5 fontos termék szem smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

A statisztikák szerint, a szem - az a része, amelyre az ember először figyelni. Talán ezért van, a lányok, így sok időt és figyelmet fordítunk a szem smink.

A helyesen megválasztott és alkalmazott a szem smink néhány percig segít a szó szoros értelmében átalakítja az arcát, és ez több élénk, kifejező és vonzó. Jelenleg 5 fontos termékeket, anélkül, hogy ami ebben az esetben egyszerűen nem elég!

Persze, ez nem mindig szükséges az összes alap egyszerre, de meg kell követelni, hogy erről a tényről arzenál byuti-.

Ha aggódik a probléma, mint a sötét karikák a szem alatt, kezdje alkalmazása szem smink rejtegető. Ez segít, hogy elrejtse a hibákat, és elrejti a fáradtság jeleit. Tint eszközökkel kell valamivel könnyebb, mint az alap hang azt jelenti: ebben az esetben a szem fog kinézni frissül, és tiszta és friss megjelenés. Ha ecchymosisról kifejtették lila vagy kékes árnyalat válasszuk rejtegető sárga vagy narancssárga pigment. Alkalmazni egy kis mennyiségű egy pont alatt mindkét szem, és ezután a fény pat keverék a belső sarkában a szem a külső.

5 fontos termék szem smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

Korrektor szem Maestro Eraser korrektor, Giorgio Armani

Vannak különféle szem smink, amelyhez rendelkezik a szükséges növényzet felveszi erőfeszítés nélkül. Fontos, hogy fontolja meg a tsvetotip, valamint az alakja és mérete a szem. Egy klasszikus szem smink általában használ 3 színárnyalatok: világos alkalmazzák a mobil szemhéj belső szemzug és a homlokát, középen - a fő része a járművek a században, és a legsötétebb - a külső szemzug mentén korbács vonal és gyűrődések, beállítja az alakja szemében a saját. Ez smink alkalmas mindenki, akkor csak válassza ki a kívánt mértékben. Nem szabad összetéveszteni a színválaszték, akkor jobb, ha vesz egy megfelelő raklapot.

5 fontos termék szem smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

Szemhéjárnyaló Wanted Eyes Palette Eye Shadows Quartet, Helena Rubinstein

5 fontos termék szem smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

5 fontos termék szem smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

Kiépítés szemhéjpúder Ombre Absolue Quadro, Lancome

szempillafesték

Az utolsó szakaszban a szemfesték - ez szempillaspirál. Ez lehetővé teszi, hogy növelje a hangerőt, alakja és hossza a szempillák, hogy a szemét élénkebb és kifejező. Festéket hordunk fel, a felső és / vagy alsó szempillák a 1- 2 rétegben váltakozva. Azt jelenti, hogy viseli a sima és csomómentes, akkor előre enyhén púderezett szempillák. Amikor szempillafesték több rétegben ne felejtsük el, hogy mindegyikük megszáradni, mielőtt a következő.

5 fontos termék szem smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

Vízálló szempillaspirál High Impact vízálló szempillaspirál, Clinique

5 fontos termék szem smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

Mascara fekete intenzitása szempillaspirál, Dolce & Gabbana Make Up

Milyen eszközöket szem smink leggyakrabban használt?

Vonatkozó termék az Online-Shop:

5 fontos termék szem smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

5 fontos termék szem smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

limitált újdonság

5 fontos termék szem smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

Yves Saint Laurent

Minden eszközzel használja leírt, de a legtöbb más rejtegető. Tovább az lenne, hogy egy bázist alatt szempillaspirál.
Base árnyéka alatt értékelik, bár, és vettem egy költségvetési lehetőség Vivienne Sabo, jól működik. De ez nagyon kényelmetlen használni. Ő egy korsó kefe nélkül, felhordó, feszes szerkezetű, mint egy kiszáradt viasz. Meg kell alkalmazni az ujjaival, nem tetszik egyáltalán, de ez, és tárcsázza az ujj nehéz, alatt köröm kalapált a szemhéj alá is tugovato. De ha kiderül, az eredmény jó.
Érdekes MUFE bázis, a másik a felülvizsgálat nem dicsérni.

