byutisaykl, Amway. Gel nincs. A habok, mint egy jó ötlet, nem tolakodó ízét. De nem nagyon tisztítja és biztosan nem üledéke a bőrt. Saját csalódás, különösen, ha figyelembe vesszük, hogy ez az Amway.

Ezek előnye, hogy tisztább Faberlik miatt „természetes” és az eredmény a cselekvés (bár az elmúlt Néztem ezt a gyártó, és arra gondolt: milyen jó lehet tenni Oroszországban nem bűncselekmény;).
Itt talán minden.

Találtam egy gél mosására. A győztes az a két termék Faberlic. Először is, a minőség, másrészt, az eltarthatósági megnyitása után 6 hónap - azt sugallja, az ötlet egy kisebb mennyiségű tartósítószert, harmadszor, szép pénztárca áron. Azt is lehet mondani, hogy nem szabad üldözni a márka, és nem mindig a legjobb az egészben, hogy drága. Nem minden arany, ami fénylik nem.

Kapcsolódó cikkek