25 ok, hogy miért ne kezdeni egy kutya

Természetesen a fedélzeten Koschunov már elkezdődött, de akik szeretnének csatlakozni - még időd!
Számunkra - itt: tyts!
[I]

Online jóslás Bastille

25 ok, hogy miért ne kezdeni egy kutya
25 ok, hogy miért ne kezdeni egy kutya

25 ok, hogy miért ne kezdeni egy kutya

25 ok, amiért érdemes nem indul egy kutya







2. Hideg gyűlölet is. Mivel a hőt. Nem is beszélve az eső és a latyak. Minden naptári kerül sor a szemed előtt. Magazine „Young naturalista” készen áll a nagy pénzt, hogy vásároljanak a megfigyelő jellegű. Üdvhadsereg több pénz lesz kész megvásárolni a ruhákat gulyatelnye la kabát és a régi csizmát. És ostoba kalap! Most megtudhatod, hogy vigasztalni magukat, hogy „de a hő és fúj, és a sötétben még mindig nem látható.”

4. Készülj fel egy új rémálom. A legrosszabb horror - egy álom álmodott, hogy végű feed. Bár, ha nemrégiben vásárolt egy csomag kibaszott trinadtsatikilogrammovy Származás kivonszolták az ő púp az ötödik emeleten. És hirtelen véget ért.

5. megtanulják, hogy megértsék a kiegészítők és vitaminok; nem hallgat mindazoknak, akik a hajó a témában a „hogyan kell etetni a kutyát, mert megetetni, így”; azt jósolják, hogy a kutya viszi tejet a tojás fog fordulni a gyomrot, és egy kád kenyér + étel + vödör gőztartályok lesz a vacsora idején.

6. Ön képes lesz arra, hogy álljon a hőmérőt a szamár, kutya, nézd - hogyan és mit kakaó, törölje le egy hősi Chikhi tapéta és a tükör a folyosón, lesz egy szakértő a nyálban súroló a farmer és a báránybőr, letörölte sáros mancsát után séta a cipője külföldi kaki, ápolás karom, fül,, dörzsöli a szemét, és kihúzta a szájából minden szemetet, beleértve az olyan finomságokat, mint a büdös halat és elhalt Koshak. Az illata nedves görény okoz érzékenység. De a kabát és nadrág illata őket. Én nem írok, amit kutya fing, ízletes. Ez meglepetés. Szolgált egy párt. Általában a fiziológiai öröm otthon ápolók az idősek számára.


Nem beszélek túl gyorsan? Van ideje, hogy írjon. Menjünk tovább.

7. Értsd meg, hogy a forma kiállítások horror nem fenyegeti te? Legalább egy szerencse. De ha - kérem. Selyem fűzők (már magukon viselték) - raktáron.

8. Suma vár rád. Én vagyok én lány költ havonta 3-5 ezer. Mégis éhezik! Mint én.

9. Készítsen az állandó bűntudat a kutya felé. Ő egész nap otthon egyedül. Vele, senki nem játszik, aki nem beszél, vagy séta. És este, ha jön, azt szeretnénk, csak egy dolog -, hogy feküdjön le. Vagy nyugodtan ülni egy széken, és egy cigarettát. A meleg. A csend. És az egész világ beleesett a pokol. És ott ül valaki rád néz, lendületes farok és a várakozás egy hosszú séta. És így a rohangálás, elvenni botokkal és fogás. És a buzdító szavakat.

10. És ez soha nem fog hibáztatni, ami a leginkább ellentétes. Nos, legalább egyszer kiáltottam, csapott az asztalra cipők! Tehát ott! Ülő, ő bálványozza. Ritkán megenged magának szemrehányást csak egy néma yelps: „... szeretnék írni, anya ... anya ... kérem Nos, gyorsan ...” Azt akarom, hogy sírni, és húzza a haját a svolochizm és megcsúfolása a élőlénynek.

11. By the way, te szemét, akkor úgy érzi, gyakran. Garancia. Különösen akkor, ha a gyerek akar felszállni más kutyákkal, de nem lehet.

Én nem hiányzott? ... Egy kicsit balra, medve velem.