Költségvetési és a dicséretet Lumen Essence horoshaya.oni applikátorral, könnyen alkalmazható.

Köszönöm. De Lumen nem dicsérni, nem is hallott Essence.

Azt Lumen és Bobby Brown, és így Lumen nem sem rosszabb, mint a BB, úgyhogy használni a két, Lumen kényelmes, hogy az utazás, mert ez egy kis csőbe, és a BB egy üvegedénybe!

Köszönöm. De Lumen nem dicsérni, nem is hallott Essence. Itt a honlapon csak a legnagyobb lumen és a dicséretet.

Azt Luminet, mások is nem akarja kipróbálni - nagy tartani vele árnyék.

Próbáltam Chanel. valamivel jobban illik. mint az EL, és a nap folyamán kisebb „sladochkah” (nem tudom, hogyan kell írni pontosabban) folyik.

Van egy alap árnyékában MAC. Nem rossz, de nem egy remekmű. legutóbbi jelentése tétlen, mert Én sokkal szívesebben használják a rejtegető Chanel, mint egy alap árnyékokat. itt megy a bumm, és a tervezett célra, és nem :)
Használható két rejtegető - Chanel és Armani. Utolsó rejt is, de nagyon könnyű, így egy vékony bevonat. Chanel sűrűbb, mousse textúra.
karnadashi használja elsősorban Chanel vízálló. Jobb, ha nem találtak.
szempillaspirál. Nos, miközben megállt Dior Ecstasy és utolsó kötete Chanel.

Veszek mindent, kivéve az alap. bár valószínűleg vásárolni)

Van egy alap make-up alatti árnyékok Luminet. A minőség Szeretem az árnyékban egész nap tart. Paletnki árnyékok Dior és a Lancome. De általában veszek szempillaspirál Lancome hipnózis. Chanel tetszett az újdonság (amelyik a nyomtatás).

Szemceruza használom csak az éjszaka folyamán razziák bár / klub. Néha csak este a kiutat. Több, mint egy ceruzát. Shadows is ritkán, és csak a természetes árnyalatok (kivéve a tinta-kék). Mascara mindig (nap barna, fekete este). Base használatát ritkán (általában olyan helyzetekben, mint a bélés). De mindig rejtegető. Még ha a bőr nem néz ki rosszul gázokra, a kis cseppek még fel. Ezek voltak: EL, Rouge Bunny Rouge Dior XP, Lancome, ISL. Alkotó Rouge Bunny Rouge.

Katya, és ő nem szárítja a bőrt?) Veszek, de nem tudom, kakoy..U szemem alatt nagyon vékony, nem akarom, hogy hangsúlyozta, ráncokkal ..

Én is vékony. Még a ráncok már van a külső része ((Én a külső része nem nanoshu csak a belső és rasstushovyvayu ujját felfelé a középső és a csillós árrés. Számomra ez a legjobb rejtegető ma. Nem szárad. Még ha megszáradnak egy kicsit (ha túlzásba vinni), ez még mindig kevesebb, mint a többi két árnyalat van :. 023 és 024. 024. veszem a nyáron csak jobb.

De ez nagyon könnyű, nem olyan, mint a gitt. Súlyos zúzódások nem elrejteni, de hála a háttérvilágítás, von le. Ha szüksége van a make-up (a kimenet, például), akkor nem fog működni, ha erős zúzódások. De minden nap van. és az este, újra, ha a zúzódások nem erős.
* Hány „erős zúzódások”))

Azt, hála Istennek, a probléma a zúzódások a szeme alatt, nem bespokoit.Prosto, egész nap, minden
továbbra is megjelenik fáradt, és a szeme, jól látható,

Szóval szükség van vnutrennemu.Tak I okozott egy kis por, de ez határozottan száraz, így
kíváncsi az equalizer.

