Acoustics helyettesítő szabványos X-trail T32 (4. rész)

Állapot változás, és a további erősítő nincs eredetileg tervezték. Apgreyd akart csinálni az OEM stílus, de csak a jobb minőségű alkatrészeket.

Állítsa Herz HSK 165 / HV165L elég mély, de kvalitatív közzétételek alacsony frekvenciákat meg kell hallgatni a percre 50%, előnyösen 75% százaléka a GU kötet, ami nem nagyon alkalmas számomra, több okból is:
- Gyakran utazom a gyermek az autóban;
- miután hosszú hallgat nagy hangerővel zenét néha fejfájás;
- pletyka kúszik le egy kicsit (még négy évvel ezelőtt hallott gyakorisága 16 kHz, most - nem), és állandó hallgat hangos zenét a kocsiban, fejhallgató befolyásolja a tárgyalás nem a legjobb módszer.

A legtöbb helyes lehetőség - kerülne a csomagtartóban egy normális SAB jó mennyiség jó vezető. De mivel a gép használ néha a feleség -, hogy ezt a lehetőséget én még nem tekinthető, hogy a feleség nem könnyű kihúzni elég mennyiség és nehéz dobozt a csomagtartóba, mielőtt megy a vásárlás, és még kapcsolja ki „néhány vezeték van.”

A fentiek alapján, nekem már csak három elfogadhatóbb lehetőségek közül:
- gyártás lopakodó a csomagtartóban (a jobb, hanem a legdrágább megoldás);
- A telepítés egy aktív mélynyomó „az ülés alatt”;
- A telepítés egy aktív mélynyomó „a tartalék gumiabroncs” (együtt - nem kezelt).

Az első lehetőség, elejtettem pusztán anyagi okok miatt (nagyon drága), és úgy döntött, hogy a másik kettő.

mert Az amerikai piacon az X-trail (Rogue) jön egy Bose mélynyomó a pótkerék, eleinte akarta tenni azt Bose. javára ömlesztett Avito.

A keresést egy olcsó ár Eton Res 11 botlott a termék neve SW-152 gyártása kínai vállalatok MBQ.

Létrehozott X-TRAIL T32 mélynyomó MBQ SW152

A távirányító SW-152 bekapcsolt állapotban

Megkérdeztem a gyártók (Eton és MBQ), hogy mi a különbség a két eszköz, mint a különbségek okozta jellemzőik és milyen előnyei egy modell a másikkal szemben. Nem, nem kap választ a gyártótól.

Telefonált az eladó azt mondta, hogy lehet protestit MBQ SW-152 vásárlás előtt. Beleegyezett, hogy javasoljon hallgatni egyre Nakamichi NBF80A.

Csatlakoztatása után „a rögtönzött”, és mindketten az én teszt T32 - döntött MBQ SW-152.

Nakamichi NBF80A elsodorta (állva a teszt a lábakban) - így midbass Hertz HV165L, telepített az ajtóban, udelali meg nyíltan. Segítségével Nakamichi NBF80A jó „podsidelnogo Sába” valószínűleg nem jelenti azt, hogy mi is várható egy ilyen tervezési eszköz (valaki NBF80A elégedve), és nagyon valószínű, hogy a Focal ibus hangok sokkal jobbak, de a költségvetés Foca teljesen más.

MBQ SW152 kapcsolatban

Ahogy játszott rögtönzött MBQ SW-152 kocsimban vagyok elég ustrolilo - a feladat teljesít 90 százaléka (ez definíció szerint fog játszani egy teljes értékű eszközök, mind a hang, mind az ár / minőség). Most a baseman dobavilov és a kis GU hangerőre. Ugyanakkor, a költségek, míg a Eton Res 11, MBQ kerül nekem kevesebb elmúlt több mint egyharmada.

Mielőtt a „tartós” kapcsolat MBQ SW-152, úgy döntöttem, hogy szét, és megérteni, hogy mi a különbség a Eton Res 11, kivéve a felső fedelet.

Ahogy várható - mind a Saba 100% -ban azonos a ház és a járművezetők. Az egyetlen különbség az erősítő fórumon. Eton, ez két részből áll a MBQ - egy (abban az esetben van MBQ árapály telepíteni egy második kártyát). Összehasonlítása fotó testületében a gyártók azt mutatják, hogy a „német” Res 11 - nem a német, és teszi a kínai toll (hanyag nyomokban vörös körömlakk, mind a gyártók termékek (a Res 11 és SW-152), mintha azt mondaná: - ők egyedül maradt, és ugyanazon kar nélküli kínai mester).

MBQ SW152 belül

MBQ SW152 belül - a járművezetők

Sub aktiválódik, amikor a SU (amint azt a fény a vezérlőpult kijelzőjén), és ennek megfelelően kapcsol ki, amikor ki van kapcsolva. Ez a kapcsolat a legegyszerűbb az én esetemben, nem kell szerezni egy további High / Low adapter és kapcsolja be a csatlakozó kábel PG REM.

Távirányító vezette át a kar egy kis kínálat huzal elkerülni, hogy elvonja a figyelmét az útról a beállításhoz SW-152 a jobb kezével. kényelmes kezelés, érintse intuitív. Amikor haszontalanság, panel visszahúzódik a kartámaszt. Távoli konzol 100% -ban azonosak Eton Res11, és alpesi PWE-V80.

Foglalattal ellátott csatlakozó MBQ SW-152 és a felső fedelet vértes

Újra, győződjön meg arról, hogy a vásárlás előtt a termék szeretne hallani, és kívánatos, a kocsiban, hogy ne ideges utána, mert az elvesztegetett pénzt.

Mintegy kínált a piacon aktív mélynyomó a pótkerék írtam ITT.

Remélem, ez a poszt segít valaki megszünteti a felesleges kiadások a költségvetésben.

Connection reakcióvázlat MBQ SW-152

Ma kaptam az azonos választ MBQ:

Szóval sajnálom, hogy későn megválaszolása.

Mivel a per a leírások és fényképek adtak.

Mindkét modell Eton RES 11 MBQ SW-152 úgy néz ki elég hasonló, és közel.

Kapcsolathoz SW-152.

A készülék SW-152 lesz kapcsolva, míg a fej egység be van kapcsolva.

van két bemeneti csatlakozók állnak rendelkezésre az alábbiak szerint:
1) Alacsony szintű bemenet (egyenlő RCA bemenet) - Megjegyzés: ez szükséges, hogy csatlakoztassa a kék szín távoli bekapcsolási kábelt a fejegység vagy ACC ahhoz, hogy aktiválja a sub, ha viszont a fejegységen.
2) A magas szintű bemenet (egyenlő hangszóró bemenet) - Megjegyzés: nem kell csatlakoztatni a kék szín távkapcsoló-vezetékkel, ezek bemeneti funkciók automatikus be- érzékelő, ha a hangszóró elkezd dolgozni, vagy leáll, a mélynyomó lesz Turn- on / off, valamint ezt követően a hangszóró.

A MBQ távirányító nem jellemző a LED-es lámpa.
(Megjegyzés: SW-152 nem működik, ha a távoli contorl nincs csatlakoztatva)

-
Üdvözlettel,
simon Ng
Shantou Taihua Electrical Co. Kft

Kapcsolódó cikkek