12. Tanulj a szemfog nagyszülők, gondozók és a gyalogosok, akik mernek félni a legkedvesebb elefánt. Ön kap a kezét, hogy küldje el eddig, hogy ZhEKu kell keresni egy második ablaktörlő.

13. Lesz lovagolni egy vonat, és pirulni a kutya olyan hülye, te hülye is. Aztán szerzi a képzés, majd - az extra pénzt - megy, és visszaszerezni képességét járni a kutyát.

14. Csak gyalog mellette még mindig csak a képzésben. De pumpált a bal karját.

15. dolgozzon ritka ajándék kitalálni, hogy mi a kutya a sötétben. Mivel a kutya ezen a ponton: a) enni b) myshkovat c) békésen befutó r) lenyomozni a magányos járókelő stb) már régóta megbukott egy ismeretlen irányba e) csak fuss fel az úton. Mivel két kilométerre akkor valami más kutya g) semmit, főleg valami, ami lehetetlen.

16. A ház lesz egy ága a fűrésztelep. Te podnatoreete a porszívózás ölében milliméter, hogy kitépje a szőnyeget, és menet chips. A söprés lesz semmi. Sokáig marcangolta seprűt, és amelyek új, akkor sincs.

17. Majd megszokja az ugatás, nyafogás és üvöltve. Ritka, de ők inkább szívszorító. Egy kutya életét. Vagy morog a vendégek. A vendégek hamarosan megszűnik a zavarásért, ellentétben a szomszédok.

18. Nemsokára lesz egy finom falat vagy boncoló: zúzódások, duzzanatok, karcolások, rágott fül és az ujjak, vagy képes futtatni a hadsereg, hogy vezesse a felvonulás helyezés: kap a kéz garkat csapat úgy, hogy az üveg a környező kilenc rezeg horror.

Felbátorodik, közel a vég.

19. Nagyon hamar, honnan társaságkedvelő ember akkor lesz összeférhetetlen a kennelben őrült, jön ki a kóma, csak a „védőoltás”, „galléros”, „séta”. Ön lesz érdektelen társ, minden beszélgetés fordul tárgyát bolhák és takarmány. Ha elhagyja a napraktikuetes pyanok közepette, motyogva: „Van egy kutya ...” Pár hónappal akkor már nem kell hívni bárhol, és ha jön a saját kezdeményezésére, akkor első kézből az utolsó jelenet a Gogol „A főfelügyelő”.

20. megszűnik megjegyezni neveket, de lenne egy nagy ember, hogy tudja az összes szomszédos kutyák, tisztelgett ismeretek időpontját az utolsó párzás és a méret a gallér.







21. Tune in, amit a kutyák mindig fog járni körbe a lakásban. Még a WC-vel. És a fejét az ölébe, átgondolt nézni egyenesen a szemébe. vagy a szemében. És ha nem - elgondolkodva szippantás a levegőbe ... Nos, ez részletesen.

22. Most megtudhatod, hogy aludni, mint a kutya alszik. És felébredni nélkül egy ébresztőóra. És elaludni anélkül, hogy egy csók éjjel. Mivel a szerelmesek ezen a duett extra.

23. Ó, Istenem! Majdnem elfelejtettem! Porszívózás a szőnyeg gyapjú! Milyen opera „Jolánta” - ez az, ahol orgazmus orgazmus után.


  • Share on Facebook
  • Share on Twitter
  • Post VK
  • Szülő


Létrehozásához és akár - a gyökér az egy, és mégis micsoda különbség!