Por nem szükséges. Régebben mindig megy át korrektor por eltávolítására fényét, és rögzíti az eredményt. Akkor itt találtam a honlapon, hogy nem szükséges, hogy ezt, hogy elkerüljék a ráncok, de nem volt őrült számomra, „Hogy lehet, hogy ez nem szükséges.” Akkor mi van? Séta a lektor a redők? Séta nedves bőrre gyakorolt ​​hatások a szemek alatt. De amikor elkezdtem észrevenni a ráncok, majd kiköpött a por és elkezdte használni csak a lektor. Most hozzászokott, és szívesen. Most már csak használni őket.

Micsoda rendetlenség (és én. Az összes púder járókelők és a szem alatti és feletti ..

Én általában tapadó minimális sminket litse.Kak valami friss
nézd)

Én is szeretem a mininum smink. Én természetes színek. Nem használok hang (csak a téli és az egyes szakaszok). Por is csak télen hétvégén éjjel. Rassypushki vékonyréteg rögzítésére smink és minden járókelőket. Nyári 4 adtál elég pénzt. A bőr jobban, frissebb, tisztább, igen. Gyógyít tetszik smink nélkül. És még lett híve a minimális arcbarnító. Korábban, éppen ellenkezőleg, azt hitte, hogy a leégés díszített, és most veszem a minimumra az arcon (különösen ne napozzon) és védekező. Fényes arc (egy kicsit megérintett egy tan vagy bronzorom) úgy néz ki, sokkal fiatalabb, tisztább és frissebb. Nőiesebb)
Erin, állj! Legalábbis a szemek alatt.

Mindent, mindent. Stop (((Én is ettől tonális források a nyári megtagadja por marad. Ez szenvedek olajos fényű. Használok és lábtörlők törlőkendők és krémek a nyáron megpróbálja átvenni egy könnyű szerkezetű. Ki vette Chanel krém-gél. De míg a fényes (((

Rajongója vagyok a nedvesség, mattírozószereket volt egyszer sem. De a használat előtt por és észrevettem, hogy a zsír az arcon már vastag. Egy személy állandóan zsíros. És most én vagyok állandóan hidratálják a bőrt és használata szalvéták Shiseido. Mint minden jó, nem ragyog. És használja termalkoy? Töltöttem tapasztalat szőlő víz kódot. Általában a vonatok mindig száraz és érkezéskor nézek már zsíros és fáradt. Törölje le a bőrt, ne törölje, de még mindig kövér. Mivel vettem az utat, és a víz félóránként (I pontosan) megszórva arcát. Jöttem teljesen matt. Zsíros nem létezik! Ezért az a következtetés: hidratáció és hidratáló újra! Ha a hang nem használja, akkor permetezni termalku a nap folyamán. Azt tanácsolom egy barátomnak, hogy erre (ez működik egész nap száraz helyen, és legyen zsíros bőr is, a mitesszerek) és ő is észrevette a különbséget. Az igazság az, nem a por (

A fényvédők és állandó vízpermettel - sajnos, a dolgok nem nagyon kompatibilis :( Ha gyakran fröccsen, akkor talán nem minden alkalommal, de SPF-képernyő frissítés szükséges időről időre

Számomra az alapítvány és a nyári-inkompatibilis, eddig ..
Igazából szerettem a korábban tan és rengeteg napozó solntse.Teper túl
Azt próbálja védeni az arcát, bár még mindig zagoraet.Silny tan, mint a kor adja, hogy teljesen haszontalan)

Azt perestalazagorat után egy lány a liftben láttam. Saját korábbi munkája volt a másik szobába, és gyakran találkoztunk a padlón a folyosón. A lány szép, ápolt, mindig erős leégés. Miután költözött, és azokat különböző szintjein, én több mint egy éve nem felelt meg. Aztán meglátta a liftben közel. Lányok, hogyan változott! A bőr az arcon hasonló a repedezett földön.

Igen, szolárium végül korosztály is, sajnos :( I 25ti években valósul mindig a tengeren Face SPF 50, és megteszi a városban is, az SPF temperálás után néha hallani: .. „Ja, és mi az Ön cserzetten, az ünnepekre, akkor is kap egy tan fekete „- de ez drágább bőr hónap megy elég sötét -., majd a bőrt nem lehet menteni, nos, őt.

