3) Hogyan tudom, ha én egyre lelkileg

Itt van még valami: ha a dolgok történtek az életében közvetlenül kapcsolódnak az Ön számára. Nem kapsz egy potenciális dráma? Tudsz magát olyan helyzetben, ahol, természetesen, van dráma - vele kapcsolatban a neve - és mégis távol a nevét is kapta, és az energia a dráma? Vannak, akik a sok gyakorlás meg ezt. Hogyan jár most. Mit csinál a félelem?

A félelem sok arca van. Mindig jön az alsó csakrákat. észrevettétek? Fear - van valami, amit még egy esélyt, hogy elpusztítsa azt, hogy megértsék, hogy megszabaduljon, és semlegesíti mielőtt emelkedik a magasabb csakrák intelligencia és az érzelmi bezárását. Nem szabad vezérlőt. Soha nem gondolt. Fear - mindig egy meghívást, meghívást megszüntetésére. Hogy van ezzel? Hogyan kezeled a szorongás? Most elmerül benne, nem igaz? Meg, ami jelzi a lelki növekedés? Felsoroltunk néhány közülük, és csak akkor tud válaszolni, hogy mit kell csinálni velük. Ez volt a hármas számú.

(4) Lelki növekedés - mindig negatív?

A negyedik az, amit neveznék „nehéz”. Vannak, akik mindig jelent egyet a lelki növekedés és lényegtelen kérdés, amit akar hívni egy negatív aspektusa az életét. Néhányan azt mondták: „Kedves Kryon, ha elmegyek a következő szintre, ha kívánom lelki növekedés, ha kívánom, hogy találja meg isteni, ez azt jelenti, hogy fogok, hogy beteg? Ez lesz a probléma? Hallottam az „fájdalom nélkül nincs növekedés.” Nem akarom azt. " És így folytatta: „Kedves Kryon, ha kívánom, hogy magasabb dimenzionalitás életében, ez azt jelenti, hogy elvesztettem egy családtag? Ez azt jelenti, hogy van, hogy látogassa meg a szörnyű probléma? „Nem És mégis, van egy mély értelemben, hogy ennek így kell lennie sok még mindig a közös teremtés, úgy érzi, hogy nőtt!

Ezzel az értelemben ez nem meglepő, hogy az emberi lények tapasztalható „ősi félelem” a megvilágosodás. Nem meglepő, hogy az emberi lények, ha keres istenség, azt mondja az ő szívében: „Igen, szeretnék, de talán nem.” Tudja, hogy történik a fejében a sok. akkor úgy kell szenvedniük, hogy segítsen az Isten.

Mit jelent ez? Megmondom. Soha nem mondtam ilyet, és csak annyit kell hallani őt. Minden akkor fordult a nehéz problémák sok az életük. Néhány szállítására lenyomatai hihetetlen fájdalom és szenvedés a múltban él. Maradványokról ezek az érzések még mindig itt, mert mindig vannak most. Most van nekik tiszta, nincs terv ellen, az új látogatók, hogy valóban tapasztalt. Már nem! Akkor fordult. Honnan tudod, hogy ez a sor? Azt nem tudom. Természetesen ez a része, ami a fátyol, a fátyol. De hogy lehet tudni, hogy van nem egy axióma, amely azt mondta, hogy a személyzet a fény, vesz a teher a szellemi növekedés, akkor az súlyos problémákat! Alig!

Nem minden tesztek amit nevezné negativnoyproblemoy. Sok típusú vizsgálatok, így még ebben a szobában. Ó, kedves Fénymunkás, tudjuk, hogy ki vagy. Hogyan megbirkózni örömet? Amikor átjönnek a barátaim, és azt mondják, „megyünk táncolni menni; akarunk menni, és már egy jó ideje; azt akarjuk, hogy nevetni; szeretnénk megosztani viccek és együtt lenni; akarunk menni táncolni! „- Mit csinálsz? Talán ez túlzás, de fontos, hogy néhányan közületek: Néhány igazán mondja: „Nem tudod, én - a lelki ember, nem tudom megtenni. Sokkal jobb, hogy menjen nélkülem. " (Nevetés)

Azok, akik lelki, gyakran igen súlyos, szeretnék, hogy „a mértéke az Istennek.” Ha ez a helyzet veled, amit csak sikerült egy adott vizsgálati az öröm! Ó, van, hogy újra; mint mindig a helyzet, mert ez a mechanizmus a problémát. Amikor látod az öröm, ahogy fut előle? Hányan mondják, „nem vagyok elég jó (a)?” Amikor az életed kezd, hogy részt vegyen az ígéretek és a csodálatos energiát, amit nyíltan vagy titokban megszökött tőle? Ön tönkrement az úgynevezett „az öröm, a vizsga!” Nem minden probléma amit nevezné negatív. Ez egy példa. Ez egy jó példa. Hányan mosolygó természetben? Mosolyogsz, ha egyedül? Az öröm a természetes létállapot? Ha nem, miért nem? Ez egy fontos lelki növekedés vizsga.

Beszéljünk ismét a vizsgát a termékenységre. Fénymunkás, mi foglalkozott ezzel a problémával előtt. Hány gyógyítók nem fogad el pénzt a munkájukat? Nem érted, hogy a pénz - az energia? Ez minden, ami van; a kultúra az energia támogatását. Az Ön kultúra egy módja annak, hogy létezik. A pénz nem rossz. Nincs semmi piszkos. Kedves, az egészet csak az utat használja őket. Az Ön felelőssége, - a test - és mégis ez nem tekinthető úgy.

Egyesek azt állítják: ezt állítja a szent könyv: „olvashatjuk a Mester, és kiűzte a pénzváltókat a templomból; és ez egyértelműen azt mutatták, hogy a pénz - nem Isten része. hogy a pénzt - ez rossz. " Ez nem az, amit bebizonyosodott. Ez egy példa az elme a templomban. Megmutatta, hogy a tevékenységét a templomban kell céloznia, hogy tartsa tisztán, és ne keverjük össze valami mással. Ez nem a pénzről szól. Ez egy emberi test metafora. Előfordult már róla? A legfontosabb események a szent könyv, amit éppen olvasol, elrejtett jelentése van, hogy segítsen a lelki bölcsesség. És csak néhány eseményt értjük szó.

Hány gyógyítók nem fogadják el a pénzt, hanem kénytelenek eladni más vízi jármű, hogy legyen meleg éjszaka? Lehet, hogy azt mondják: „Én elvégzi gyógyító munka, én eladni tűzifa.” Ha egyetért ezzel, de ne vegye el a pénzt, azt mutatja, hogy nem sikerült a vizsga a termékenységre. Egy másik fontos kérdés kapcsolatos félelem pénzt! Azt mondta: a pénz - a gyökere minden rossznak. Nézd! Ez tényleg úgy néz ki, mint ez, egy csomó pénzt társul energiájával, hogy nem kapcsolódik a lelki növekedés. Nem ez bizonyítja, hogy a vizsgálat a bőség - egy nagy próba? Még a bölcs mondásokat tükrözik az emberi probléma.

Nem az összes teszt, mint gondolná. Mi a helyzet a vizsgálat a világon? Hányszor kellett előttük a képességét, hogy megoldja a dráma élete, hanem élveztem? Lehet, hogy nem hiszem, hogy tudjuk, aki olvassa ezeket a szavakat? Ez a mechanizmus a lelki növekedésre. Mivel ez az Ön számára?

Kapcsolódó cikkek