25 ok, amiért érdemes nem indul egy kutya

Valóban horror történet azok számára, akik a kutya nem volt említésre méltó. sőt, minden sokkal könnyebb és kellemesebb.
Próbálom megérteni a pontot, de a barátom azt mondta: „Minden az biztos. Honnan tudják rólam?”
1. Lesz élni egy hétig. Ez a ciklus soha nem ér véget. Van ez ugyanaz a kutya szerető sok 20 éves farka. Most egy harmadik kutya. voltak Nyufaulendy. és most Briard, mindig csak egy lány nem tetszik, hogy hagyja abba minden bokor séta egy állandó macska filmnézésre * * csak. Nincs több félelem, a gyűlölet és az önfeláldozás a részünkről, nos, még úszni, ott én magam szeretem, és így a cég bármikor a nap és hold útját úszni öröm túlzó.
2. Hideg gyűlölet is. Mivel a hőt. Nem is beszélve az eső és a latyak. ilyen időjárási Egy kutya jó kutya tulajdonosok járni nem tud vezetni, és ő nem megy a fű * nem * törölte felháborodott és gyorsabban fut, mint minket - akárcsak a 3 kutya a családban, ha a szükség nagy és egy percre.
3. megfeledkezve pia, klubok, éjszakai muri és Spanier ütközésig. Sétálunk tovább, és mint mindig együtt egy kutya, mind tudják a helyüket az asztal és a végső senki nem lát vagy hall, még az éttermekben felejtsük el, hogy ez semmi, és soha az asztalon nem kapott, és nem kér


.6 borzbűz nedves okoz ragaszkodás. nedves gyapjú minden kutya szaga volt, mint báránygyapjút pulóver. azaz egy birka, és soha nem a kutya és a kutya fingás sajnálom csak a helytelen etetés. Megnéztem az időt, sem száraz élelmiszer minőségű - a legfontosabb, hogy egy csodálatos tiszta levegő, nem lehet semmi okromya kutyáik kutyaeledel, majd ott lesz a boldogság minden élő, és a vendégek

8. Suma vár rád. Én vagyok én lány költ havonta 3-5 ezer. mit jelent olyan sokat költeni.
12. Tanulj a szemfog nagyszülők, gondozók és a gyalogosok, akik mernek félni a legkedvesebb elefánt. bájos kis elefánt tartja a pórázt a szájában, és maguk mellett gyalogolt mindig okoz csak a pozitív érzelmek - senki sem félt soha
15. dolgozzon ritka ajándék kitalálni, hogy mi a kutya a sötétben. Mivel a kutya ezen a ponton: a) enni b) myshkovat c) békésen befutó r) lenyomozni a magányos járókelő stb) már régóta megbukott egy ismeretlen irányba e) csak fuss fel az úton. Mivel két kilométerre akkor valami más kutya g) semmit, főleg valami, ami lehetetlen.
Igen nyitva van, és a harmadik szem is, minden az érzékek képzett - egy nagyon hasznos gyakorlat. vagy megvilágított területeken, ha nincs vágy, hogy a vonat [/ font
17. Majd megszokja az ugatás, nyafogás és üvöltve. [Font = Segoe Script] néha, de ez a kutya, hogy most él önmagával, ha unatkozik otthon sokáig, majd a szomszédok ismerik és empatikusak az egész udvar, hogy a szegény * egy * bántam szép teremtés.
18. Azt, hogy a kéz garkat csapat úgy, hogy az üveg a környező kilenc rezeg a félelemtől. Azt tapsolt felhívni magára a figyelmet, és gyorsan futni gyorsan, vagy rejtőzködő, * kutyám dobott minden osztály és verseny számomra - ösztön * elnémítani minket teljes sétálni

23. Ó, Istenem! Majdnem elfelejtettem! Porszívózás a szőnyeg gyapjú! Milyen opera „Jolánta” - ez az, ahol orgazmus orgazmus után. Soha nem lett volna rá egyáltalán. a hosszú szőrű kutyák nem fészer és aljszőrzet csak akkor, ha a fésű csak akkor lesz gyapjú, és minden rendben lesz a kutya, és csapzott, ha

Által okozott károk a három kutya közül harapni dom.tapochki, lenyelte a bugyimat és férfi zokni. Ja, majdnem elfelejtettem bőrcipő eső után új - Azt hiszem, csak a bőr valódi volt szerencsés. Csak továbbra is az egyetlen a cipő. és mindezt csak schenyachestve. Felnőtt kutyák jelenleg nem teszi lehetővé még egyszer. Ez Bedlam mint a fotó, azt sem tudja képzelni. A kutya egy csoda, és szeretem őket. Mivel a macskák nem értik létezünk párhuzamos világok.


  • Share on Facebook
  • Share on Twitter
  • Post VK
  • Szülő


Létrehozásához és akár - a gyökér az egy, és mégis micsoda különbség!