Itt van! Messziről úgy néz ki, szép, de az arcon közelében látni, mindent
„Meg van írva” .Poetomu csak később vált, hogy megvédje SPF-de van egy maximum 30,
és azt hiszem, ez jó, mint a semmi)
Ezért a szem alatti morschiki én leginkább aggasztja, nem akarom, hogy dekorativka őket még hangsúlyozni ..

az biztos, por szárítja a bőrt nagyon szemét.

korrektor Én jelenleg Carita, a tartósság árnyékok mufe szem tömítés (aqua tömítés az új változat), az árnyék a legváltozatosabb, szemceruza Shiseido régi változat egy fém készülékház formája és színe - Dolce & Gabbana és Collistar az, de keresve bélés hamarosan - az új Shiseido műanyag ház - nem akarja, dolce csíp szemében, ha a szemébe kerül, de a tinta Dolce mellék boldog vagyok.

Azt használja fel a fenti cikkben, jól, és természetesen több és ceruzák és szempillaspirál alap.

Érdekes, hogy megpróbálja alapján Clarens

Azt használja fel a fenti a hangulat)))
Korrektor számomra a leginkább luchshiy- Armani
Az alap az árnyékok, mint a folyékony víz nyaldosta MUFE AQUA van rajta egész nap árnyékban tartani vele
Podvodka- Chanel és kék Guerlain-
Karandashi- csak vízálló Chanel
Teni- Chanel, Armani tervezi Burberry
Tush- többnyire kék, barna és padlizsán, armature- csak a piros rúzs.

Csak szempillaspirál és korrektor - anélkül, hogy az utóbbi nem hagyja (
Sikerül nélkül a többi is, az árnyékban nagyon ritka, és csak az alap, és még inkább nem zavarja

régen nem használja az árnyékok, szempillaspirál, korrektor, majd hozzáadjuk a ceruza (nem szeretem őket, hogy őszinte legyek, mint a bélés egyáltalán). most és a pálya az alap (főleg némi árnyékot taaaaaak átalakult! mint azt korábban gondolták. hogy a szegény árnyék)

most és a pálya az alap (főleg némi árnyékot taaaaaak átalakult! mint azt korábban gondolták. szegény árnyék) Nos, jobb izgatott!) Mindent. Úgy döntött. Veszek a bázist, majd tesztelni minden „rossz” árnyék. ) Lehet, hogy lesz egy második esélyt?)))

Talán túl, próbálja bázis))

hasznos áttekintés, köszönöm!

ÉN használ rejtegető szinte mindig, de még nem talált rá. Azt akarom, hogy megpróbálja a MUFE, RBR, még azután is, a vélemények Armani akart. Ősrégi probléma - tekercs. Én csak az árnyékok az őszi-téli-tavaszi időszakban. Nyári festék szeme csak tinta. Podvokoy ne használja, mert Nem tudok. Mert Színes ceruzák csak kezd alkalmazkodni.

Én nem alap bélés. rejtegető, de nem használja. Mascara az én fő party smink, néha árnyékok)))

Saját nélkülözhetetlen eszközei - rejtegető és szempillaspirál

Mascara fekete intenzitása szempillaspirál Dolce & Gabbana Make Up kívánságlistámhoz)

Mindig használjon ceruzát, szempillaspirál és árnyék, gondoljon a szemceruza, de nem mertem. Hát még azt használja rejtegető, de ha van rá időm.

Mindig polzu.s összes fenti - nekem valahogy nem önmagára, hogy elhagyja a házat, ha a szem nem „szívja” - :)!

PATH nem csak azért, mert konsillerom szárított és a stressz ráncokat. Az ideális nem találtak, és a fáradt nézni tovább. Árnyak és bázis használni őket ritkábban, mint mások.

Azt ugyanezen okból vált szabhat csak a belső sarkok - bár nem olyan kritikus, és a kék elsődleges székhelyű