Sport díjak és nyeremények

Kitűzők - kitüntetéseknél - oda a nyerteseknek város, regionális, köztársasági és össz-szövetségi versenyeken 1-3 helyen. 1947 óta, hogy ösztönözze a növekedést sport eredményeket a szovjet kormány alakult medál: Medal 1. osztály (Gold) Medal 2. fokozat (aranyozott ezüst), egy nagy ezüst érmet, egy kis ezüst érmet, egy nagy bronz érmet, egy kis bronz érem, emlékérem. Kitüntetések odaítélése csak azoknak, akik meghatározza a Nemzeti Szövetség és a világrekordot, megnyerte a bajnokságot, inkább a díjnyertese bajnokságot.

Az egyik legfontosabb és tiszteletbeli medál - olimpiai érem. Ezek érmeket a három erény: arany, ezüst, bronz, kézi illetve az 1., 2. és 3. hely olimpiai verseny. Jobb oldalon a medál mindig ugyanaz: a ábrán a győzelem istennője Nike és oszlopsor Colosseum. A hátoldalon az érme - a jelképe a következő olimpián.

Kihirdették a legnagyobb versenyek Szövetségi Köztársaságban: a bajnokságot, sport napok - a bajnok megkapja a piros szalagot. Odaítélésekor a győztes és a felvonulás szalag kopott a vállon. Sakkvilágbajnok korona babérkoszorú.

Díjak sportolók vagy csapatok, mint általában, a győzelem egy barátságos verseny vagy mérkőzés játék, a nemzetközi és a vele rokon arénában. Nagyon gyakori esemény a Challenge Trophy, jutott. Ő játszott, mint a szabály, hogy minden évben, szinte minden sportágban. Széles körben ismert, hogy a kupa Cup torna. A kihívás kupa a nyertesnek, és tartotta, amíg a következő versenyre. A csészék lehet megállapítani sport szervezetek, szakszervezetek, a KISZ szervezetek, szerkesztőségek újságok és magazinok, a nemzetközi sportszövetségek.