10 dolog, hogy a gazdag ember nem csinál

10 dolog, hogy a gazdag ember nem csinál
Néhány évvel ezelőtt voltam a barátommal csinál vásárlás egy moszkvai szupermarketben. Többek között ez a szép lány, az úton, a munka, mint egy asszisztens, hogy egy orosz oligarcha, betette egy kosár csomag még víz apró üveg, egy igazi kemény árat, olyasmi, mint az egyenértékű négy dollár.

- Ön fog inni ezt a drága víz - Meglepődtem

-Nem. Én azt. mosás, - mondta nekem - ez egy olyan különleges francia víz mosás.

- Szükség van az Ön számára? - kérdeztem.

- Nem értesz semmit - Volt egy választ - ennek a víznek olyan szép friss arc ...

Azt megfordította az egyik palack a kezükben - semmi különös nem volt a szerkezet - mindegy H2O, nem az ásványi anyagok.

- És ha nem próbálja mosni tiszta vízzel? - kérdeztem. - Ez is olyan szép frissítő arc ...

A következő alkalommal, amikor megjelenik egy eladó valami szemetet, mint például: ivóvíz macskák, kutyák és más háziállatok, E-nyitó konzerveket numerikus vezérlésű, ceruza rögzítési pontok az emberek, akik használják, hogy készítsen egy ceruzát a füle mögött, és száz, több ezer, több tízezer ilyen találmányok, ne kérdezd meg magadtól: milyen bolond jött velük? Jönnek fel okos emberek, hogy a pénz a hideg rajtunk.

Ezek az emberek dolgoznak éjjel-nappal, hogy vtyuhat akkor is valami haszontalan, haszontalan, vagy a jobb, de őrült, spekulatív áron. Miért? Mivel a legtöbb ember, hogy jól érzik magukat, meg kell fogyasztani, és fogyasztani a végtelenségig, érezni és energia elnyelése töltött kambodzsai szabó, varrás márka Dolce Gabanovskie nadrág vagy energia norvég hajóépítők, zavaró a jacht. Ez minden - Vanity Fair és a létért való küzdelem. Nézz körül, és látni fogja, hogy Ön körül egy csomó felesleges dolgot, vagy a jobb oldalon, de nem érdemes, amit fizetett.

És ha igen, miért fizetne többet? Nyisd ki a szemed. Nézzen körül. És akkor rájönnek, hogy becsapják.

A dolgok lehet jó és rossz tulajdonságait. Minden más - a gonosztól: a márka ruháit, az új modell sorozat, exkluzív és luxus. Vegyük például a bort. A különbség az olcsó és drága borok jön több tízezer dollárt. De vak vizsgálat vagy szakértő értékelni tudja az ízét, hogy milyen drága bor olcsóbban. Mivel nincs szignifikáns különbség a kettő között. Például néhány show-off, ami akkor sajnálom később. Emlékszem, hogy Mihail Hodorkovszkij vásárolt egy üveg francia étterem moslék 150 ezer dollár.

Az egyetlen jutalom megkaptuk volna az irigység és a meg nem értés a szemében a pincérek. Tény, hogy a kedvéért, és a vásárolt dolgokat, ha nem iszik bort, és a pénz nem élvezik az ízét és az irigység mások a értelme az önértékelés. Azonban Michael nagy öröm, valószínűleg úgy kereskednek ma, az emlékek egy új kabát és kirzachi.

Vagy vegyük az autót. Minden modern gépek, kivéve vetélés az orosz autóipar, többé-kevésbé azonos szintű kényelem és a sebesség elviszi a pont-pont B. Ezek mind egyformán valószínű, hogy lebontják, és meglepő módon a drága autók cserben sokkal több, mint az olcsóbb társaik . Emlékszem, nem tudott kezdeni a BMW, mert mint kiderült, ez volt az ideje változtatni a motorolajat. Ugyanakkor a japán autók hajtott rám nélkül olajcsere 5-10 év, és én változott azokat gyorsabban, mint ők, hogy megpróbálja őket, legalább egy kis friss olajjal.

Nem kell drága autók és olcsó díszítő mindenféle pont fények, légterelők, kerekek és zsinórra a kormánykeréken. Az angol, ezek a „Kendyuhov»nevezett«szegény ember farka."

Tehát azt szeretné, hogy vizsgálja meg a gazdag közben. mindenki megérti, hogy nincs semmi, de komplexek a szegénység.

Hogy aztán történt beszélgetni az egyik legnagyobb gyártója a ivóvíz és az ásványvíz Oroszországban, és most senki nem tud meggyőzni arról, hogy van egy nagy különbség a víz a csapból, és az egyik, hogy vásárolni a boltokban.

Elmondta, hogy nem nyereséges a jelen fúró kút, a kivonat és víztisztításra, hogy igazolja azt, szállítani és tárolni. Mindent elkövetnek sokkal könnyebb. Egy egyszerű csapvíz, akkor átmegy a szűrőkön, hozzáteszi só vagy vitamin tabletta ízlés, pakolások, és elküldi a végrehajtást. Télen, amikor a kereslet csökken, a záró a csapot, és nem okoz problémát tárolóval. Nyári szelep kinyit, és a pénz áramlik jet zsebébe. Sajnos kereskedelem ivóvíz annyira nyereséges, anélkül, hogy komoly pénz és (vagy) felbomlását bele, bár az is lehetséges, de rendkívül nehéz.

És mi a rablás fényes nappal történik a kozmetikai iparban! Okos, ravasz ember csalni a szegény, védtelen és ostoba nő.

