40 éves szolga soros Izaura szereplők ma - nő s nap

Lucélia Santos (slave Izaura)

Szerepe a sorozatban Loucelles tette népszerűvé az egész világon, és maradt jellegzetességeit. Bár a színésznő filmre, és sokat játszott a színházban. Talán a közfelháborodást a „Slave Izaura” lehetne hasonlítani csak forgatás egy brazil magazin Playboy, ami Santos döntött 4 év után a film kiadása. By the way, akkor nem csak a feltett meztelen, és még szerepelt erotikus filmek, kereső állapot, mint a szex szimbólum Brazíliában.







  • 40 éves szolga soros Izaura szereplők ma - nő s nap

A '90 -es években a színésznő úgy döntött, hogy kipróbálja magát egy új utat, és létrehozott egy cég, amely gyárt dokumentumfilmek. Mint producer kiadta a kazettát, Kína és Kelet-Timor - ezek az országok érdekli őt, amikor odautazott a show „Slave Izaura”. De eljáró Loucelles nem elhagyott, és néha eltávolították. Az utolsó pillanatában a kép vele részvételével jött ki két évvel ezelőtt.

Ha kapsz egy főszerepet színésznő szerencsés második felében ő soha nem találkozott. Felesége volt és elvált kétszer. Első férje John Neschling karmester fia, osztrák bevándorlók. ő is híres a zenei körökben: dolgozott különböző színházakban a világon, például, meg a Washington Opera teljesítménye „Guarani” Placido Domingo és. A házasság, a fia született, de élt együtt 4 év, a pár szakított.

  • 40 éves szolga soros Izaura szereplők ma - nő s nap

Fotó: felvételeket a show

  • 40 éves szolga soros Izaura szereplők ma - nő s nap

    A második alkalommal Loucelles házas mérnök akusztika David Ackerman. A férje szerette spiritizmus és mellékelni kell a feleségét. De hamarosan a házassága felbomlott, és ez egy hobbi a színésznő a múltban.







    Ezután Santos nem csak egy ügy: német rendező Werner Herzog, író Nelson Rodrigues ... De, mint mondta, senki nem köti az életét már nem akar.

    - Szeretem a férfiak, de a házasság sok türelmet igényel, de nem kereskedhetnek a szabadságot. Az, hogy az életem lesz Richard Gere, buddhista, - viccelődött egy interjúban a színésznő, aki miután egy utat Tibetbe lesz buddhista és most vasárnap meglátogatta a Krisna templomban Rio de Janeiróban. - építeni egy személyes élet túl későn, és más prioritásokat. Munka - a szeretőm. Különben is, én nem hiszek a kapcsolat többé. Romantikus időszak elmúlik, az kínzás kezdődik ... Én ezen a területen gyakorlatias.

    Son Loucelles Pedro Neschling most 34. lett színész, Angliában tanult. Néhány évvel ezelőtt, megpróbáltam kényszeríteni, mint a rendező, megrendezett „Van valaki meghalt.” Az egyik szerep ment az anyja.

    - A próbák voltak kemény, többször elhagyta a színpadot - osztotta meg a színésznő egy interjúban. - Munka rokonok nem könnyű, mert általában rájuk, és összeomlik, mert úgy gondolja, hogy ez az ember nem pontosan sértett ... Ezen kívül, Pedro erős karakter, és van egy nagy hatással volt rám. Egyke, mindig élvezte bizonyos engedékenység. Ő könnyen vezessen a színpadon. De másfelől, ez hozza mindent a feje. Azt gondoljuk: „Hogyan lehetséges, hogy szültem, és felemelte őt, majd elkezd parancs engem?”

    Pedro házas Bruno Di Tullio. Ő színésznő, és emellett, a férje segít Loucelles az ügyek saját produkciós cég. Unokák "Slave Izaura" még.

    Most a színésznő él villájában külvárosában Rio de Janeiro.

    - Imádom a természetet, szeretem a kertben dolgozott, egyre virágok, szórakozik az állatokat - mondja Santos egy interjúban. - Szeretek főzni, átrendezheti bútorok és festeni a falakat különböző színekben.

    A következő évben, a színésznő ünnepli a 60. évfordulóját, de meglepően fiatalos megjelenés és életerő sztrájkok. És hajlandó megosztani a titkot, a szépség. Először is, egy speciális áramellátó rendszer.

    - Vegetáriánus vagyok 20 plusz év - Loucelles mondta egy interjúban. - Igyál csak természetes, környezetbarát termékek. Én azonban nem adja fel a pizza és a kávé. Ezennel kofemanka.

    Ezen túlmenően, a színésznő kifejlesztette saját diéta: nap ül a rizs és a narancs egy héten.

    Másodszor, Loucelles futás 10 km naponta bárhol a világon, és az időjárástól függetlenül. Rio de Janeiro általában elégedettek kocogás az erdőben, és mivel nem biztonságos sétálni a sofőr mellé megy. Még néha emelkedik a domb Pedra da Gávea, leküzdeni a félelem a magasságtól. Szerint neki, ez az, amit szeret csinálni a legtöbb az életben. Végül, a színésznő nem jóga.

    - Nem mondom, hogy ez a hasznos: még mindig úgy érzi, mint egy lány - mondta John Santos interjúk. - Sport segít, ha kell, hogy összpontosítson, és pihenni. fontos számomra: én temperamentumos, én folyamatosan túlterheltek érzések, ha csatlakoztatva van.

    A színésznő büszke arra, hogy annak ellenére, hogy a népszerűsége a show, sikerült elkerülni a csillag a betegség:

    - Lehet, hogy valaki, és beképzelt, de én nem hajlamosak a természet. Én nő az emberek. Utazom busszal. És én beszélni utasokat. Miután a sofőr meglátott, és olyan boldog volt, hogy én magam sírni.

    Loucelles mindig tartja a kapcsolatot kollégáival a film Norma Blum és Beatriz líra, aki játszott Malvinu és Esther. És az ő képernyőn ellenség Rubens de Falco, aki játszott Leoncio, barátja volt haláláig.




    Kapcsolódó cikkek