5 változtatások bútorok Ikea, hogy néz ki drága - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Továbbra is dicsérni a kreatív megközelítése a dolgokat. Végtére is, az igazság az, jó, hogy egy alacsony költségű és szállító dolog a legközelebbi IKEA áruház, egy kicsit pokoldovat rajta, és hogy a kilépési egyedi és elegáns darab saját otthonában? És ami a legfontosabb, hogy a mesterkurzusok, amely már összegyűjtött ezt a cikket, akkor nem is kell, hogy legyen egy profi! Elég lelkesedés és néhány egyszerű eszközökkel.







1. Stílusos fa fiókos szekrény

5 változtatások bútorok Ikea, hogy néz ki drága - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

RAST Mellkas speciálisan fogant IKEA a kísérletekben: készül a kezeletlen fa, ez olcsó, és csak arra vár választ, hogy kell festeni.

Mire van szükség: Fenyő fiókos szekrény IKEA bútorok festék, lakk kivitelben, 6 arany bútor fogantyúk (is festhető magad).

Hogyan készítsünk: csak festeni egy pár réteg és lakkozott. Új fogantyúk és a gondosan kiválasztott díszek az asztalon láda teszi csak gyönyörű. És ha egy esztéta, mint a tárgyak, zárjuk le a doboz belsejében szép háttérképet.

2. Intelligens Fény

5 változtatások bútorok Ikea, hogy néz ki drága - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Hektár lámpa gyakran a loft stílusú belső étkezőben, vagy a skandináv stílusban. Ő körül és tömör. Kínálunk adaptációk, amelyek segítenek, hogy beilleszkedjen egy lámpa klasszikus környezetben vagy, hogy íze a modern stílust.







Mire van szükség: Hektár lámpa, szemeteszsák vagy film, maszkoló szalag, arany festék a dobozban.

Hogyan készítsünk: csavarja ki a lámpa - van, hogy csak árnyékban. Zárja le a középső árnyalat szemeteszsákok és a Con szalaggal, így nem kiköltözik. Finomabb részletek, amelyek nem akar festeni, pakolás szalaggal. Spray festékes dobozok származó belül és kívül egyaránt, és hagyjuk megszáradni.

3. Finomított szekrény

5 változtatások bútorok Ikea, hogy néz ki drága - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Az ilyen szekrény tárolási válik igazi gyöngyszem a hálószobában, vagy egy elegáns mellett az öltözőben.

Mire van szükség: fehér szekrény módszer (lehet választani), két belső polcok, homlokzat Ringult fényes fehér, UTRUSTA bútor zsanérok, keret lábakkal SKORALID a burkolat szélessége, bútor fogantyúk egy gyűrű, egy doboz arany festék.

Hogyan kell csinálni: A festék a keret lábak és Bútorfogantyúk a festékszóróval és hagyjuk megszáradni. Állítsuk össze a kabinet az utasítások szerint.

4. pulton, mint a márvány

5 változtatások bútorok Ikea, hogy néz ki drága - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Egy kis trükk a lenyűgöző eredményeket.

Mire van szükség: LINNMON tábla, öntapadós fólia, minta, mint a márvány.

Hogyan készítsünk: zsírtalanítására pulton és óvatosan, folyamatosan proglazhivaya buborékok elkerüléséhez, beillesztés film a pulton. Kiváló minőségű film vagy fel a tetején az üveg, ha azt szeretnénk, hogy Asztali tart.

5. Divatos tükör

5 változtatások bútorok Ikea, hogy néz ki drága - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Analóg a híres kapitány tükör bőrszíj márka BDDW, ahonnan az őrült, még a tervezők, csak a kezét, és sokkal olcsóbb.

Mire van szükség: a kerek tükör SKOGSVOG 2-3 bőr öv (hosszától függően), ragasztó.

Hogyan lehet csatlakozni a hevederek együtt a szokásos módon (például rögzíti magát), tedd be egy hurkot tükörrel és tükör keret kapcsolatot biztosít a hevederek több helyen biztonságos.




Kapcsolódó cikkek