21 Vélemény a voronyezsi Állami Orvosi Akadémia

Sőt, a szovjet időkben, azt vizsgáltuk, és tudta, hogy a tudás, amit kap a jelet, és most. Pénz kapott jelet. És mindenki azt mondja, ingyenes oktatást. Továbbra is csak az Oktatási Minisztérium oldania annak érdekében, hogy a dolgokat egy kis rendet. Szükség van néhány idegek át megalázottságukból? Kedves tanárok, hogy te és tényleg volt ilyen fellebbezés? Kinek te magad, vagy a gyerekek fogják kezelni, hogy menjen? Gondolt már ezt? Vagy fejét kivéve a pénzügyi érdek sem maradt?

Korábban, a szovjet időkben, egy igazán jó iskola, ahol az arány a diákok volt, mint egy fiatal fiú. Most körülbelül egy ilyen hozzáállás csak álom! Ha van egy erős fedél középiskolás védelmet bármely VGMU dolgozók - problémák nem lesz könnyű megtanulni. Az összes többi kell készülni tandíjat - pénz / egészség / kiutasítását. Ha úgy dönt, hogy beiratkozik VGMU, és nem akarnak fizetni a vizsgák, itt vannak a tippek: 1. Ne félj, hogy megvédje. további ›

Akarsz, akkor! Srácok, én egy 4. évben. És csak azt tudom mondani egy dolgot: ha tanítani, akkor átadja! Nem volt olyan tanár, ami egy pimasz követelt pénzt! Minden attól függ, te!

A harmadik évben a tanítás Ostroushko műtét. Hol ez a bohóc ásott? Például a diákok bejelenti: „Nos, dvoechku és menj haza?” Kohl mellek diákok nem tudnak semmit, hogy miért van szükség egy tanár, aki nem tanít semmit? Elmondása szerint, egy ember a vércsoportok 6-1, 2, 3, 4, 5, 6. Három Rh-faktor! Amit megtanult, és hogyan lettek ezek az orvosok kezelni? Vagy ez egy tipikus várta pénzt pozitív értékelést.

Tanulok VGMA és szeretem akadémián. Szinte az összes tanár találkozni fog, és soha nem „kidöntött”. Tanulom teljesen ingyenes az tökéletes! És mindenféle szemetet írásbeli Vesztesek és shirkers akik több mint nincs módja, hogyan kell fizetni!

Undorító „válás”. Kizárták diák, előre fizetett hat hónapos képzés (különben nem tudja - el kell utasítani). Egy hónap múlva a képzés volt kiutasítását. Találd ki mennyi pénzt vissza? Majd nevetni 50%. Egy hónap vizsgálat hat kell 50% a költség! Tudja valaki valaha megállítani ezt a törvénytelenség?

Undorító korrupció nem ismer határt. Minden lépés-pay. Gnobit külföldiek tartják sakkban. Ezek nem olcsó, és így a képzés 170.000. Évi, Isten ments, nem felelt meg az első alkalommal hitel, a fizetési indul a 15 000 rubelt. Vegyük nagyon óvatosan, ügynökök útján, egy tanár a másikra. Morozov sorok ezer dollárt. Kezdődik minden lába! Vízumrendszer megijedt, anélkül, hogy megnyitná az emberek a valódi helyzet ebben jogszabályokat. Mindenki fél mindent és fizetni, fizetni. Nem saját. további ›

Szóval srácok, akik azt írta a la „hogyan lehet írni” és „azok, akik azt írta, hogy a méz tényleg tanulni magad”, véleményem: te vagy egy bot, vagy fizetni Neha. alatt vagy fiai, lányai nagyszerű apukák, anyukák. Így tanulok ott 2 évig magam! Az 1. ülésén Minisztérium. Orvosi fizikusok kezdték pénzt kicsikarni 5-én -. Credit. Penny nem adott - fejezte be magát, el kellett menni a fejét. Osztály. És nem mondom, hogy hülye voltam, és nem tervszerű, 220 pont, amikor megkapja gondolja beszél valamit. további ›

3,5 év járt ez már, és ez idő alatt csak az ünnepekre minden dobja ki! És ez nem több, mint 300 rubelt. Nem kell hallgatni azokat, akik beszéltek a kenőpénzt! Ezek az elvtársak, mint általában, nem megy, és tanítani nyíltan durva! Még ha nem túl okos, de megpróbálja, akkor mindig szállít, akkor is, ha nem az első próbálkozás! Perzisztencia és a munka, mint mondják))).

Friend kiesett, én vagyok a sokk, mert az idegek, nagyon megbetegedett. Zárja a szociális otthon kedvéért a szenteket mind. Hogyan lehet pénzt kicsikarni. Otolyutsya macska Miskin könnyek! Ahhoz, hogy a gyerekek így volt!

Oh, srácok, egy osztály „War”, amely áll OBZH elhelyezett rangot elsősegély, és hevesen kapkodva vesz kezébe Mehanteva ki a lehető legjobban tudja, plusz a tanár háború, az egész fej boleeet. Majd vegye mindenütt, és jó, ha csak hogy a rosszabb, ha a szükség és semmi nem, akkor talán a dékáni hivatal, így dobnak, és nincs meg tényleg nem kell.

Kapcsolódó cikkek