25 ok, hogy miért ne kezdeni egy kutya

25 ok, amiért érdemes nem indul egy kutya

De én már az első hat pont is elég. Sok éven át, nézem a kennel, amely a poszt, és az eső és a latyak (kinézek az ablakon), és azt hiszem, ez figushki szívtam az utcán hatkor reggel vagy este, egy napernyő alatt. De még ha füstölt, mi a következő lépés? A mosás? És ha ő nem akarja? És ha hazudik hasa kipihent?
Sabo maga etetni, figyelésére, kezelésére, akkor ez történik)). Jó nyár, fényes jeles nap, az ország kutyával labdázni. De zömök cipő, ajtók, bútorok, kanapék barbár pusztítás, a piszok és a haj (nem egyszerre persze, de egy pont több, mint elég) van nuevonafik. Talán csak azért, mert nem sobachnitsa, hanem éppen ellenkezőleg, Cat Lady. És a macskák I sterplyu)))


  • Share on Facebook
  • Share on Twitter
  • Post VK
  • Szülő

Igyál egy bögre furcsa gurgulázó
bocsáss meg, ne válaszoljon
és én megbocsátok neked mindent
Most tea

Ha azt mondtam, nem vettem, így nem adja meg!

25 ok, hogy miért ne kezdeni egy kutya

25 ok, amiért érdemes nem indul egy kutya

ÉSZAK írta (a): A forrás idézetek Van egy ilyen rendetlenség csak egyszer volt. Ez az, amikor az ír szetter, hogy az ország nem rendelkezik. Nos, gondolom, a fej legyen a kutya ott is, az emberek pihenni. Nem veszi - kapott)!

Igen, van 100 fontot érdeme. Ne szedje a ház, a szégyen. Az opera valamit megérteni, hogyan lenne lehetséges, de az ország.

25 ok, hogy miért ne kezdeni egy kutya

25 ok, amiért érdemes nem indul egy kutya

Lányok! Itt is, mint a gyermekek, minden attól függ, az oktatás, a kis Skoda összes - gyerekek gyerekek, és akkor is csak a nevelés, és egy kutya és egy macska, ha nem vospitany- rémálom, ha örömet!


  • Share on Facebook
  • Share on Twitter
  • Post VK
  • Szülő

Nem fáradt ismétlődő gyors I. és barna!

25 ok, amiért érdemes nem indul egy kutya

NICHO nem tudom. Voltak kutyák és macskák, és mind a kutyák és macskák.

Egyetértek Cwarog. mindent meg kell tanulni. Bár az én macska most Bedlam szörnyű, de inkább azért, mert. túl sok egy kis helyet, és 2 \ 3 közülük fiatal, aki szeret lelkesedni.

Egyik 4 egykori én kutyák tépte semmi elérve a felnőttkort (nos, van kölyök kölyök, és most játékok poterzat tömeg), és egy véletlen popisit pokak vagy rossz - ok kezdeni kezelni, azaz a jelet a betegség.

És a rossz idő, nem beszámított kutya hosszú sétákat nem, mert igen - „A fű nem kiirtották, anya, milyen undorító!”
Ismét - akar új barátokat en Real - Wellcome kezdeni egy kiskutya, mert lehetséges, és két órán át hideg helyen állni csendben, amíg a következő kutya tánc a meleg „sobachatinskoy” beszélgetés - szórakoztatják magukat jól, hogy dogonyashki javában.

A legfontosabb dolog -, hogy vegye fel a rock „magától”, mert minden fajta van árnyalatok jellegű.


  • Share on Facebook
  • Share on Twitter
  • Post VK
  • Szülő

Azt szerzi három betű a Navigator
és adok utat a pite
Hát itt van egy másik a gyorsulás
rúgás


Idióta egy normális ember lehet azonosítani azt a tényt, aki azt akarja, hogy - egy vérbő vagy tisztaság.

25 ok, hogy miért ne kezdeni egy kutya

25 ok, amiért érdemes nem indul egy kutya


És sétálni, nem pihenni? nekem így jó, hogy távol minden este vagy reggel, a kutya! Sun, eső, szél, de legalább a hóvihar!


  • Share on Facebook
  • Share on Twitter
  • Post VK
  • Szülő




Kapcsolódó cikkek