Nemrégiben beszélt barátjával, a fejét a kozmetikai cég, megkértek, hogy mi a különbség a nappali és az éjszakai krém az arc, mert kapott egy szidás felesége otthon, mert vettem egy krémet a másik helyett. Azt mondta nekem: „Ki tudja, az egyik hordó ráöntjük őket. Az ár talán ... több nappal, mint éjszaka. "

És akkor majd elmondják a hasznosságát? Kérdeztem.

És fene tudja - mondta -, így is tettem, miután legyőzte használat hiányában a többi. Harm még, és hogy a bőr szükség? "

Adhatok még számos példát, de ha ezt nem értem, nem értem. Íme 10 jelek, amelyeket meg lehet különböztetni a pozőr gazdag ember, mert a gazdag emberek soha nem lesz:

1. drága alkoholmentes italok - elvégre minden vodka után az első pohár ugyanaz.

2. A drága borotvák - olcsó azonosak, és a WC még senki sem keresi, amit borotválkozó.

3. ruha Calvin Klein fehérnemű és zokni Hugo Boss. A gazdag ember sokkal fontosabb dolga is, mint gondolom, divatos, ha ő nadrágját.

4. Utazás első osztályon egy síkban a saját költségén. Válogatás a hírlapok és a kávé nem éri meg a túlfizetés, és katasztrófa esetén, és mindenkinek lesz egy hely a regisztrációs és egy poggyász méretét.

5. meghajtó drága autók. Azért választottam magamnak, hogy olcsó autót sofőrrel számomra kedvesebb úton, ahol van, hogy üljön a volán mögé magát. (És ha elveszíteni valakit, hogy ne üljön, és inni is, mint a szív vágyak)

6. A gazdag emberek nem élnek nagy házak, tengerre néző. Fűtési költségek, a biztonság, a kertészek és egyéb alkalmazottai nem éri meg, és kevésbé szem kémkedik neked és piszmogj a fegyvereket szexuális kínzást és vibrátorok, jelentéstétel a perverzió a bulvárlapok.

7. A gazdag emberek nem eszik az étteremben. Ez drága, gyakran ízléstelen, és egyszerű emberi igényesség teszi magát érezte: hogyan lehet biztos abban, hogy a pincérnő nem HIV-fertőzött, és néhány Tyler Derdan nem öntött téged teknős leves.

8. A gazdag emberek nem lő az elnöki lakosztály a szálloda. Először is, az hülye - aludni az ágyon, ahol aludt, több száz ember előtt. Másodszor, amikor alszol, akkor nem olyan fontos, lóg a falon eredeti olajfestmény, alkotója ismeretlen, vagy egy egyszerű reprodukció.

9. A gazdag emberek nem kell fizetni a parkolásért. Ez egyszerűen nem fair. A föld a miénk jobb és egyformán egyaránt. Szóval akár ingyenes parkoló a távolban, és tegyen egy sétát, vagy hagyja a járművezetőt, hogy várjon a kocsiban, vagy lovagolni körül. És hadd többet költ, mint az üzemanyag, így a pénz parkolási társaság.

10. És végül tévhit az élet gazdag emberek. Ők nem viselnek drága órák. És olcsó és drága órák megy ugyanazzal a sebességgel és az idő azok számára, és más, hasonlóan. Ezért a vizsgálatok kimutatták, hogy a választott funkcionalitás és az ár, a gazdag ember úgy dönt Sitizen.

És ezek a tíz szabály kevés kivétellel univerzális minden gazdag ember. Mivel gazdag emberek ugyanazt a szokások, és a szokások, mint például a vadászok és a halászok. Ha az utóbbi azonos viselkedése sikeresen kap a trófeát, a gazdag emberek hasonló módon, és szokás segít meggazdagodni.

Ossza meg ezt a cikket

Keresés az oldalon

Felajánlom komolyan gondolni ezt zatortom és népszerű kifejezés, mint „ember root”, „az én gyökereit.” Mit jelent ez? Csak akkor, ha az ember eredetére, csak akkor, ha visszavonhatatlanul letűnt múlt, nincs összefüggésben a jelenlegi, a mai nap? Aki azt hiszi csatlakoztatva, a megértés az ok-okozati összefüggéseket, soha ilyen nem értett egyet. A múlt diktálja a jelen és a jövő. „Gyökerek” személy - ez összessége, amely megtartja a személy a hazájában és takarmány rajta. Nyilvánvaló gyökér funkció - tartani és táplálni. Nem csoda, hogy a neve a kozmopoliták „gördülő kő mező”, összehasonlítva a növény, levágta a gyökerek ...

Egerek szeretik a sajtot. De vajon nem tudják, hogyan sajtot. Ha egerek hozott egy hordó nyersolaj, először enni a sajtot, majd elkezdik támadni egymást, de a végén az összes többi üres és zárt térben. Ha a Földön nem voltak emberek -, hogy az egér soha nem próbálja meg a sajtot. Ez egyszerűen nem jelenik meg, mert a megjelenése sajt - egy bonyolult láncolata alapján indokolt a fogyasztás.

Beszéd három szóval, a fasizmus - ez a gondolat a radikális állatokkal való fajtalankodás. De mivel ez a három szó, mint egy átok, és az átok, nem része a tervek, meg kell telepíteni őket. A mélységben az alapjait a fasiszta mozgás radikális elutasítása „kimérák tudat” - magas, lényegtelen ötletek társított szentképgyűjtemény és szent ábrázolások. Denial megy javára a valós és a durva anyagot, tárgyi, sűrű jelenségek. És mivel ez a tisztított „felső polc” tudat tele van durva zoológiai távozás, amelyek most „kötelezettségszegés” a legmagasabb értékek és eszmények.

Lehetetlen elérni a társadalmi igazságosság biztosítása nélkül az igazságosság az egyes.

Kapcsolódó cikkek